Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво става в главата ни когато "яхнем" мощна кола

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Че кво, прав е... Друг е въпроса колко е "бързо". С изтребител 2 000 за един час не е много бързо. В 60-тонна сцепка по серпентината 40 е наистина много бързо. Не съм сигурен къде адреналина е повече ...

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от dani
      Не съм съгласен, че качеството на шофьорите зависи само от това колко са богати.
      ПРимерите говорат сами за себе си. Вярно е че чичковците с москалите и баба жужа са опасни, ама пенсииката като не стига за по-добро. Пък и те за къде да бързат. На мен ми падна шапката в Унгария като видех баб на около 75 години да се качва в ягуар от 2002г. Но тука не е Унгария.

      Ще дам още един пример за богаташ на който не му дреме от нищо на пътя. Шефа на Дарко купил на жена си хонда сивик R-type чисто нова от 2003г. на третия ден след като жена му седнала зад волана колата отишла за скрап. Сега до колкото разбрах карала не какво и да е, а LEXUS. Тъй че никой не е в състояние да ме накара да мисла обратното.

      Сега се сещам и за онези идиоти, шофьорите на държавни коли, на политици и други такива. Ей, за да сцепиш блок на BMW 7-ма серия като откъснеш бутало от мотовилката, за това се иска много талант и изключително празно пространство между ушите.
      Ain't no party like an OFFROAD party, cause an OFFROAD party don't stop...

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от KING DINGALING
        Сега се сещам и за онези идиоти, шофьорите на държавни коли, на политици и други такива. Ей, за да сцепиш блок на BMW 7-ма серия като откъснеш бутало от мотовилката, за това се иска много талант и изключително празно пространство между ушите.
        За тях съм твърдо съгласен. Сутрин докато се разсънвам на задръстването на пирогов (Цар Борис III) редовно профучават в насрещното. Защо не съм чул на такъв шофьор да е написан акт? Затях няма правила!
        LZ1JJJ

        Коментар


        • #19
          ...me casa tu casa...

          ...аз от давно казвам да си направим една държава !!! Село, държава или град държава...все едно. Там ще си живеем по наши правила !!! Аз ще съм кмета...

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от Alexander
            Мисля че жаждата за скорост не е просто една пубертетска прищявка. Много хора изпитват екстаз от покачването на адреналина и те не са 16-17 годишни пикльовци. Друг е въпроса че на практика в България няма каде да задоволиш THE NEED FOR SPEED освен ако не отидеш на някое летище. Всяко друго място е забранено освен ако не искаш да се погубиш а със тебе да си отиде и някое семейство тръгнало на почивка
            За това си прав.Но въпроса е че хората по различни начини избиват тази нужда.Някой го правят по късичките прави в някой квартали.Други по големите булеварни други пък по центара за да ги видят тъпите курви а пък има и такива който обичат да се "РЕЖАТ" по цариградско.Изобщо всеки сфетофар в софия е старт на поредното състезание.И календара на Ралитата в българия е препълнен с над 365 състезания в годината!
            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от DJDAVEL
              ...Изобщо всеки сфетофар в софия е старт на поредното състезание.И календара на Ралитата в българия е препълнен с над 365 състезания в годината!
              къде ги видя тия състезания??? 99% от шофьорите трагват толкова бавно, че ако си пета или шеста кола, нямаш шанс да хванеш светофара... /е, на най-големите кръстовища светофарите държат малко повече.../ затова пък поне 99% не се колебаят да минат на жълто, а поне половината дори на червено - дори ако не може да стигнат по-далече от средата на кръстовището и да задръстят напречното движение /колегите на които им е вече зелено от доста време/... По зле са и от щрауси! - гледат да си напъхат муцуната, пък много важно че задницата им е преградила платното!

              никъде в правилника не пише, че трябва да потегляш като бабата на Лили Иванова! Ако някой смята "спортното" потегляне за гъзария, да хване един автобус до Париж... па ако иска и бо Будапеща или Москва - все градове пълни с простаци, които ако на 2-та секунда зелено не си тръгнал, може да те подсетят с подпиране в задната броня!

              дискусията за бързото каране с "хубавите" коли нещо се изроди... май доста хора си викат "ей, тия гадове с хубавите коли как хвърчат! да можехме и ние да се качим на такива коли!"
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от LJ73
                Първоначално публикуван от DJDAVEL
                ...Изобщо всеки сфетофар в софия е старт на поредното състезание.И календара на Ралитата в българия е препълнен с над 365 състезания в годината!
                къде ги видя тия състезания??? 99% от шофьорите трагват толкова бавно, че ако си пета или шеста кола, нямаш шанс да хванеш светофара... /е, на най-големите кръстовища светофарите държат малко повече.../ затова пък поне 99% не се колебаят да минат на жълто, а поне половината дори на червено - дори ако не може да стигнат по-далече от средата на кръстовището и да задръстят напречното движение /колегите на които им е вече зелено от доста време/... По зле са и от щрауси! - гледат да си напъхат муцуната, пък много важно че задницата им е преградила платното!

                никъде в правилника не пише, че трябва да потегляш като бабата на Лили Иванова! Ако някой смята "спортното" потегляне за гъзария, да хване един автобус до Париж... па ако иска и бо Будапеща или Москва - все градове пълни с простаци, които ако на 2-та секунда зелено не си тръгнал, може да те подсетят с подпиране в задната броня!

                дискусията за бързото каране с "хубавите" коли нещо се изроди... май доста хора си викат "ей, тия гадове с хубавите коли как хвърчат! да можехме и ние да се качим на такива коли!"

                Е съгласен съм че мног от шоферите тръгват бавно и прават глупости непрекъснато но за това в Будапеща не съм изобщо съгласен. Културата им е на светлинни години. На жълто се спира, пресича се на зелено и на пешеходни пътеки, на които шоферите задължително спират. Да видиш как ме изгледаха всички пешеходци като минах на един светофар на червено. Пеша става дума. Просто не го видях, огледах се най културно и ресекох булеварда. Гледаха ме като закоравял престъпник, все едно съм убил някого. Друг е въпроса че там ляв завой може да направиш на много малко места. Всичко е само десен и това е.

                А за прословутите светофари у нас. Пред софииския у-тет в посока НДК ни държа веднъж много дълго време. Всички остонали ги пусна по 3 пъти, говора сериозно, а тези от наща страна нито веднъж. Нямям обяснение за този феномен, но той наистина се случи.
                Ain't no party like an OFFROAD party, cause an OFFROAD party don't stop...

                Коментар


                • #23
                  Цялата работа е че винаги има такива който правят нещо и се спира движението.Такива са или бавно тръгващи.Или пък другата крайност такива който с целта да тръгнат по бързо се местят от лента в лента и само блокират движението.Има и от двата вида по много!За мое съжаление
                  https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X