Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Аз съм животно , аз мога бе .. !!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Аз съм животно , аз мога бе .. !!

    Само като видя подобен пиян изрод ми пада пердето,камо ли да срещна такъв с кола!На един такъв по-малко пиян на входа на Бистрица му охладих страстите след откачено изпреварване и засичане-"Ти що не ме пускаш да те изпревара бе,е сега ше видиш кво стаа с тебе",е с мене нищо не стана ,ама...алкохола не прощава и на най силните!
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • #17
      От: Аз съм животно , аз мога бе .. !!

      faster, да , така е, не им прощава, но покрай тях и други го отнасят ... и някой път другите го отнасят за винаги, а пияният - докато изтрезнее
      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • #18
        От: Аз съм животно , аз мога бе .. !!

        И за това трябва да са с присъди като за убийство,та когато изтрезнеят да знаят какви потенциални са ,с ефективни присъди се създава безопасност на движението,а не със запалени фарове!В Сърбия за най-малкото пътно нарушение минаваш през съдия изпълнител,например за каране с халогени през деня 50 евро,но не те глобява полицая,ескортира те до най-близкия участък и те предава на съдия!За такъв изрод направо не ми се мисли,ще го спукат от глоби и ефективен затвор ,не условен!За превишена скорост и алкохол няма прошка ,а тук даже ме надминават на пешеходни пътеки и какво като съм спрял аз,изрода зад мене ме надминава и отнася пешеходеца!
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • #19
          От: Аз съм животно , аз мога бе .. !!

          Знаеш ли колко пъти спирам на пешеходна пътека на майка с количка, но от ляво на мен на трамвайната линия лети някой, и аз (вече 300 пъти съжалила, че съм спряла) крещя през джама на майката да спре ...
          Кръвна група 0+

          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

          Коментар


          • #20
            От: Аз съм животно , аз мога бе .. !!

            Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
            Знаеш ли колко пъти спирам на пешеходна пътека на майка с количка, но от ляво на мен на трамвайната линия лети някой, и аз (вече 300 пъти съжалила, че съм спряла) крещя през джама на майката да спре ...
            Веднъж в такава много напечена ситуация (аз спрял в дясно, в ляво по трамвайните релси друга кола ме изпреварва), майка с малко дете ги спаси единствено това, че им свирнах с клаксона понеже видях другата кола в огледалото и това ги стресна и инстинктивно спряха, ако не бяха...
            Дела трябват, а не думи.

            Коментар


            • #21
              От: Аз съм животно , аз мога бе .. !!

              Абе, казвах аз че нЕкои нарушители на ЗДвП и ППЗДвП требе да се евтаназират на местопроизшествието, желателно посредством шутове в главата с тежки обувки, ама тогава отнесох маса плюнки....

              А като се замислите - все ползи:

              1. Финансова - няма да се харчат пари за съдилища, обжалване, контра обжалване, ре-контра обжалване, втора, трета, пета инстанция, връщане за доразследване и пр. Ей го Йоско, двама души уби пиян на свирка, ужким беше парализиран доживот, и кво ?

              2. Генетична - въпросният евтаназиран унтерменш има по малки шансове да се възпроизведе, респ. да ни натрапи кофти генетичния си мат'рял. За утешение - можем да им присъждаме Darwin award, посмъртно.

              3. Възпитателна - следствие от горните две.

              П.С. Аз съм кротък чиляк. Ама ако някой като "животното" се блъсне в колата ми, хеле пък ако си возя семейството вътре - полицията ще му е последния проблем, гарантирам му епикриза поне страница и половина.
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • #22
                От: Аз съм животно , аз мога бе .. !!

                Първоначално публикуван от Plamen Alexandrov Преглед на мнение
                Веднъж в такава много напечена ситуация (аз спрял в дясно, в ляво по трамвайните релси друга кола ме изпреварва), майка с малко дете ги спаси единствено това, че им свирнах с клаксона понеже видях другата кола в огледалото и това ги стресна и инстинктивно спряха, ако не бяха...
                Аз така на пл. Ручей .. пускам майка с количка но виждам келеша тръгва да ме изпреварва от дясно и да ме псува що съм спрял. Пълен десен и го засякох иначе си отнасяше майката с количката. Пича тръгна да слиза да ми се кара явно .. но като видя кво щеше да стане прекръсти се махна ми и си тръгна ..
                Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                A POS
                0885600200
                За момента пасажер

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X