Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Виновен ли е Максим Ставийски за ПТП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

    Той СТРАДА бе хора. На успококителни е. Албена се безпокои за него. Те родителите на момчето, вече сигурно се успокоиха, а вижте че Максим сигурно ще се съсипе. То и момичето дори и оживее никога няма да е същото, но ТОЙ ПОСТОЯННО ЗА ТОВА МИСЛИ.

    Вместо да използват евтините смекчаващи вината обстоятелства, би трябвало като утежняващо обстоятелство да се вземе пред вид това, че той е лице на кампанията "не карай пил" (да не говорим и за това колко пари е взел за същото), но той е пример за хората и сега всички ще видят последствията от това - пиеш, караш, убиваш и после всичко ти се разминава.
    http://www.nakladkibg.com
    накладки, спирачни дискове, съединители

    088 8613380

    Коментар


    • До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

      вече е лице на кампанията: не карай когато съм пил ако искаш да стигнеш жив.
      - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
      - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

      Коментар


      • До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

        Вече е задник ,защото за лице -не става.
        B+

        Коментар


        • До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

          Първоначално публикуван от haflinger Преглед на мнение
          Ако някой ми беше казал 88-92 год., че ще тъгува по социализЪма, щях да го приема за човек с много странен мироглед (или ясен произход и възможности). Сега вече го приемам като къса (или липса на) памет. Е, то това му е хубавото на живота - шарен.
          Не мисля, че това е точно тъга по "социализЪма".По-скоро желание за повече ред, който определено сега липсва.А ако на мен някой ми каже, че харесва сегашния ни "капитализъм" ще си помисля, че живее в чужбина и определя мнението си под влиянието на носталгията.Аз съм от поколението между тези два строя - живяла съм 25 години при единия и сега още 18 - при другия.Казвам го, за да е ясно, че имам собствен поглед, а не този, който ни налагат медиите за нещата от преди '89 г..Не мога да се оплача от финансовото си положение, така че не става въпрос и че съм с ниски доходи и за това "бленувам по "соца".Честно казано, колкото повече одъртявам, толкова повече започва да ми се струва, че какъвто и строй да има в България, той все ще е изкривен по нашенски в BG-стил и все ще се мазним на някого /без значение - кой/.

          Коментар


          • До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

            Първоначално публикуван от penka Преглед на мнение
            Не мисля, че това е точно тъга по "социализЪма".По-скоро желание за повече ред, който определено сега липсва.А ако на мен някой ми каже, че харесва сегашния ни "капитализъм" ще си помисля, че живее в чужбина и определя мнението си под влиянието на носталгията.Аз съм от поколението между тези два строя - живяла съм 25 години при единия и сега още 18 - при другия.Казвам го, за да е ясно, че имам собствен поглед, а не този, който ни налагат медиите за нещата от преди '89 г..Не мога да се оплача от финансовото си положение, така че не става въпрос и че съм с ниски доходи и за това "бленувам по "соца".Честно казано, колкото повече одъртявам, толкова повече започва да ми се струва, че какъвто и строй да има в България, той все ще е изкривен по нашенски в BG-стил и все ще се мазним на някого /без значение - кой/.

            Е добре де. От кого го искаш този ред? Само един пример: Кой избра и ще избере Б.Б. за кмет? Кой е този дето не знае, че същия субект беше в СИК? Кой не знае кво е СИК? И как се търси ред от хора които го мачкаха и създаваха хаос? През "соца" изборната секция идваше в студенската ми квартира, връчваха ми хартийката, и аз я пусках. Просто нямах избор!!! А сега що гласуваме за това което неискаме да виждаме?! Що си седим по диваните когато децата ни напускат страната точно поради липса на ясни правила? Няма на кого да се сърдим: "Наведена главица сабя не я сече". Коментар? Някъде бях писал в този форум, че всички страдания на бг поданика са от страх. Ами, потвърждавам го!
            “Който заменя свобода за сигурност, накрая губи и двете”.
            Б.Франклин

            Коментар


            • До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

              Какъвто и да е сегашния капитализъм, той ни дава право на избор: Да бъдеш Тук или "Там", да работим Това или Онова, да живеем където ни харесва (т). Благодаря за ред, който ми казва, че имам нужда от жителство, за да живея някъде. Благодаря за ред, който ми казва къде и какво жилище да си купя и кога. Това не е ред, това е УСТАВ. При такъв ред сегашния форум щеше да бъде химера поне по две причини: 1. Забрана съществуването на неформални организации
              2. Забрана притежаването на товарни, селскостопански и високопроходими машини.
              (Не, че и сега не се наблюдават подобни организации )

              Абе само като се сетя за униженията пред "Паспортна" преди, и пред посолствата - след 90-та... Най-добрата функция на паметта е да забравя.
              “Който заменя свобода за сигурност, накрая губи и двете”.
              Б.Франклин

              Коментар


              • До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                Общо взето си прав /е не точно с всичко написано по-горе от теб съм съгласна/,обаче малко поизлязохме от темата тук.Можем да продължим в тази за изборите.

                Коментар


                • До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                  За пияния мужик - магиите ще дойдат (и) от автотехническата експертиза. Завоя е бил десен на лекето, и ляв за пострадалите. Скоростта и мястото на удара се изчислява от автоексперта (тите). Там ще стане втората магия. Предлагам залози. Аз съм за 1 с 3.
                  “Който заменя свобода за сигурност, накрая губи и двете”.
                  Б.Франклин

                  Коментар


                  • До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                    Аз дори се учудвам, че все още се чува нещо за случая, само да напомня, че няколко дни след случая, в София една нетрезва дама налита върху тротоара с лекия си автомобил и блъска пешеходец който умира на място, отказва да даде проба за алкохол на пристигналите катаджий след което кръвната проба показва едно и еди колко си промила, та някой знае ли нещо за този случай. Много ми е интересно как се хвърляш върху тротоара убиваш човек и после отказваш на полицайте разни работи.

                    Коментар


                    • До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                      Първоначално публикуван от haflinger Преглед на мнение
                      За пияния мужик - магиите ще дойдат (и) от автотехническата експертиза. Завоя е бил десен на лекето, и ляв за пострадалите. Скоростта и мястото на удара се изчислява от автоексперта (тите). Там ще стане втората магия. Предлагам залози. Аз съм за 1 с 3.
                      Че кой е луд да се хваща на такъв бас? Пак всичко ще се покрие, както става с "нашите" хора в милата ни татковина. Знаете ли каква е разликата между преди/1989г./ и сега? Тогава важеше принципа "Ако имаш вуйчо владика ще станеш поп". А сега е точно обратното-ако нямаш вуйчо владика няма да станеш поп. Нищо ново под слънцето. Все едно тогава да осъдят шофьора на тато. Не, че сега биха де... А, че лекето е от "нашите" е извън съмнение- на по-заслужили спортисти не дадоха нищо, или само им замазаха очите, а на този-огромен "Hummer"
                      Ама иние сме виновни-само се пенявим по форумите, вместо да се надигнем. А още римляните са го формулирали-"Vox Populi-Vox Deum" Ама де да видим!...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                        ЦИТАТ :Тогава важеше принципа "Ако имаш вуйчо владика ще станеш поп". А сега е точно обратното-ако нямаш вуйчо владика няма да станеш поп......

                        Колко истина има в думите ти , да се смееш ли да плачеш ли !!!
                        подпис : Драги ми смехурко;))

                        Коментар


                        • До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                          Това ми прилича на един стар лаф:

                          При капитализма, човек за човека е вълк. При социализма е обратното.

                          Коментар


                          • До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                            Добре де. Свършиха отпуските. Разпитали го. Сега къв е срока делото да стигне до прокуратурата а тя да го обвини и да го прати в съда? Колкото може, белким се забрави? Щото по законите трябва за Нова Година да влезе на топло.

                            Коментар


                            • До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                              Май се получава това:



                              ?

                              Коментар


                              • До: Виновен ли е Максим Ставитски за ПТП

                                ...с пари!
                                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X