Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Линкът не работи.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от razs Преглед на мнение
      Линкът не работи.
      https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylg...-na-KAT-671202
      Те ти с друго обръщение
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Шшш, алоо, кольегитьи, само да се излъчи още някой с въпроси от типа дали за всеки областен град има специално гласуван ЗДвП.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Тва кръстовище от клипа на Разс който го е измислил е идиот. А биоробота, който си бара джойстика във вишката на България е от най-нисшите същества на земята.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Е то има ли ги още? Ако да- що не помагат като стане мазалопод тях?
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
              Е то има ли ги още? Ако да- що не помагат като стане мазалопод тях?
              Баце, ти нищо не разбираш. Те именно помагат да стане мазало под тях
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Винаги, умишлено при това.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Баце, ти нищо не разбираш. Те именно помагат да стане мазало под тях
                  В конкретния случай е пред тях, щото им изгоря "високопоставената" будка и са в кибидка в храстите...
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Преди години един изтребител беше се врязал в основата на кабинката. Приятел, присъствал на случката разказа, че муцуната на катаджията, слизайки по металните стълбички непосредствено след инцидента, била една незабравима емоция, запечатваща се в съзнанието за цял живот.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Вчера и днес не помня колко пъти ме засичаха разни идиоти на по милиметър боя... При всеки от случаите се налагаше рязко набиване на спирачка..
                      Ей го едно БМВ... Говори по телефона (то бизнеса се прави от кола в почивни дни най вече)... Минава направо от лента за надясно. Мигачи не ползва...



                      И още едни от преди малко - фиатчето реши, че му стига да чака и си мина на червено, а ланосчето реши да се прави на бегачка...
                      Камерата лъже по дистанциите - ланосчето ми се бе скрило под прения капак...
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Жалко че нямаме камера отзад. Мисля по въпроса.

                        Удар отзад в насрещното - досущ като във вица, ама не е в Перник. Гледаме от 3:10


                        После май се пробва да настъпи големия гоУф към Гюргево (или просто взема инициативата за спиране и разбор на ПТП) ама в движение констатира пукнат радиатор.


                        Сега ми предстои забавлението "претенция към чуждестранен застраховател". На хората нищо им няма, освен нерви, но Еспасът е минус задна врата и броня (и не знам какво още защото задната врата не се отваря).

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          ДОбре бе .. кви са тея хора ... блъскат те ... спират ... ивсе едно теб те няма там.....
                          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                          A1+

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Мамалигещари
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Не това е проблема .
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Този маршрут Русе-София го минавам няколко пъти годишно в двете посоки. Натрупалото се у мен впечатление (без да претендира за статистическа тежест) може да се обобщи с една дума - арогантност. Явлението е ограничено до шофьорите на румънски леки коли и автобуси по този маршрут. По някаква причина не съм забелязал подобно нещо в самата Румъния (не че иначе нещо спазват и там), по други пътища у нас, от румънските камиони по това направление или примерно от турски ППС там.

                                И нямам обяснение. Затова ще ускоря потягането на Савиема.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X