Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Войната по пътищата-истинска битка

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Войната по пътищата-истинска битка

    Един от мотористите е задържан и обвинен в рой благини, сред които застрашаване живота на дете - това е углавно престъпление в половината случаи. Един от разбутаните е с помляни крака. Семейството му реве че ще остане инвалид, но няма официално потвърждение и може да е разбиване на сметаната. Полицията твърди че са му просто счупени краката. Става въпрос не за оня през който минава рейнджа (той се е оттървал с драскотини), а за друг който е бил слязъл от мотора.

    Събирането на моторджиите е неофициално, организирано чрез фейсбук. Вчера преди да се случи случката ченгетата цял ден са го заграждали и прибирали. Доста тъпа щуротия между другото, тук такива събирания и "паради" се организират относително лесно по официалните канали. Тия просто се вижда колко им е акъла.

    Таткото е понабит и с порезни рани, минал е през болницата и са го пуснали да си ближе раните. Тоя който троши джама се е предал сам днес. Останалите от агитката ги издирват един по един в момента.

    Работата е почнала от оня с бялата каска, нещо са се одраскали май с рейнджа, и после тоя е намалил пред рейнджа за да го спре. През него минава рейнджа после. Тук не мога да дам мнение, от една страна тия с моторите като са в глутница минават на боя разстояние, от друга страна - азиатец на волана е горе доли като "перникчанин млад шофьор". Вероятно се е случило стандартния - първия мотор минава на боя разстояние, шофьорът се стряска и колата отскача в някоя посока. Като имаш мотори във всички посоки - става гаф.

    Между другото тия не са на дружеска разходка. Май се барат стънтаджии, което ще рече че поне част от събирането е да си направят маймунджулъците в движението на нюйоркски пейзаж, после продават филмите. Дано се оправят бързо, да има къде да им налепят глобите.
    Последно редактирано от Goblin; 02-10-13, 16:01.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #17
      От: Войната по пътищата-истинска битка

      Патакламата е предизвикана от моторист естествено. Ония с бялата фанелка на клипа, понеже е мъж в глутница, отнема рязко газта и Range го подпира от зад. Шофьора спира и ония наскачат. Джипа дава газ и минава през още 3ма. След като го спират му потрошават стъклана. Един моторист е арестуван /ония с каската дето чупи прозорците на края на клипа/.
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • #18
        От: Войната по пътищата-истинска битка

        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
        Патакламата е предизвикана от моторист естествено. Ония с бялата фанелка на клипа, понеже е мъж в глутница, отнема рязко газта и Range го подпира от зад. Шофьора спира и ония наскачат. Джипа дава газ и минава през още 3ма. След като го спират му потрошават стъклана. Един моторист е арестуван /ония с каската дето чупи прозорците на края на клипа/.
        Т.е. всичко се вижда на клипа ? Няма ли предистория?
        Виден столичен ихтиолог

        Коментар


        • #19
          От: Войната по пътищата-истинска битка

          Мдааа, че и със семейството. Малко ги е газил значи.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #20
            От: Войната по пътищата-истинска битка

            Аз му се чудя, нямало ли е начин да не се набута в това задръстване. Не че в такъв момент може да се мисли твърде трезво де.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #21
              От: Войната по пътищата-истинска битка

              Не ми се мисли, ако имаше оръжие...
              Виден столичен ихтиолог

              Коментар


              • #22
                От: Войната по пътищата-истинска битка

                Годишен фест е,затова са много.Провокира го боклука,дето би спирачки пред джипа.Вижте,че човека тръгна да мачка едва когато го спряха и тръгнаха да слизат от моторите.Е какво друго да прави?!Всъщност той просто бягаше.Вие какво бихте направили,ако при вас е вашето бебе и ви наобиколят тумба АМЕРИКАНСКИ мотористи?! Ами ще бягате,естествено - от къде знаем кой е бил уволнен тази сутрин,пък има две ипотеки,кой е син на вуйчо си,кой е на метадонова програма или пък страда от пост-военен синдром..?! Ще бягаме разбира се,или - съмуан плийз кол найн оуан оуан...
                Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                Най-добрият ром е студеният ром!
                Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                Коментар


                • #23
                  От: Войната по пътищата-истинска битка

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Аз му се чудя, нямало ли е начин да не се набута в това задръстване. Не че в такъв момент може да се мисли твърде трезво де.
                  Ами па набутал се, набутал се, а тоя джип задна няма ли, наляво надясно не може ли да завива на тоя широк булевард? Ще им спра и ще чакам да ми трошат джама знайш кога....! Има да въртя напред назад докато не остане здрав и прав ни един! Като е решил да яде шамари, да ги беше изял още в началото, а като е решил да бута, да бута до край!
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • #24
                    От: Войната по пътищата-истинска битка

                    Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                    Не ми се мисли, ако имаше оръжие...
                    Или ако беше в Тексас - там,мисля,можеше да си купиш МГ42 от заложна къща...
                    Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                    Най-добрият ром е студеният ром!
                    Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Войната по пътищата-истинска битка

                      Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                      Ами па набутал се, набутал се, а тоя джип задна няма ли, наляво надясно не може ли да завива на тоя широк булевард? Ще им спра и ще чакам да ми трошат джама знайш кога....! Има да въртя напред назад докато не остане здрав и прав ни един! Като е решил да яде шамари, да ги беше изял още в началото, а като е решил да бута, да бута до край!
                      Много обичам нещата наизуст

                      Мога да те пусна на тоя "широк булевард", който всъщност е магистрала, и в който не можеш да мръднеш на милиметър ни в ляво ни в дясно. После ще си поговорим.

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Аз му се чудя, нямало ли е начин да не се набута в това задръстване. Не че в такъв момент може да се мисли твърде трезво де.
                      Няма как. Вероятно е карал, глутницата го е настигнала и е създала задръстването около него. После нещата са се смарангясали.
                      Последно редактирано от Goblin; 01-10-13, 22:28.
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар


                      • #26
                        От: Войната по пътищата-истинска битка

                        Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                        Т.е. всичко се вижда на клипа ? Няма ли предистория?
                        Винаги има предистория. Малки пи.ки, празни глави, майка му не го обичала, баща му не му обръщал внимание... Предисторията е, че като искат да карат по всички ленти и да се правят, че пътя им принадлежи, си вадиш разрешително, затварят улиците за малко и получаваш полицейски ескорт. Тия това не са направили, и Ровера им се пречка по "техния" път. Сега ще го отнесат останалите кретени. Тук поне гонят до дупка. Еле неща показани по CNN.

                        Защо само 3ма...?
                        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                        Коментар


                        • #27
                          От: Войната по пътищата-истинска битка

                          Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                          Много обичам нещата наизуст

                          Мога да те пусна на тоя "широк булевард", който всъщност е магистрала, и в който не можеш да мръднеш на милиметър ни в ляво ни в дясно. После ще си поговорим.



                          Няма как. Вероятно е карал, глутницата го е настигнала и е създала задръстването около него.
                          Е нали гледам Гоблине, аз да не съм кьорав! Коли има спрели отпред, отстрани и отзад са само мотористи. Какво му пречи на джипа да включи задна, па после наляво надясно, напред назад, да ги донамачка докато спрат да шават?! Все пак джип кара, не некоя малолитражка!

                          П.П. За трети път го гледах! Верно има паркирали коли ама средните две платна са свободни и отстрани и отзад на джипа има само мотори! Да не говорим пък че можеше да ги бута един по един още докато го гонеха! Бахти, аз нека возя детето и жената и да ми скочат така група, очи с пръсти ще вадя и гръцмули със зъби ще прегризвам пък ако ще накрая да ме обесят за топките на най-високата къща в Ню Йорк!
                          Последно редактирано от sl.daskalov; 01-10-13, 22:41.
                          "Do not correct a fool, for he will hate you;
                          Correct a wise man, for he will appreciate you."

                          Коментар


                          • #28
                            От: Войната по пътищата-истинска битка

                            Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                            Вие какво бихте направили,ако при вас е вашето бебе и ви наобиколят тумба АМЕРИКАНСКИ мотористи?!
                            Бих намалил и ги пропуснал да минат.

                            п.п. И освен че са АМЕРИКАНСКИ мотористи сигурно и всичките на АМЕРИКАНСКИ говорят?

                            п.п.п. Монетата винаги има две страни...

                            п х 4. Апък ако беше с хамър Н1 и отгоре имаше М2 ли, как там се наричаше картечницата...

                            5п. Няма как да сме обективни без да знаем кой на кого какво е казал, показал и т.н. (определено имаше предистория преди засичането). В крайна сметка всички постъпват по най-тъпия начин, или пък им е толкова акъла, ама няма как да го знаем... Shit happens както викат АМЕРИКАНЦИТЕ...

                            Коментар


                            • #29
                              От: Войната по пътищата-истинска битка

                              Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                              Е нали гледам Гоблине, аз да не съм кьорав! Коли има спрели отпред, отстрани и отзад са само мотористи. Какво му пречи на джипа да включи задна, па после наляво надясно, напред назад, да ги донамачка докато спрат да шават?! Все пак джип кара, не некоя малолитражка!
                              За това,което предлагаш Рейнджа не става.Нужен е поне...Леопард2 6A Или някой от Арийското братсво с едипов комплекс А! Нали е в Н.Ю. - Нетрезв мужик с татуировки,качен на юкон или хамър също върши работа...
                              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                              Най-добрият ром е студеният ром!
                              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Войната по пътищата-истинска битка

                                Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                                Е нали гледам Гоблине, аз да не съм кьорав! Коли има спрели отпред, отстрани и отзад са само мотористи. Какво му пречи на джипа да включи задна, па после наляво надясно, напред назад, да ги донамачка докато спрат да шават?! Все пак джип кара, не некоя малолитражка!
                                Често да ти кажа и от тая агресия няма нужда. Едно е да защитаваш семейството си, друго е саморазправата.
                                Със сигурност човека е бил уплашен както за семейството си, така и да не убие някой по грешка, щот тогава пък става лошо. Баланса винаги е бил най-трудното нещо.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X