Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Не. Виж пак.
    Ти виж пак:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ogranichenie.jpg
Прегледи:1
Размер:84.8 КБ
ID:5662897
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Ти виж пак:
      То през целия клип има такива знаци. В 3,25 се повтаря... явно с цел "повторението е майка на знанието", не защото предходният е важал донякъде си. Което, разбира се, напълно оневинява каращите камиони с 5 км/ч. и ги освобождава от задължението да пропускат образуващите се зад тях колони.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Не, бе-е-е
        Нали, защото ти казА, че нямало забрана за изпреварване. Иначе всичко е ясно. Камион се влачи и нерви всички зад него. Тоя филм и аз съм го гледАл многократно.
        Даже е сега съвсем наскоро го гледАх в Швейцарските Алпи: Един автобус се държеше точно като камиона от твоя клип. Там обаче изпреварването е разрешено почти навсякъде, независимо от видимостта. И максималната скорост не ограничават - щом е извънградско: 90, нищо ще следва завой, който не можеш да вземеш с повече от 50. И да - в завоя осовата линия е пресечена - не е забранено изпреварването.
        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
          Тоя филм и аз съм го гледАл многократно.
          Даже е сега съвсем наскоро го гледАх в Швейцарските Алпи:... Там обаче изпреварването е разрешено почти навсякъде, независимо от видимостта. И максималната скорост не ограничават - щом е извънградско: 90, нищо ще следва завой, който не можеш да вземеш с повече от 50. И да - в завоя осовата линия е пресечена - не е забранено изпреварването.
          УеУе, колко са тъпи тия швейцарци ?! Хак да им е - затова са на такова дередже
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            УеУе, колко са тъпи тия швейцарци ?! Хак да им е - затова са на такова дередже
            Да бе, яко тъпи..аз за толкова километри там, един път не чух гуми да изсвирят-ни при спиране, ни при потегляне...,а и клаксон не чух, а опашките хем ги гледаш големи, ама си вървят-вървят бързичко, некак си человеците са бая другоманталитетни...
            0899 шест5313нула
            За всекиго по нещо

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
              ЗДвП:
              Чл. 22. ...(2) Водач на пътно превозно средство, което се движи с ниска скорост и поради това причинява създаването на колона от пътни превозни средства, трябва да ги пропусне при първа възможност.
              Колко автомобила са колона, аз видях два.
              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
              Киа спортаж2000тди 98г
              Ауди А3 1.9ТДИ
              Каравана Аdria 390Q

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                Колко автомобила са колона, аз видях два.
                И един да е, е въпрос на колегиалност като излезеш на участък, в който имаш видимост дори заради по-високата си позиция като шофьор, да се изнесеш възможно най-вдясно и да направиш знак на тия зад теб да те подминат.

                ...което не променя хавата със знаците де.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                  Колко автомобила са колона, аз видях два.
                  И сам да съм на пътьо, па че пречим и нема да давам да мъ изпреварват.

                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    E май лекият ти пречеше повече с дистанцията си до буса. А и скоростта не е силно неприлична.
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      И сам да съм на пътьо, па че пречим и нема да давам да мъ изпреварват. ...
                      Виж в това клипче не видях някъде някой да пречи - този участък на Сл.Бряг е много гаден и сложен за изпреварване... И е напълно логично по-маломощен автомобил да не смее да дръпне в даден участък, но и да дебне първата възможност за изпреварване...
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                        Виж в това клипче не видях някъде някой да пречи - този участък на Сл.Бряг е много гаден и сложен за изпреварване... И е напълно логично по-маломощен автомобил да не смее да дръпне в даден участък, но и да дебне първата възможност за изпреварване...
                        Това е последният път на цитирания по-горе, лека му пръст Г.Боков Jr., за който път тук във форума в няколко теми се твърди, как нормално се взима за половин час - 40 мин.
                        Дал съм го за пример - автомобилчето два-три пъти набива спирачки (напр.1,53-1,54 мин.), за да не се блъсне в пъплещия по баира бус, който дава мръсна газ на равното и не дава на автомобилчето да го задмине. Мен ми дреме - "Хемито" на празен ход на D го катери тоя път, едно време "Жигулсън"-ът ми редовно прегряваше като се залостя на първа-втора предавка зад някой автобус.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Това е последният път на цитирания по-горе, лека му пръст Г.Боков Jr., за който път тук във форума в няколко теми се твърди, как нормално се взима за половин час - 40 мин.
                          Дал съм го за пример - автомобилчето два-три пъти набива спирачки (напр.1,53-1,54 мин.), за да не се блъсне в пъплещия по баира бус, който дава мръсна газ на равното и не дава на автомобилчето да го задмине. Мен ми дреме - "Хемито" на празен ход на D го катери тоя път, едно време "Жигулсън"-ът ми редовно прегряваше като се залостя на първа-втора предавка зад някой автобус.
                          На твое място бих се запасил с валидолчета, преди да тръгваш на път различен от магистрала.
                          Правиш впечатление на доста изнервен, в последно време.
                          Нищо лично, просто споделям мое мнение.
                          Поздрави!

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                            На твое място бих се запасил с валидолчета, преди да тръгваш на път различен от магистрала.
                            Правиш впечатление на доста изнервен, в последно време.
                            Нищо лично, просто споделям мое мнение.
                            Поздрави!
                            Туй от пътя "Сл.Бряг - Варна", Пенчо, е от миналата година. Валидолчетата попадат в чл.5, ал.3, т.1 ЗДвП.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              ....Дал съм го за пример - автомобилчето два-три пъти набива спирачки (напр.1,53-1,54 мин.), за да не се блъсне в пъплещия по баира бус....
                              Ясно... Конкретно този път (познах го от раз ) съм го вземал с умрял бус, при който газта бе само в едно положение - ПЪЛНА ГАЗ... И пъплеше по-бавно отколкото този на видеото...
                              Периодично зад мен се налагаше да удрят спирачки точно в този участък, защото машинката умираше по баира по някое време и трябваше да сляза предавка надолу намалявайки малко по-рязко скоростта (навярно зад мен им се е налагало да удрят спирачка), след което пък на ниската предавка успявах да ускоря до що годе поносима скорост...
                              Според мен трябва периодично да се дава на 'бързаците' да покарат някой автомобил с под 50-60к.с. (или с няколко тона зад гърба си), за да видят по друг начин ситуацията на пътя и да станат по-колегиални - в някои случаи дори и да имаш най-добри намерения, просто няма как да излезеш от ситуацията по-безболезнено..
                              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                                Ви...И е напълно логично по-маломощен автомобил да не смее да дръпне в даден участък, но и да дебне първата възможност за изпреварване...
                                Значи си е селски и знае пътя, ма не дава. Това не оправдава останалите, но по- тежкото зор се връща в пътя,даже хич и добре си кара за човековозещ.
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X