Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Вярно отгоре едни изпреварващи се тирове, щяха да покрусят новогодишната веселба на Гагич... и фамилия.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Изпреварващият не вижда пред автобуса, мигачът не е предимство, автобусът е достатъчно висок, вижда отдалеч какво му предстои, може да намали и най- важното-предполага се, че е професионалист. Ако включваме пак неписаните правила на пътя и разните етики,става друго. Че ще го яде по- малкия е ясно, макар и не винаги- жертвите от скоро обърнатия невинен автобус при Микре. Можеше и без това, но нали уж там опитния... .Как па се става днес шофьор с документ е друг въпрос. А имаше времена нашенци да карат баш там и в Испания тирове без книжки, даже автовози.
      Последно редактирано от veskov; 03-01-17, 15:05.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Според мен подаването на ляв мигач от автобуса показва явно намерение да се изнесе в лявата лента. Най-вероятна причина е заобикаляне на препядствие. Започването на изпреварване при подаден ляв мигач от изпреварвания и последвалото пресичане на двойна непресечена линия и навлизане в насрещното при тези завои и наклон мога да коментирам само по един начин: Късмет имате, че ви се размина.

        П.П. Аз в тази ситуация щях да си изпреварвам плътно след предната изпреварваща кола.
        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Когато предприемаш маневра, не трябва ли, да пропуснеш тези , които вече са започнали маневрата ?
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            А маневрата как се изразява? Със намаляване на скоростта и движение задно с теб? От 62 до 50 км/ч... Най-лошото обаче е грубото нарушаване на правилата в следствие от създалата се ситуация. Хем го е шубе, хем напира.
            Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
            Drag Grand Canyon Daily
            Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
            LZ1JYM

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Тате така ни е научил... с ролбарите по светофарите.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                А маневрата как се изразява? Със намаляване на скоростта и движение задно с теб? От 62 до 50 км/ч... Най-лошото обаче е грубото нарушаване на правилата в следствие от създалата се ситуация. Хем го е шубе, хем напира.
                Аз лично, имам ли кола в лявото платно зад мен , я изчаквам да ме изпревари, ако трябва и спирачка натискам. Така са ме учили.
                Не подкрепям пресичането на двойната непрекъсната.

                ПослеПис: За мен има разлика , между агресивно и опасно шофиране.
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                  .... Започването на изпреварване при подаден ляв мигач от изпреварвания и последвалото пресичане на двойна непресечена линия и навлизане в насрещното при тези завои и наклон мога да коментирам ....
                  Откога мигачът дава предимство? Като те натискат какво ще направиш освен нарушавайки да пресечеш линията или да спреш. Късметът е едно и е факт, майсторлъкът друго, ма а да не записваме всички нарушения на малкия. Да не се случва... .
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                    Според мен подаването на ляв мигач от автобуса показва явно намерение да се изнесе в лявата лента. Най-вероятна причина е заобикаляне на препядствие. Започването на изпреварване при подаден ляв мигач от изпреварвания и последвалото пресичане на двойна непресечена линия и навлизане в насрещното при тези завои и наклон мога да коментирам само по един начин: Късмет имате, че ви се размина.

                    П.П. Аз в тази ситуация щях да си изпреварвам плътно след предната изпреварваща кола.
                    Къде го това препяДствие ? Вижда се много добре, не случайно съм дал целия клип, че такова няма? Първата кола изпреварва бааавно, сума ти време се движи успоредно на хаФтобуса. Ако настъпиш газта на ХемВиито, моментално се тресваш в нея. Па нали и ограничения некви спазваме?
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      ...ограничения некви спазваме?
                      Щото сме в чужбинско, нали?

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Добре бе , имате си нещо против Гагича,ми кажете го в прав текст, ама автобуса за мен също е нарушител.
                        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                        A1+

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                          Добре бе , имате си нещо против Гагича,ми кажете го в прав текст...
                          Те си го казват всеки път като пусна клипче тук
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Абе вие не забелязвате ли, че автобуса почна да се изнася, след като задната кола намали, а изпреварването започна след като автобуса беше вече в другата лента?
                            Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                            Drag Grand Canyon Daily
                            Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                            LZ1JYM

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                              Абе вие не забелязвате ли, че автобуса почна да се изнася, след като задната кола намали, а изпреварването започна след като автобуса беше вече в другата лента?
                              Какво изпреварване, бре, другарю Джими? Имаш ли две ленти за движение в едната посока? Можеш ли да си караш дори успоредно на автобуса без да си в никакво нарушение (както прави колата пред нас известно време)?
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Добре , Гагич е виновен по презумпция, аз за автобуса питам.
                                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                                A1+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X