Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Аз съм животно , аз мога бе .. !!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Аз съм животно , аз мога бе .. !!

    Ето това е едно от нищожествата които избиват хора по улиците.http://vbox7.com/play:e9f53d4537

  • #2
    От: Аз съм животно , аз мога бе .. !!

    Такива трябва да ги затварят като за опит за убийство. Защото де-факто са такова!
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Аз съм животно , аз мога бе .. !!

      Че и нагъл до безобразие..
      Сега като го осъдят по бързата процедура ще му лепнат една условна, че да го видим после как ще шофира..
      Нека го оставят повечко да полежи сега, че като изтрезнее да започне да се моли като малко дете да го пуснат...

      Коментар


      • #4
        От: Аз съм животно , аз мога бе .. !!

        Без да го защитавам – но държанието му не е необяснимо, нито е за подиграване. Просто човекът е пиян до несвяст, всеки от нас ако се натаралянка чак така... кой знае какви ще ги говори. Лошото е, че е седнал зад волана – това е за порицание. А не как се държи. Даже може като изтрезнее да не помни какви ги е говорил точно. Пак казвам – не го оправдавам, да не ем разберете погрешно. Просто поведението е разбираемо и простимо. Проблемът е, че е шофирал. Не че се е наковал като кирка.

        Коментар


        • #5
          От: Аз съм животно , аз мога бе .. !!

          Кое е простимо? Това, че по някаква щастлива случайност не е избил половината град с колата ли? Не мисля!
          Кръвна група 0+

          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

          Коментар


          • #6
            От: Аз съм животно , аз мога бе .. !!

            Това, че се е качил на автомобила в това състояние е част от поведението му..
            Ще ме извиняваш ама пил-пил да ходи си ляга.. Ако на пътя е твоето дете и той го сгази?

            Коментар


            • #7
              От: Аз съм животно , аз мога бе .. !!

              Деянието на толкова пиян шофьор би трябвало да се тълкува, като опит за убийство със съответните последствия. Ако така се измени закона смятам, че ще намалеят пияните шофьори. Иначе сега ще му вземат "книжката" за година, ще го съдят по "бързата процедура", ще мине в краен случай на пробация и толкова. След година се явява на "психо" и ще си вземе книжката обратно. Имам лични наблюдения над такива пияници/шофьори. ВЕрвайте ми! НЕ СЕ ПОПРАВЯТ. Лошото е, че рано или късно такъв боклук ще направи по-голяма беля от това да се облекчи в патрулката.
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • #8
                От: Аз съм животно , аз мога бе .. !!

                Първоначално публикуван от turin Преглед на мнение
                ...това е за порицание....
                Какво порицание??? Тва е за затвор! Дълго и напоително! Интересно колко биха му лепнали в съседна Гърция например. Бас ловя че ще остане без кола, ще го одръстят да плаща глоби докато са живи и внуците му, и ще го затоврят за не по-малко от година.

                А тук - нищо чудно да го видим пак да кара след месец-два, както се е и случвало.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  От: Аз съм животно , аз мога бе .. !!

                  Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                  Това, че се е качил на автомобила в това състояние е част от поведението му..
                  Ще ме извиняваш ама пил-пил да ходи си ляга.. Ако на пътя е твоето дете и той го сгази?
                  За него май това е нормално стандартно поведение, да пие до несвяст и да се качва в автомобила. Не му е за първи път.
                  Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                  Dacia Duster 4WD

                  Коментар


                  • #10
                    От: Аз съм животно , аз мога бе .. !!

                    Първоначално публикуван от Константин (stankovich) Преглед на мнение
                    За него май това е нормално стандартно поведение, да пие до несвяст и да се качва в автомобила. Не му е за първи път.
                    Е аз какво казвам по-горе я. Такива хора са си рецидивисти. Те просто НЕ СЕ ПОПРАВЯТ и нямат желание даже. Това го казвам от лични наблюдения. На пияници зад волана НЕ помагам по никакъв начин.
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Аз съм животно , аз мога бе .. !!

                      Не ме разбрахте – не казвам нищо в подкрепа на това, че се е напил и е карал! Единствено казвам, че поведението му пред камерата не е за подигравка и е донякъде разбираемо – с толкова много алкохол в кръвта... Иначе, за това, че е карал пиян, че изобщо му е минало през акъла да се качва в кола пиян... за това не казвам, това си е престъпно, съгласен!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Аз съм животно , аз мога бе .. !!

                        Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                        Деянието на толкова пиян шофьор би трябвало да се тълкува, като опит за убийство със съответните последствия. Ако така се измени закона смятам, че ще намалеят пияните шофьори. Иначе сега ще му вземат "книжката" за година, ще го съдят по "бързата процедура", ще мине в краен случай на пробация и толкова. След година се явява на "психо" и ще си вземе книжката обратно. Имам лични наблюдения над такива пияници/шофьори. ВЕрвайте ми! НЕ СЕ ПОПРАВЯТ. Лошото е, че рано или късно такъв боклук ще направи по-голяма беля от това да се облекчи в патрулката.
                        На тая измет книжка не и трябва. Такива продължават да си карат и без шофьорска книжка. Отнемане на автомобила в полза на държавата и обществено полезен труд в някоя каменна кариера до припадък, е единственото, което може да го спре...но нали сме еврогейска демократична държава. Престъпнците имат повече права от жертвите .
                        Последно редактирано от cveta68; 09-08-12, 10:47.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Аз съм животно , аз мога бе .. !!

                          Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                          Е аз какво казвам по-горе я. Такива хора са си рецидивисти. Те просто НЕ СЕ ПОПРАВЯТ и нямат желание даже. Това го казвам от лични наблюдения. На пияници зад волана НЕ помагам по никакъв начин.
                          Предполагам на всички им е ясно какъв процент такива идиоти има по улиците целодневно.Трябва да има по строги мерки за такива, отнема на книжката за 10 години и да ходи да чука камъни 1 месец
                          Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                          Dacia Duster 4WD

                          Коментар


                          • #14
                            От: Аз съм животно , аз мога бе .. !!

                            Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                            ...Такива продължават да си карат и без шофьорска книжка. Отнемане на автомобила в полза на държавата...
                            Той както ще кара без "книжка", така ще си купи и друга кола. Онзи, сливенският "сол-ташак" на бате Гойко, дето преди време мъртво пиян и дрогиран в несвяст уби няколко души под Бояна - сега е по-велик от всякога.
                            Ма пък поне му е останал акъл да се сети, че е животно...
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Аз съм животно , аз мога бе .. !!

                              Първоначално публикуван от turin Преглед на мнение
                              поведението му пред камерата не е за подигравка и е донякъде разбираемо – с толкова много алкохол в кръвта...
                              Как да не е за подигравка? Алкохолът е смекчаващо вината обстоятелство само в сцените на ревност, само постфактум ("бях пиян") и пак не пред всички.

                              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                              Той както ще кара без "книжка", така ще си купи и друга кола.
                              Абе, една кола назад си е една кола назад. При традиционните за съвременния българин между 4 и 10 месечни заплати за кола, бързо ще стане пешеходец.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X