Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Страничен удар на лек а-л в Джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Re: Страничен удар на лек а-л в Джип

    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
    При сравнително леки удари джипът е по-малко уязвим, но при такива с висока скорост в нещо по-масивно не бих заложил на него. Зоните на деформация са значително ограничени от твърдото шаси. Колите от висок клас са по-сигурни на теория, но на практика нещата опират до късмет. Катастрофирал съм с интеграле с висока скорост и против всякаква логика останах жив и здрав. С джипа всичките ми удари са били отзад и недотам силни, така че последствията си бяха изцяло за сметка на удрящите се в тегличалеки коли (вкл. полицейска астра когато спрях на зебра)

    Коментар


    • #32
      Re: Страничен удар на лек а-л в Джип

      Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
      А за сравнение по проходимоста между Исузо и Чероки бих поспорил кой е по-проходим . Имал съм Исузо сега карам другото и съм по-доволен . Там дето ходя Jeep-а се държи доста по уверено и спокойно .
      А ПЪК АЗ ОБРАТНОТО ,ЗАБРАВИХ МОИТО ИСУЗО Е СЪС ( ЕИДЖЪН ) ТВОИА С АУТО ХЪБ ЛОК ЛИ БЕШЕ
      МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

      Коментар


      • #33
        Re: Страничен удар на лек а-л в Джип

        Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
        Е, чакай, ти имаш Гранд 4.0 какво го сравняваш с Трупър
        също забравих да кажа че онзи на аватара е 3.2 v6 американска поръчка
        МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

        Коментар


        • #34
          Re: Страничен удар на лек а-л в Джип

          Първоначално публикуван от isuzo Преглед на мнение
          А ПЪК АЗ ОБРАТНОТО ,ЗАБРАВИХ МОИТО ИСУЗО Е СЪС ( ЕИДЖЪН ) ТВОИА С АУТО ХЪБ ЛОК ЛИ БЕШЕ
          Беше , и ако не греша в човека , можеш да го видиш и сам . За последно го видях в двора ти почти сглобено................
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • #35
            Re: Страничен удар на лек а-л в Джип

            Първоначално публикуван от isuzo Преглед на мнение
            също забравих да кажа че онзи на аватара е 3.2 v6 американска поръчка
            Са пишки ли ще мерим? Нали се сещаш че най-наточения вариант му е по-слаб от най-малкия на Гранда Какво остава за 5.2 и 5.9
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #36
              Re: Страничен удар на лек а-л в Джип

              Момчета може ли и аз да се включа за малко, тук освен масата, здравината и марката на автомобила или джипа има връзка и физиката, когато автомобилът е ударил джипа най вероятно водачът е натиснал рязко спирачката и не я е пуснал, тогава ударът става пробивен и дори скороста да е ниска последствията за ударения автомобил пък бил той и джип са огромни. Аз имах подобен удар но за моя радост бях със нивата и БМВ то което ударих стана на миниван а на моята мамашка нищичко и нямаше. ама той си беше виновен наби ми отпред спирачки, и как да спра баба Маруся по баира.
              Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

              Коментар


              • #37
                Re: Страничен удар на лек а-л в Джип

                И аз бих предпочел да съм в джипа. Миналата година един пе**л ме изби от пътя при 60-70 км/ч. Ефекта беше - челно в един дирек за осветление. Капута даже не спря, дим да го няма. Джипката се тресна в дирека и отхвръкна като консерва. Лекичък е, към тон, без товар, само двама пътници - цлава Богу живи и здрави, по някоя синка от коланите, но това да е болката. Виждал съм Алфа ромео и Ситроен ксантия след подобен удар - гледката е трагична. Мой колега наскоро катастрофира със Шкода Окравия, отнеха му предимство и се удари във вратите на Опел Вектра. Вектрата стана на канче. Дясната седалка опираше в лявата. Момчето от дясно са го вадили с голямата отварачка за консерви. Още е по болници, дано се оправи.
                Аз не вярвам в чудеса!
                Разчитам на тях!

                Коментар


                • #38
                  Re: Страничен удар на лек а-л в Джип

                  Е това май си е проблем вече...
                  Прикачени файлове
                  B+

                  Коментар


                  • #39
                    Re: Страничен удар на лек а-л в Джип

                    Първоначално публикуван от vokel Преглед на мнение
                    Е това май си е проблем вече...
                    Е проблем си е . Дано да е била празна . Ама мислиш ли че ако на мястото на ладата имаше какъвто и да е джип резултата щеше да е различен ? Аз не мисля колкото и ролкейджа да имаш като ти летят 10 или повече тона насреща можеш или да скачаш или да се молиш за съжаление .

                    Коментар


                    • #40
                      Джип и мантинела

                      А това незнам какво обяснение има освен висока скорост и неразумно бързане и изпреварване....
                      Прикачени файлове
                      B+

                      Коментар


                      • #41
                        Re: Страничен удар на лек а-л в Джип

                        още снимки намерих
                        http://fishki.net/comment.php?id=20994
                        B+

                        Коментар


                        • #42
                          Re: Страничен удар на лек а-л в Джип

                          Преди години имаше подобен случаи,Мерцедес 124 срещу мантинела,за съжеление ,мантинелата минала през возещото се до шофйора девойче.
                          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X