Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Детска седалка за кола под наем ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Детска седалка за кола под наем ?

    Наскоро пенсионирах две столчета от близнаците. Тапицерията им е поизбеляла, с радост ще понесат и едно пране. Звънни ми и ще ти доставя едното.
    Георги Савов 0887682173
    Поздрави.

    Коментар


    • #17
      От: Детска седалка за кола под наем ?

      Столчета има до 36 кг, на вас вероятно точно такова ви трябва. Може, разбира се, и само със седалка, но по принцип със столче е по-безопасно, защото все пак има и някаква защита от странични удари. Пък и е по-удобно за спане в колата.

      Коментар


      • #18
        От: Детска седалка за кола под наем ?

        Говори със сестра си. Колко килограма е детето. 4 годишно е за цяла седалка със собствени колани. Като долната от снимката на Виличка. На мойто са 5 точкови. Седалките които са на части, ползват коланите на колата и са за по-големи деца.

        Хубавите столчета в България са по 300-500лв. в магазина.
        За замазване очите на полицаите има и по 150, ама те са....
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • #19
          От: Детска седалка за кола под наем ?

          ТТД на племенницата - ръст 105 см, килограми ~ 18.
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • #20
            От: Детска седалка за кола под наем ?

            Почти четири-годишна - май.
            Препоръчам ти столче (аз взех да се обърквам от всичките "термини"). Такова, което се закача със коланите на колата, а в същото време си има свои колани, които държат детето. Тези столчета имат възможността да им се променя положението на седалката, спрямо собствената им основа. Така стават и за спане. Такива, които се разглобяват, аз май не съм виждал.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • #21
              От: Детска седалка за кола под наем ?

              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
              Почти пет-годишна - май.
              Непълни 4 години Както казах - жилката от българска страна си казва думата. Моля, ако някое от горе-предложените столчета става за маймуната - просто да ми потвърдите

              Благодаря за всички предложения и на отзовалите се съфорумци - честно казано останах трогнат
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • #22
                От: Детска седалка за кола под наем ?

                Бе, аз си поправих мнението междувременно - `щот си погледнах щерката
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • #23
                  От: Детска седалка за кола под наем ?

                  Моят съвет е да купиш едно столче 2-ра ръка. Ако решиш, мога да ти дам координати на един магазин (София), от където аз взех столче. От 40 до 120 лв са. Моето е от 60 лв и съм много доволен.
                  Купуваш, ползваш 1 месец и след това го пускаш да се продава. Не мисля че ще ти излезе повече от 20 лв разликата.
                  Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X