Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    ... и общинските кучета в София вече показват завидно познаване на правилата за улично движение.
    Уличните кучета определено са по-дисциплинирани от нас и неведнъж съм виждал да изчакват зелен сигнал.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Имах едно много готино клипче как уличен пес внимателно пресича кръстовище, не се доверявайки ( с основание) на светофара, но без да искам го изтрих... Чакаше на червено, тръгна на зелено, но много предпазливо се озърташе.
      Още 89-та съм гледал бездомно, как ползва само трамвая ,застана дето спира вратата, качи си се, слезе през спирка, всичко по правилата
      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
        Още 89-та съм гледал бездомно, как ползва само трамвая ,застана дето спира вратата, качи си се, слезе през спирка, всичко по правилата
        Някой го е научил - да се качи и да "брои" отварянията на вратите, за да познае кога да слезне. Като деца имахме в квартала една глутница бездомни кучета, с които си играехме и така ги учехме да се качват с нас в трамвай и автобус.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Прочее, и общинските кучета в София вече показват завидно познаване на правилата за улично движение.
          Ако требе да сме обективни,те доста по често от хората ги спазват! И по отдавна. Дори много отдавна се чудя как уцелват правилния цвят на светофара,след като казват че били далтонисти! А хората не го уцелват и то без да са далтонисти! Кой от кого трябва да всеме пример,а?
          Иво (таксито) Андреев
          0988 91 80 50
          Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
            ...Дори много отдавна се чудя как уцелват правилния цвят на светофара,след като казват че били далтонисти!
            Цвета няма значение.Научили са се,че е разрешено когато свети долната ламБа може да минат, когато горната - не се минава. То така и хората делтонисти се оправят

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Според мен въобще не гледат светофара - просто слушат и гледат околните обекти. Видят ли спрял автомобил и тръгващи хора - тръгват. Чуват ли засилен автомобил - не смеят да пристъпят.. Но е факт, че явно са доста интелигентни същества - редовно се забелязва пресичане по пешеходна пътека и то с изчакване на правилното време..
              Еволюция и естествен подбор явно...
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                Според мен въобще не гледат светофара - просто слушат и гледат околните обекти. Видят ли спрял автомобил и тръгващи хора - тръгват. Чуват ли засилен автомобил - не смеят да пристъпят..
                Кучетата-водачи на слепи хора гледат разположението на светлините - най-долната или най-дясната при хоризонтален светофар. Никога не повеждат човека да пресича, ако не свети тя, дори да няма никакви коли.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                  Според мен въобще не гледат светофара - просто слушат и гледат околните обекти.
                  ...
                  Еволюция и естествен подбор явно...
                  Хич не подценявай еволюцията и естествения отбор в градската джунгла. Пресичат на зелено даже и никой да няма. Ако не вярваш - х-л Хемус в София около 6ч следобяд.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Това, което съм забелязал е, че когато няма никой, пресичат и на червено, затова си мисля, че повече реагират на околните, отколкото да гледат светофар...
                    А за кучетата водачи - там все пак са учени - може и на такова да ги учат... Навярно и да реагират на пищящи светофари за слепи...
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Пресичат на зелено даже и никой да няма. Ако не вярваш - х-л Хемус в София около 6ч следобяд.
                      За зелената светлина съм съгласен, но искам да видя как на кръстовището на Хемус в 18.00 следобяд, почти вечер, както казват, няма никой.[emoji3]

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Във Варна може и да пресичат на червено. Във София от няколко години - не.

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                          Според мен въобще не гледат светофара - просто слушат и гледат околните обекти. Видят ли спрял автомобил и тръгващи хора - тръгват.
                          Работата е там че на определени места съм ги дебнал,е няма около тях други пресичащи хора,и коли нема! Самичко животното и кат му светне правилната ламба и минава.И това съвсем не е еднократно!
                          Иво (таксито) Андреев
                          0988 91 80 50
                          Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Такси прави обратен завой на Цариградско.

                            http://vbox7.com/play:c0730d5348
                            Пътят е целта.

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от charger Преглед на мнение
                              Такси прави обратен завой на Цариградско.

                              http://vbox7.com/play:c0730d5348
                              Това клипче направо си плаче за изпращане в КАТ и да му отнемат лиценза на това такси!
                              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                                ...отнемат лиценза на това такси!
                                КАТ са дежурни на 40 метра оттам, във вишката. Ако го направи не-жълта кола милиционерът ще си счупи краката по стълбата надолу.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X