Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
    Никъде не харесват полицията. И по принцип никой не харсва никого, който има власт да се разпорежда, контролира и санкционира. Да не би търговците да обичат данъчните....? Колкото до това дали са айдуци милиционерите, аз си имам собствена концепция. В България всеки краде според възможностите си и завижда на тези, които имат по-големи .... Това е метафора, разбира се. Има много честни и почтени хора, но се губят из всеобщата тиня.
    Не става дума за харесване, а точно за асоцииране с айдуци. А "кошпраймса" и кражбите на бензин от патрулката са най-малкото - например, обществено убеждение е, полицията е в колаборация с уличните наркопласьори, с автокрадците, с квартирните обирджии и т. н. и т. н. Като пак казвам, обществото може и да не е съвсем право, но полицията не прави нищо, за да не е така, пък и крушката винаги си има опашка.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      По принцип съм спокоен човек, но си спомням поне няколко случки когато полицейска наглост ме е карала да избухвам от нерви. Е как да ги обичам?! И въпреки това, към всеки гледам да не съм предубеден, но си имам едно на ум, та отдалече да схващам като почнат да се излагат.

      Не ми се разказва, че не са и съвсем малко тия случки, а и се ядосвам само като си спомня. Но само за обща представа: Спират ме местните с камиона който карах, за шест километра над ограничението, при положение, че в същото време ме изпреварват лъскави джипове превишаващи доста повече. На всичкото отгоре, предишния ден крадци бяха влезли у дома с взлом посред бял ден(малко преди обяд), и всичко беше претарашено(кофти гледка), а кварталните просто вдигаха рамене... Е, уцелиха момента да ме спират за глупости - само псувните си спестих...със зор.
      И сигурно поне още десетина случки мога да разкажа, срам за родната полиция, някои съм ги споменавал из форума, но няма смисъл. Вероятно и с повечето хора е така.
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
        Не съм съгласен с “никъде не харесват полицията”. Ама сте далече и не се вижда от там.
        Ми аз не съм толкова далеч. Живея от 3 години в УК, а и имам приятели в Щатите, дето са ченгета от бая години. И са както българи, така и родени и израснали там. Та американските ченгета викат, " баси, ние си скъсяваме гъ.а, рискуваме си живита с разни отрепки и все ни плюят. Пожарникарите си барат фара и ако имат сигнал, отиват и ебават мамата на каквото е оцеляло, обаче всички им ръкопляскат...." Ей това не мога да го проумея ����������
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          Не става дума за харесване, а точно за асоцииране с айдуци. А "кошпраймса" и кражбите на бензин от патрулката са най-малкото - например, обществено убеждение е, полицията е в колаборация с уличните наркопласьори, с автокрадците, с квартирните обирджии и т. н. и т. н. Като пак казвам, обществото може и да не е съвсем право, но полицията не прави нищо, за да не е така, пък и крушката винаги си има опашка.
          То не е безпочвено самовнушение, а факт. В квартала ми съм ги виждал как прибраха крадец и го пуснаха две пресечки по-нататък.
          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
            Ми аз не съм толкова далеч. Живея от 3 години в УК, а и имам приятели в Щатите, дето са ченгета от бая години. И са както българи, така и родени и израснали там. Та американските ченгета викат, " баси, ние си скъсяваме гъ.а, рискуваме си живита с разни отрепки и все ни плюят. Пожарникарите си барат фара и ако имат сигнал, отиват и ебават мамата на каквото е оцеляло, обаче всички им ръкопляскат...." Ей това не мога да го проумея ����������
            Навлизаме в политика и расизъм, ама я ги питай и потвърди за демократи и черни “клиенти” ли говорим. Имам основателна причина на питам...
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Слагам една снимчица от днеска, много обичам ей такива спряли по кръстовищата, заради които трябва да се покажеш на средата на платното, за да те псуват другите коли, защото не можеш да видиш иначе изобщо идва ли някой. Виждате и пешеходеца. Другите две снимки са за спирането пред гараж и само потвърждават, че всъщност такъв социален проблем не съществува. Хората се оправят прекрасно и сами








              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
                .... Другите две снимки са за спирането пред гараж и само потвърждават, че всъщност такъв социален проблем не съществува. Хората се оправят прекрасно и сами ...
                Продължаваш да упорстваш, че неспазването на правилата не е чак такъв проблем и няма нужда от намеса на администрацията. Разбира се - избирателно, според кое на тебе лично ти се вижда приемливо и кое - не. А те са свързани и причината да ги има е отказващата да работи администрация и недостатъчна настоятелност от страна на малките хора за да я принудят.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Борислав само ехидно подтиква към самоуправство - всеки да се оправя сам с подръчни средства - туба напалм, бутане на коли и т.н.
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Пресно, пари още! Току що се срещнаха. Не мое да се научат как се прави едновременен ляв завой от две коли и това е!

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CRW_1322-1.jpg
Прегледи:1
Размер:204.9 КБ
ID:5801346

                    П.П. По-интересното е, че никой не налете на бой. Девойката зад форда е водачката на беемвето.
                    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                    Из "Златния телец"

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Кръстовището на "Цар Симеон" и "Одрин" си е гадничко - тясно, натоварено целодневно и в двете посоки, и напракирали кой където свари...
                      За съжаление не е единственото такова.
                      Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                      0887/осемпет 66 4осем

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
                        Кръстовището на "Цар Симеон" и "Одрин"...
                        Това на снимката не е никъде около "Симеон и Одрин" - минавам по 2 пъти дневно точно там.

                        https://www.google.com/maps/@42.7040...7i13312!8i6656
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Това на снимката не е никъде около "Симеон и Одрин" - минавам по 2 пъти дневно точно там.

                          https://www.google.com/maps/@42.7040...7i13312!8i6656
                          Щом казваш...Аз имам предвид първата снимка на страницата, направена от Борислав Ангелов



                          Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                          0887/осемпет 66 4осем

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Ако объркването е по повод моята снимка, тя не е правена в центъра.
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              То по целия Симеон е така... има маркировка по ъглите на кръстовищата, ама на кой му дреме, като няма къде да се спре. Най тъпото е че, когато излизам от пряка-псувам тея дето са спрели по ъглите, а като си търся място за спиране, си спирам и аз на защрихованото. И ако ме глобят, ще псувам тея дето са ме глобили... на другия ден, пак ще излизам от пряка и ще псувам спрелите по ъглите. И така, както пееше Васко Кеца, "Ден след ден".

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Ради, разбирам те.
                                Затова ако не е наложително да съм с кола в центъра го избягвам.Особено ако не съм сигурен, че има къде да паркирам.
                                А иначе има къде да се построят многоетажни паркинги в близост до центъра, и ще са на печалба, но...абе исках много да гласувам, ама нямах желание.
                                Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                                0887/осемпет 66 4осем

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X