Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от Божидар Алексов Преглед на мнение
    Каране по осовата линия. Два пъти минаване от лента за наляво направо.
    Това ако е за мен - ела карай ти по леда в лентата, а не по осевата линия. От лента за наляво - "оптимизирам пропускливостта на кръстовището", туй го научих от печените батковци от форумЪт, цитирани в предходното ми мнение
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      ..."оптимизирам пропускливостта на кръстовището", туй го научих от печените батковци от форумЪт, цитирани в предходното ми мнение
      Взимал си уроци, значи...:

      Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
      ...Мога да стана инструктор, по незаконно но безопасно шофиране...

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Импресии от снежна Перни-София:



        Забележете какъв пич е Гагич - нарочно кара извън коловозите, хем да има място за принудително шляещите се по пътното платно пешеходци, хем да могат по утъпканото да минават по-ниските тротинетки (не се вижда на клипа как благодарствено ми махаха шофьорите им), хем да посвърши малко снегоринска работа... И така, окрилен от способностите на "Куадра-ДрайФА", се набих (щото нали съм пич - да не преча на движението по улицата) на паркинга във финала на клипа и... два часа не можах да излезна оттам. Имам богат видео-мат`рял, ама трябва да го поорежа и посъкратя, щото си е "в реално време" 2 часа - как ме бутат, как копам(е) няколко човека с лопати... докато не изринахме до асфалт, тъпото "Хеми" не рачи да излази. На всичкото отгоре му светна "Джеки-Чана" (check engine) - грешка P0573 която след дълго гугълстване установих, че се получавала от "лашкане" с автоматик. Не знам дали ще изчезне сама или трябва да ходя при Еди.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Ей така постепенно се научават важни житейски уроци, там където вървят танковете..., е място за... "танкове"... За последните 30-на години съм забелязал, че всеки опит да се "надскочи" категорията, завършава по един и същи начин... ;-)
          VPetrov.photography

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Eдна "куриозна снимка", не е моя:

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:8340_big.jpg
Прегледи:1
Размер:66.1 КБ
ID:5698899

            Оттук е. Статийката също е добра.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Снежна Перни-София "бай найт". Снегорините явно считат себе си за МПС със специален режим на движение (от 1,57 нататък):

              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Отгоре на всичкото ясно се вижда как след първия снегорин снежната покривка е толкова, колкото и преди него. Греблото едва-едва закача не повече от един пръст сняг.
                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Мииии, по принцип, лампата, пък било то и оранжева, превръща МПС-то в такова със специален режим. Тва беше, когато за последно карах "листовки", сега не знам как е. Това, че снегоринът внимава да не изгребе лугата, разхвърляна от предния камион е похвално старание. Ама да не плямпам много, щото утре тръгвам за В.Търново без вериги, с летни гуми и само с предно предаване. Ще продължа в друг, оранжев раздел и с нова тема, май!
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Този не завива,стои си там.....Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0589[1].jpg
Прегледи:1
Размер:119.2 КБ
ID:5699096
                    Дизелов Jeep, не е Jeep.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                      Мииии, по принцип, лампата, пък било то и оранжева, превръща МПС-то в такова със специален режим. ...
                      Не виждам такова нещо

                      НАРЕДБА № I-141 ОТ 18 СЕПТЕМВРИ 2002 Г. ЗА УСЛОВИЯТА И РЕДА, ПРИ КОИТО СЕ ПОЛЗВА СПЕЦИАЛЕН РЕЖИМ НА ДВИЖЕНИЕ ОТ МОТОРНИТЕ ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА...


                      Чл. 2. Специален режим на движение ползват моторните превозни средства на: Спешна медицинска помощ, Държавна агенция "Национална сигурност", главните и областните дирекции на Министерството на вътрешните работи, Народно събрание, Национална служба за охрана, Главна дирекция "Охрана" и Главна дирекция "Изпълнение на наказанията" на Министерството на правосъдието, обозначените автомобили на служба "Военна полиция" към министъра на отбраната, специализирани контролни органи на Агенция "Митници" при упражняване на определените им по Закона за митниците, служителите по горите при упражняване на определените им по Закона за горите, Закона за лова и опазване на дивеча и Закона за рибарството и аквакултурите правомощия и други служби на Министерството на вътрешните работи, определени от министъра на вътрешните работи.
                      ...
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        Не виждам такова нещо
                        Да и по-нататък има, че ламБата трябва да бъде със "синя и/или червена светлина"
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          ... и едновременно трябва да излъчва и звуков сигнал.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            ... и едновременно трябва да излъчва и звуков сигнал.
                            Знаем, че ги разбираш ти лампите и сигналите
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              Да и по-нататък има, че ламБата трябва да бъде със "синя и/или червена светлина"
                              И аз така си мислих, че лампата е достатъчно основание, а не да си в списъка на разрешените 'ползватели' на специален режим на движение
                              Що трактори ще срещна със специален режим (то и всеки им дава път де, по очебийни причини)...
                              Ама ламБата е ОРАНЖЕВА...
                              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                ... и едновременно трябва да излъчва и звуков сигнал.
                                Връщането на СУМПС в ПП не е прецедент, може да го сторите във всеки един момент. Или си опреснете знанията по ЗДвП.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X