Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Нещо много се вдъхновихте да я ругаете.
    Нормално - по пътищата обикновено убиваш/нараняваш близките си.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Нещо много се вдъхновихте да я ругаете.
      Направо са за бой, а не за ругаене ...
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Те защо татовците у цял свят ги лангуркат отдире в десно, а булката е у лево. Ние я слагаме отпред да ни варди.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          Изобщо не е необходимо за има въздушна възглавница за да пострада това дете. Да не дава Господ, ама при един удар то ще се забие в предното стъкло, Ако че майка му явно живее с илюзии, че ще може да го удържи с ръце ...
          Аз това много добре го знам и много пъти съм го обяснявал на бившата ми жена точно в този контекст - тя обичаше да се вози без колан на предната седалка и да държи малкия в скута си. Беше ми трудно да я накарам поне тя да си сложи колан, за да може ръцете ѝ да са свободни, за да го държи
          Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
            Аз това много добре го знам и много пъти съм го обяснявал на бившата ми жена точно в този контекст - тя обичаше да се вози без колан на предната седалка и да държи малкия в скута си. Беше ми трудно да я накарам поне тя да си сложи колан, за да може ръцете ѝ да са свободни, за да го държи
            Добре че е бивша. ама и ти си явно "мека мара,

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Явно или сте сингъл, или жена ви е мушица, колега.

              [emoji3] [emoji3] [emoji3]

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                При жените логиката обикновено не е силната страна. Те взимат решенията си предимно емоционално.
                Моята бивша вече се освести: коланът е задължителен, а мястото на малкия е в детското столче.

                П.П. Случките биват всякакви. Бил съм в ситуацията от снимката, при това против волята ми. Не бива да се правят генерални изводи от просто една снимка.
                П.П.2: За мен най-голямото прегрешение на тази снимка е, че майката е без колан. Ако е с колан, ако се случи нещо, ще гушне детето и ще го предпази. А така просто ще го размаже...
                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Аз моята кола не я паля , докато всички пътници не си закопчеят коланите.
                  А тази мома и с колан няма да може да удържи детето при сериозен сблъсък .
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Да не повярва човек! Жена на предната седалка, без колан, с дете, се оказа най-сериозният проблем, измежду всички за 100 страници...
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Между другото, таткото излетя от пресечката с пищене на гуми, опитвайки се да се вклини в пристигащата отдолу глутница. Предполага се, че не се притесняваше много от ситуацията на предна лява седалка.
                      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                      Из "Златния телец"

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        https://m.youtube.com/watch?v=lxTBe6nOtRA
                        Па после сме карали на майтап.
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Малко мат`рял:

                          Поредният небрежно минаващ на червено:



                          "Кайен" си завива от "В.Левски" наляво по "Раковски" (от 22-ра сек.) То още докато беше еднопосочен "В.Левски" такъв "маньовър", освен ако не излизаш от тунела, си беше свръх-забранен:



                          Нагъл бакшиш задръства лентата за надясно на бул. "България" и "Гешов" (от 1,20 мин.) и не мърда въпреки фарове и бибиткания. Наложи се да го побутна

                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Преди 10ти питах един бакшиш в Будапеща защо полицаите пред нас се влачат в опашката, а не минат по трамвайната линия. Съвсем спокойно и убедено отговори, че не отиват по задача. Та когато не се правим на алтави, че изтекли някакви договори за сервиз на някакво видеонаблюдение все ще е тъй. Ма го драпаме само тук.
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Ама как пък нямаше кой да се сети да дръпне една ръчна,пък да видим после какво ще обясниш на полицаите!

                              Че всички дето сте с нещо по голямо,все едно сте хванали онзи отгоре за онова нещо!
                              Иво (таксито) Андреев
                              0988 91 80 50
                              Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                                Ама как пък нямаше кой да се сети да дръпне една ръчна,пък да видим после какво ще обясниш на полицаите!

                                Че всички дето сте с нещо по голямо,все едно сте хванали онзи отгоре за онова нещо!
                                Ще им покажа клипа. Аман от нагли бакшишиЙ
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X