Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хамъра на Ставитски и катастрофата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хамъра на Ставитски и катастрофата

    тая вечер по новините гледахте ли го.доста смазан за хамър.пък и колата небеше толкова зле.жалко за момчето в колата.явно тия хамъри неса кат хамър1.

  • #2
    До: хамъра на ставитски

    Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
    тая вечер по новините гледахте ли го.доста смазан за хамър.пък и колата небеше толкова зле.жалко за момчето в колата.явно тия хамъри неса кат хамър1.
    Че как ще са като освен името нищо друго общо нямат?!!
    Жалко за момчето!!
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • #3
      До: хамъра на ставитски

      Жалко за момчето ,а тоя пикльо дано го пуснат в затвора.дори за малко. Не ,че ще се върне загиналия,но да понесе наказанието си.
      Винаги съм бил на мнение ,че човек трябва да отговаря за постъпките си.

      Коментар


      • #4
        До: хамъра на ставитски

        щего изкарат че пие хапчета за сърце и готово

        Коментар


        • #5
          До: хамъра на ставитски

          Венци, това може да се случи на всеки - на теб, на мен, на брат ти, на колегата ти, на чичо ти от тетевен, на братчеда от горна оряховица .... на всеки ... никой не е застрахован от катастрофи, съгласен съм че Максим трябва да си понесе наказанието но имай предвид че той не го е направил умишлено а и съжалява много, едно такова нещо тежи цял живот и това не е малко наказание .
          Най-добрия реглаж на преден и заден мост

          Коментар


          • #6
            До: хамъра на ставитски

            Ми да го блъсне пиян и бесен хокейст тогава (няколко пъти) дано !!!!!
            Нямам по омразно нещо от пиян зад волана

            Коментар


            • #7
              До: хамъра на ставитски

              Void, Бил е пиян , 1.1 промила !!!!!!!!!

              Коментар


              • #8
                До: хамъра на ставитски

                Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                Венци, това може да се случи на всеки - на теб, на мен, на брат ти, на колегата ти, на чичо ти от тетевен, на братчеда от горна оряховица .... на всеки ... никой не е застрахован от катастрофи, съгласен съм че Максим трябва да си понесе наказанието но имай предвид че той не го е направил умишлено а и съжалява много, едно такова нещо тежи цял живот и това не е малко наказание .
                Така е, но това едва ли ще намали мъката на родителите. Нито ще облекчи живота на осакатените.

                При други обстоятелства бих го оправдал, но комбинацията алкохол+превишена скорост ми идва в повече.

                Коментар


                • #9
                  До: хамъра на ставитски

                  всички шофьори сме потенциални убиици и с единия крак в затвора ама поне да несме пияни зад волана

                  Коментар


                  • #10
                    До: хамъра на ставитски

                    Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                    всички шофьори сме потенциални убиици и с единия крак в затвора ама поне да несме пияни зад волана
                    + 1

                    Коментар


                    • #11
                      До: хамъра на ставитски

                      Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                      имай предвид че той не го е направил умишлено а и съжалява много, едно такова нещо тежи цял живот и това не е малко наказание .
                      Само това,че пил се е качил зад волана е достатъчно умишлено. Сега е късничко да съжалява.
                      Мисля,че не трябва да се правят изключения дали е бай Гошо от Долно Нанагорнище или
                      световният шампион Маским Стависки и да си поеме отговорността и наказанието.
                      Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                      A2 (+)

                      Коментар


                      • #12
                        До: хамъра на ставитски

                        Е, айде сега. Вчера по радиото спирта беше 1,2 - 1,3. Днеска са довлекли адвокат, той се е хванал за главата, обърнал е внимание на доктора в лабораторията че е 1,1 ...
                        Тия хора нали живеят в Москва всъщност. Тука никой не обръща внимание ни на чукове, ни на тесли. Хамъри де. Но там това е гъзария. Карат на червено, в насрещното, както искат. Знам го това мостче - тясно е. На прав участък обаче. От скоростта му се е сторило още по-тясно, дръпнал се е по средата на шосето. Аз нали съм велик и съм Хамър - другите да се хвърлят от пътя. И ей го кво е станало ... От удара с първата кола сигурно прехвалените бушонни зони са се разпаднали, волана трябва да е блокирал. Иначе рефлекторно щеше да се дръпне в дясно. Вече повреденото ляво колело го е повлякло на ляво, и е ударил вторият челно. Никой УАЗ нямаше да направи такова нещастие. Щеше да одере първата кола, и кой на къде е.
                        Сигурно кара кънки хубаво. Най-добре в целия свят. Браво. Кой обаче му е казал че може да кара кола?
                        В дранголника, това не е нещастен случай. Това е престъпна самонадеяност.

                        Коментар


                        • #13
                          До: хамъра на ставитски

                          Наи-интересното е че адаша е един от хората коиго искаше да "спре воината по пътищата"и против карането в пяно състояние, личи си колко му е пукало за това дали някои кара пил или насмъркан или колко тапаци като него ще отнемат човешки живот поради несъзнанието си,прави си реклама само да си изкарва педалската физономия там и да се прави на маика тереза ,дано сега да му доде акъла в пяната манерка след като отне живота на младо момче

                          Коментар


                          • #14
                            До: хамъра на ставитски

                            Ми момиченцето дето ще остане инвалид завинаги? Ако изобщо оживее.

                            Коментар


                            • #15
                              До: хамъра на ставитски

                              До колкото съм забелязъл на такива "известни" гузната им съвест минава след около 2 седмици

                              Народна мъдрост :
                              " .. каквото причиниш, 3 пъти да ти се върне .. "

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X