Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Как щях да се тресна в тия ....
    На червено ли смяташе да минаваш?
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
      На червено ли смяташе да минаваш?
      Не, мислех да спра елегантно на стоп-линията. Точно тези 2-3 метра преди нея се оказаха "заети".
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Айде не се прави,мислил си да минеш направо,редовен номер е това там.то затова и са се трвснали тия. Аман от такива тарикати

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Иначе трябваше да завие веднага на ляво...

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Как щях да се тресна в тия Последните метри се наложи да дърпам ръчната, щото АБеЕсо си тракаше и спиране - йок. Дори да приемем, че аварийките им са пострадали при ПТП-то (в което силно се съмнявам), поне един триъгълник да бяха сложили - щяха да го осветят фаровете доста по-рано и навреме:
            ...
            На кривия чеп...

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от DaGa Преглед на мнение
              Айде не се прави,мислил си да минеш направо,редовен номер е това там.то затова и са се трвснали тия. Аман от такива тарикати
              Настина, но би ли обяснил механизма на ПТП-то? Едната кола е чакала за завой наляво, а другата се е била засилила да профучи направо?
              Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
              На кривия чеп...
              Дрън-дрън (то ти не беше ли брат на моя приятел "Дрънчо"?). Ами ако бях образцов (като тебе, нали) водач и исках да завивам наляво?
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                Настина, но би ли обяснил механизма на ПТП-то? Едната кола е чакала за завой наляво, а другата се е била засилила да профучи направо?

                Дрън-дрън (то ти не беше ли брат на моя приятел "Дрънчо"?). Ами ако бях образцов (като тебе, нали) водач и исках да завивам наляво?
                Мрън-мрън...Поредното клипче, с което търсиш коментари за себе си.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                  Мрън-мрън...Поредното клипче, с което търсиш коментари за себе си.
                  То само ти ги ръсиш тука коментарите по адрес на пускащите клипчета и им търсиш на тях кусури.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    То само ти ги ръсиш тука коментарите по адрес на пускащите клипчета и им търсиш на тях кусури.
                    Ами аз ли съм виновен, че тук е общоприет принципът "Правилата да важат за всички, освен за мен"?

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                      Ами аз ли съм виновен, че тук е общоприет принципа "Правилата да важат за всички, освен за мен"?
                      Според форумните правила за шофиране, аз съм един обучаващ се оптимизатор. Щото нали четеш по-горе?
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Според форумните правила за шофиране, аз съм един обучаващ се оптимизатор. Щото нали четеш по-горе?
                        Еми няма да се сърдиш тогава, бре. Поемай си кусурите на новака.

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Гагич, като един Шумахер на ски-слалом си Все пак добре, че успя да спреш.

                          П.П. Тия юнаци ей така като теб са се ударили - просто онзи не е могъл да спре.
                          П.П.2: Трябваше на минаване да им кажеш да сложат един триъгълник. Не го направи, нали?
                          П.П.3: И аз карам като теб, но щях да им кажа за триъгълника. В стресова ситуация хората не се сещат. Просто не си дават сметка, колко е опасно да не се обозначиш...
                          Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                            Гагич, като един Шумахер на ски-слалом си Все пак добре, че успя да спреш.

                            П.П. Тия юнаци ей така като теб са се ударили - просто онзи не е могъл да спре.
                            Е-е-е-е, аз имам опит - 1999 г. купувАх "Москвич" на един човек, дето му го направих на "хечбек" и го оставих с табуретка на шофьорското място (откърти му се облегалката). Точно на това място, та оттогава съм фнимателен. Бях си изчислил спирането точно на стоп-линията, ама тия в тъмницата ме изненадаха...
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Баш на това кръстовище преди няколко години, така прекалих с оптимизациите...че и до ден днешен не знам как се разминах само с леко ПТП, и двустранни протоколи. На практика извършвах барем три-четири нарушения едновременно... А радостната от дипломирането си студентка, бързаше за фризьор и не дочака зеленото излизайки от улицата от дясно... пред летящ с около 80км/ч пълен автобус, минаващ на червено, с шофЕр, говорещ по телефона без хендсфри(ще ми се да съм в трето лице ).
                              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Сигурен съм, че това:

                                Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                                ...така прекалих с оптимизациите...летящ с около 80км/ч пълен автобус, минаващ на червено, с шофЕр, говорещ по телефона без хендсфри...
                                е част от това:

                                Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                                ...Мога да стана инструктор, по незаконно но безопасно шофиране...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X