Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Виновен ли е Максим Ставийски за ПТП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

    Първоначално публикуван от vokel Преглед на мнение
    100 % е шанса .Независимо от смърта .Зависи кой го защитава .Аз си мисля ,че ще го освободят от наказателна отговорности ще го ощипят някъде с около 1500-2000лв ГЛОБА.Толкова .
    Иначе ,ако е на харабия -от 3 до 10години.Ама тия атаки днес по БТА не са случайни .То не му е до говорене ,той интервюта дава .Чак и за Албена се загрижил.Щяло да рефлектира върху нея.
    Ми неотдавна,едни полицай минаха с такива наказания,след като застреляха дядо,дето берял гъби,а дори не бяха световни шампйони.Та за този не очаквам по-сурово наказание.Може и книжката да му вземат за месец-два,все пак се е почерпил.Гадното е,че ще опитат мъртвото момче да изкарат виновно.
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • #62
      До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

      Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
      Гадното е,че ще опитат мъртвото момче да изкарат виновно.

      Па то си е виновно отвсякъде! Защо кара кола по пътищата? Не стига това ами и като види черен Хамър не отбива!!!!

      Коментар


      • #63
        До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

        В събота минах по този път. Направи ми впечатление колко е натоварен както и двете катастрофи около Созопол.
        За Максим и това което е сътворил... Нямам думи... Изглеждаше ми свестен...

        Преди години бях свидетел на подобна катастрофа, пристигнахме 1-2 минути след сблъсъка на две коли по пътя Габрово - Севлиево. Макар, че беше отдавна при всяка видяна катастрофа се сещам за умиращото момиче в едната кола...

        За мен хората причинили такова нещо са нищо повече от убийци...

        Коментар


        • #64
          До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

          Разбира се че е виновен. И разбира се че ще бъде наказан.
          В случая има много смекчаващи вината обстоятелства и мога да се обзаложа че повече от три години условно с пет години изпитателен слок няма да получи. Ааа и пари някви.
          В затвора влизат хора на които престъпленията са им професия, не злополучно стечение на обстоятелствата.

          А този същия ми обясняваше от телевизора да не карам като съм пил. Ужас. Това е гафа на годината. И само потвъждава тезата че всички сме грешни.

          Коментар


          • #65
            До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

            Кофтито е,че простите ора,като мен,виждат нещата от една гледна точка,а съдята от друга,а като знаем-всеки е невинен до доказване на противното.В този случей,най-вероятно много от доказателствата ще изчезнат,много показания на свидетели ще бъдат изтълкувани,както някуму е угодна.Ако въобще се стигне до процес,сигурно ще е пълна пароди.Пък после се чудете що онези хорица,невинни,гниха осем години в Либия.Все пак сме страната Апсурдистан-невинните са в затвора,а много,убийци,обирджий,и други престъпници си живеят на свобода,че дори богатеят.
            Извинете,ма се отплеснах.
            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

            Коментар


            • #66
              До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
              Разбира се че е виновен. И разбира се че ще бъде наказан.
              В случая има много смекчаващи вината обстоятелства и мога да се обзаложа че повече от три години условно с пет години изпитателен слок няма да получи. Ааа и пари някви.
              В затвора влизат хора на които престъпленията са им професия, не злополучно стечение на обстоятелствата.

              А този същия ми обясняваше от телевизора да не карам като съм пил. Ужас. Това е гафа на годината. И само потвъждава тезата че всички сме грешни.
              Да ти кажа,тези дето престъплениято са им професия,не влизат в затвора,вервай ми,там влизат разни,дето нямат пара за добър адвокат.
              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

              Коментар


              • #67
                До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                Виновен! Ако не беше употребил алкохол, бих се колебал, но в случая съм категоричен. Убил е човек и то предумишлено.
                Или може би са го натопили като са му сипали коняк във безалкохолното и той не е усети?
                И това от лицето на кампанията "Ако си пил, слез..."
                Ако се отърве, ще забравя да давам каквито и да било пари за глоби и данъци на тая скапана държава.

                ПП Ще участвам и във всички възможни протести по случая.
                Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

                Коментар


                • #68
                  До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                  Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
                  Да ти кажа,тези дето престъплениято са им професия,не влизат в затвора,вервай ми,там влизат разни,дето нямат пара за добър адвокат.
                  Да де. Тия дето престъпленията са им професия и нямат пари за адвокат. Значи не управляват правилно бизнеса и отпадат.
                  Мисълта ми беше че Максим е с чисто съдебно минало и има безупречна репутация. В този смисъл не е никаква заплаха за обществото и не трябва да влиза в затвора. Виж ако я повтори тая глупост или подобна е друг въпрос. Мисля че сега ще му се размине.
                  Ако някой знае нека каже има ли човек вкаран в затвора за убииство по непретпазливост при ПТП. Аз не знам такъв.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                    Гласувах в анкетата,но заглавието й е един чисто риторичен въпрос.Да причиниш ПТП след употреба на алкохол със смъртен случай,тежка телесна повреда с неясен изход (смърт или трайна инвалидност),дали си виновен !?
                    Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
                    имат право да гласуват на избори.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                      А бе, Кинекс, що говориш такива откровени глупости?! Какво значи, че имал безупречна репутация? Всички го знаят, че систематично нарушва правилника за движение, че и вместо да го крие се хвали с това. В САЩ на това му викат Reckless driving и могат да ти стъжнят живота заради него.

                      Кво значи ако повтори тая глупост? Това не е глупост, ами убийство, засего единично. Ако я повтори, гледай да не си ти или твой близък жертвата.

                      Да вземат да свият рамките на тая вратичка за чистото съдебно минало, че тук всички сме с такова. При това "правораздаване" трябва да си егати смотаняка, за да си го опетниш.

                      В нашата действителност определящо е не правото, а кой какъв адвокат има, за да извърти нещата или да затапи неадекватното прокурорче. Чисто и просто.

                      Обаче я ми кажи това какъв пример дава? Щото и аз съм с безупречна репутация и един акт нямам досега, та си правя сметката, че имам право на едно прегрешение, до степен да напрява някого на кайма и да изляза сух като гибли.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                        Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                        Ако някой знае нека каже има ли човек вкаран в затвора за убииство по непретпазливост при ПТП. Аз не знам такъв.
                        Има,и то много.Аз познавам такива.Обикновени хора,които нямат пари за суперадвокати,нито за рушвети.Осъдени са ефективно единия на 3,другия на 4 години и на големи обезщетения.Това без употреба на алкохол.
                        Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
                        имат право да гласуват на избори.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                          По втория въпрос - един семеен познат "влезе" ефективно затова, че беше качил един почерпен другар на автостоп и при някаква ситуация скочил яко на спирачките, онзи при движението напред е повърнал малко и след това се е удавил. Този феномен бил доста разпространен и опасен при пияните. Ей за това нещо го опандизиха.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                            Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                            ... не е никаква заплаха за обществото и не трябва да влиза в затвора ...
                            Дали е така?

                            Максим си разказва:

                            ... шофирам много бързо. Полицаите знаят това, защото честичко ме спират. Най-много съм вдигал 250км/ч ...
                            Т.е. начинът, по който е карал когато е предизвикал катастрофата, по-скоро си му е обичайния начин на каране ...
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #74
                              До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                              Расъжденията ми са чисто юридически и изобщо не приказвам глупости. Правото е доста справедлива материя.
                              Едно е да четеш закони и да гледаш съдебни процеси по новините или по филмите, съвсем друго е да ги преживяваш.
                              Обер респект ама ти като си с чисто съдебно минало колко процеса си преживял че заключи че говоря глупости.

                              Коментар


                              • #75
                                До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                                нали знаете че паричките сичко оправят.щесе признае за виновен.ще му земат книгата за година две.ще плати нещо и твае.ще мине време и хората ще забравят както са забравяли досега.тя цялата държава си е такава.скапана

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X