Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
    Слагам 100 паунда и джигерица, че от Англия няма да можеш изкара такова клипче от кръстовище и такава интензивност на сблъсъците.
    Влизаш ли в баса ?
    А-а-а, сега ще ти бъде обЕснено, че поради особенНостите на левостороннее движение в Англия, там общо взето кръстовища нЕма, само кръгови, па и да има, нЕма такива ибо в Матушке они безаналоговые.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Щото и у Япония карат у лево, пък такива глупости не съм виждал. Не съм си правил и труда да търся усърдно ..., ама кучетата как са се научили ...

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
        Щото и у Япония карат у лево, пък такива глупости не съм виждал. Не съм си правил и труда да търся усърдно ..., ама кучетата как са се научили ...
        Е, именно, де - за ПТП-тата в матушка е виновно дясното еврогейско континентално движение, което с присъщата им всеотдайност и самоотверженост, жертвоготовно братушките са понесли да приемат.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          В Русия правят впечатление изключително малоумните катастрофи. Достатъчно е да изгледаш която и да е "Подборка ДТП", за да се убедиш.
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
            В Русия правят впечатление изключително малоумните катастрофи. Достатъчно е да изгледаш която и да е "Подборка ДТП", за да се убедиш.
            Самогона не прощава на никой. Не дава криле ... Общо взето, където вареното на пърцуца и производните и и във всяко мазе е национален спорт, се вижда резултата в обществото. Като мислене, поведение и т.н

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
              Слагам 100 паунда и джигерица, че от Англия няма да можеш изкара такова клипче от кръстовище и такава интензивност на сблъсъците.
              Влизаш ли в баса ?
              При такива относителни критерии - трудно би могло да се докаже каквото и да е от коя да е от страните...
              Пусни си UK клипчета, и ще видиш същите 'идиотски' сблъсъци, идиотски реакции, маневри и инати... Да, в UK инфраструктурата по-рядко предразполага за подобни повтарящи се инциденти. Но конкретното кръстовище стана известно покрай реакцията на кучетата И разбира се - безхаберието (или невъзможността) да се препроектира кръстовището през годините.. За интензивността - не мога да твърдя за колко години са събрани клипчетата, и съответно - няма как да се оцени 'интензивността'. Факт е, че през последната година не съм виждал нови клипчета от това кръстовище, а руските краш 'серии' ги следя внимателно - може и да са променили организацията на движение...
              А и в случая - сравнявах с България, и съм твърдо убеден, че тук може да се изровят подобни клипчета дори и само в конкретно кръстовище в София (то дори и по телевизията ги бяха пускали 'наредени' няколко катастрофи на едно от централните кръстовища)...

              П.С. това, че поради спецификата (включително опити за изнудване при умишлено ПТП) почти всеки руснак има DVR в колата позволява да се визуализира много повече 'материал' - доста често можеш дори да видиш едно ПТП от няколко гледни точки (няколко автомобилни DVR)... Което не е честа практика в доста от другите държави. И въпреки това можеш да видиш записи дори и от Германия с изпреварване отдясно и 'отрязване' на изпреварвания по магистрала... Пък уж в Германия 'не тачат' DVR, та дори и създават проблеми за ползването им..
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                В Русия правят впечатление изключително малоумните катастрофи. Достатъчно е да изгледаш която и да е "Подборка ДТП", за да се убедиш.
                Голяма база и голям избор за подборките. Масово имат камери (всъщност не знам какъв процент, ама ми се чини голям), а тук процента имащи не вярвам да е повече от 5.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                  При такива относителни критерии - трудно би могло да се докаже каквото и да е от коя да е от страните...
                  Пусни си UK клипчета, и ще видиш същите 'идиотски' сблъсъци, идиотски реакции, маневри и инати... Да, в UK инфраструктурата по-рядко предразполага за подобни повтарящи се инциденти. Но конкретното кръстовище стана известно покрай реакцията на кучетата И разбира се - безхаберието (или невъзможността) да се препроектира кръстовището през годините.. За интензивността - не мога да твърдя за колко години са събрани клипчетата, и съответно - няма как да се оцени 'интензивността'. Факт е, че през последната година не съм виждал нови клипчета от това кръстовище, а руските краш 'серии' ги следя внимателно - може и да са променили организацията на движение...
                  А и в случая - сравнявах с България, и съм твърдо убеден, че тук може да се изровят подобни клипчета дори и само в конкретно кръстовище в София (то дори и по телевизията ги бяха пускали 'наредени' няколко катастрофи на едно от централните кръстовища)...

                  П.С. това, че поради спецификата (включително опити за изнудване при умишлено ПТП) почти всеки руснак има DVR в колата позволява да се визуализира много повече 'материал' - доста често можеш дори да видиш едно ПТП от няколко гледни точки (няколко автомобилни DVR)... Което не е честа практика в доста от другите държави. И въпреки това можеш да видиш записи дори и от Германия с изпреварване отдясно и 'отрязване' на изпреварвания по магистрала... Пък уж в Германия 'не тачат' DVR, та дори и създават проблеми за ползването им..
                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Голяма база и голям избор за подборките. Масово имат камери (всъщност не знам какъв процент, ама ми се чини голям), а тук процента имащи не вярвам да е повече от 5.
                  Kамерите в Русия са по искане на застрахователите, даже май и законово са уредени.
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                    ..
                    Пусни си UK клипчета, и ще видиш същите 'идиотски' сблъсъци, идиотски реакции, маневри и инати.....
                    Ми дай, аз не намирам...
                    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                    Суперспам - спама на суперите

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Русия води убедително в каналите за идиотски катастрофи първо заради броя видеорегистратори и второ заради кръговрата на регистраторите. Изискват ги застрахователи, присвояват ги полицаи и тн.

                      Иначе рецептата за многото жертви е добре известна - беззаконие.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        А не. Закони има.
                        Корупция
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          т.е. все едно няма.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Ъъъ не.
                            Корупция има само ако има закони. Глупави закони.

                            Иначе от страни изглежда подобно. Но не е.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              т.е. все едно няма.
                              Ако няма закони нарушенията са безплатни. Ако има корупция - платени.
                              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Видеорегистраторите са решение, повикано от нуждата. На Запад такава нужда няма. При нас и в Русия нуждата е начин на живот.
                                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X