Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Ежедневие. Такситата така си карат и биваше да не га натискаш толкова, хайде следваш плътно. Овце там ако няма - къде? Да турят кука да ги глобява. И линейката му подсказа, отделен въпрос, че и двамата се чудеха кой маршрут да изберат. Сиво ще е без такива, това да са най- тежките.
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Като се заговори за бакшиши... ето едно от типичните поведения на всеки бакшиш, за тях няма осева линия, няма мигач... нищо няма. Набързо успя да нервира колегата с Тойотата отдясно с неадекватното си поведение. И, естествено, малко по-късно щеше да стане "аки", голямо "АКИ"!

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        ...само дето спира на място, на което принуждава другите да правят нарушение за да го заобиколят (двойна непрекъсната линия).
        Я кажи сега,ти като клиент който отива точно в тази кръчма,къде точно ще благоволиш да ти спре таксито?

        И ако може не ми вкарвай хлъзгави адвокатски приказки!
        Иво (таксито) Андреев
        0988 91 80 50
        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
          1. Таксито с нарушението си ме принуди да пресека двойна непрекъсната линия. Разбира се правилната ми реакция трябваше да е друга: Да спра зад него, защото не мога да мина и да се облегна на клаксона докато тъпия ръб си плати сметката.0.
          Я кажи сега,ако ти беше този дето плащаше вътре,дали клиента на таксито щеше да е тъп ръб?
          Иво (таксито) Андреев
          0988 91 80 50
          Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение

            И ако може не ми вкарвай хлъзгави адвокатски приказки!
            Прекалено се засягаш на професионална чест.
            А не трябва.

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
              Я кажи сега,ти като клиент който отива точно в тази кръчма,къде точно ще благоволиш да ти спре таксито?
              С приближаването към обекта обикновено казвам "от тук нататък може да спрете където прецените".

              Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
              ...адвокатски...
              Пак - сериозно си се объркАл относно професията ми. Ако имаш къса памет, лепни си напомняща бележка някъде.
              Последно редактирано от sparkybg; 30-04-16, 17:26.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                Я кажи сега,ти като клиент който отива точно в тази кръчма,къде точно ще благоволиш да ти спре таксито?

                И ако може не ми вкарвай хлъзгави адвокатски приказки!
                Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                Я кажи сега,ако ти беше този дето плащаше вътре,дали клиента на таксито щеше да е тъп ръб?
                Работиш такси. Би трябвало да знаеш...
                Увеличи картата
                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                  Работиш такси. Би трябвало да знаеш...
                  Увеличи картата
                  Там мигар все още има някаква кръчма? Още по Татово време я премахнаха.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Там мигар все още има някаква кръчма? Още по Татово време я премахнаха.
                    Факт - клипчето. Набих спирачки и пресякох двойна непрекъсната линия (с клаксон).
                    Там е! Жива е! И паркинг има! Само дето и таксиджиите не го знаят.
                    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Там мигар все още има някаква кръчма? Още по Татово време я премахнаха.
                      Я пробвай на механа Българка.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                        Я пробвай на механа Българка.
                        Бря, какво съм пропуснал. Някога беше само постройката, на която сега пише "Маврудова" и беше обикновена кебапчийница.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:untitled.jpg
Прегледи:1
Размер:102.0 КБ
ID:5713723
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Ами и аз да дам две стотинки:
                          Изгледах клипчетата и не видях кой знае какво-съвсем нормален трафик за София...
                          Ако човек си гледа движението и има презумцията че е, невидим, демек другите не се съобразяват с него, не виждам проблем.
                          Единствено линейката изглупя, но всички сме хора-всички се ядосваме понякога.
                          Не казвам, че е нормално да се нарушават правилата, казвам че за такъв трафик се случва. Ако сме по толерантни, това ще спре.
                          Не знам какво ще правите ако карате в Истанбул един ден...то ще е цял ден клип..

                          Поздрави,

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Не знам колко си шофирал в Истанбул, но смея да твърдя, че там камикадзетата са значително по- малък процент от тукашните. Може би, именно заради натоварения трафик. Непрекъснатите побипквания в стил "тук съм" нямат нищо общо с нерваци, правещи ляв завой от крайнодясна лента.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Той е карал в Истанбул,може би, не е шофирал.
                              Дизелов Jeep, не е Jeep.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Интересно място е форума...
                                Дадох пример с натоварен трафик. В клипчетата няма нищо фрапиращо. Карал съм в 5 държави, на два континента, но тук не говорим на кой му е по-голям (което е доста любимо на много хора), а само, че ако сме по толерантни (да не натискаме таксито отзад, да не се засичаме по кръговите), нещата ще са по-добре.

                                Изразих мнение, всеки има право на такова, нали?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X