Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фенер с Cree XM-L T6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Фенер с Cree XM-L T6

    Фенерчето е доста добро,поне според мен , до 100-150 метра свети много добре,виждаш всичко. Аз си го взех за 15 лева от един авер

    Коментар


    • От: Фенер с Cree XM-L T6

      Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
      - зареди ли батерията? Пробвай с някоя от другите дето имаш ...

      Едит - ако не те устройва мога да говоря за смяна с друг, смятам че няма да има проблем. Има същото, само че с 2 батерии, ама май светят еднакво
      Не, на моя стария китаец батерията не знам от кога не е зареждана, със сигурност от миналото лято, когато се тръска от Шипка до нос Емина и обратно след това не е зареждан, а новия фенер още като го получих му сложих батерията и го вързах на зарядното и стоя почти 24 часа, но още на втория или третия час според светодиода показа, че е зареден. Ще се пробвам да направя снимки как светят.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • От: Фенер с Cree XM-L T6

        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
        Не, на моя стария китаец батерията не знам от кога не е зареждана, със сигурност от миналото лято, когато се тръска от Шипка до нос Емина и обратно след това не е зареждан, а новия фенер още като го получих му сложих батерията и го вързах на зарядното и стоя почти 24 часа, но още на втория или третия час според светодиода показа, че е зареден. Ще се пробвам да направя снимки как светят.
        - снимки трудно ще направиш, но опитай да изтощиш батерията и пак да я заредиш. В самите батерии има защити срещу само разреждане и началните няколко заряда са по-особени.

        Едит -ако твоята батерия е читава и я сложиш във фенера + зарядното би трябвало да си се зареди нормално.

        Поздрави !
        п.п. ако наистина свети слабо да ти изпратя една батерия бонус и без това имам 10-тина търкалящи се насам натам >?

        Коментар


        • От: Фенер с Cree XM-L T6

          Не, не пращай батерия, довечера ще ги разменя и ще пробвам колко силно и как светят.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • От: Фенер с Cree XM-L T6

            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
            Не, не пращай батерия, довечера ще ги разменя и ще пробвам колко силно и как светят.
            - задължително да пишеш, ако има проблеми звънкай

            Коментар


            • От: Фенер с Cree XM-L T6

              Ей сега чак се наканих да прочета темата, ако бях го направил по-рано фенерчето щеше да е отдавна у лисицата.
              При мен са по 26 лв. с един акумулатор, зарядно и адаптор-муфа за 3 бр. ААА.
              За форума - 20 лв.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • От: Фенер с Cree XM-L T6

                Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                Ей сега чак се наканих да прочета темата, ако бях го направил по-рано фенерчето щеше да е отдавна у лисицата.
                При мен са по 26 лв. с един акумулатор, зарядно и адаптор-муфа за 3 бр. ААА.
                За форума - 20 лв.
                Споко. И аз имам да купувам още 2-3 такива, тъй че...
                Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                Коментар


                • От: Фенер с Cree XM-L T6

                  Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                  Ей сега чак се наканих да прочета темата, ако бях го направил по-рано фенерчето щеше да е отдавна у лисицата.
                  При мен са по 26 лв. с един акумулатор, зарядно и адаптор-муфа за 3 бр. ААА.
                  За форума - 20 лв.
                  клавиатурните герои пазаруваме онлайн, направи си читав инлайн магазин, да не си вадя друг път очите 2 часа по китайските сайтове.....

                  така сега си търся видеорегистратор и навигация, интегрирани в огледало и знам, че 2 дена след като поръчам на китайчето, ще се появи и тук, ама ше е късно
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • От: Фенер с Cree XM-L T6

                    Аз се срамувам от моя Шурфайър Г2. Щото струва една камара пари, и като отида някъде колегите с китайчета за по 20 лева го правят правят смешен. Отделно крушката е заедно с рефлектора и след като си изживее живота си заминава, а и тя струва пари. Отделно батериите в моя град са по над 5 лева бройката (за ЦР 123). Тъй че и аз минавам на ЛЕД Китайче. Едно с Q5 за далечно светене и едно с T6 с голям рефлектор за далече.
                    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                    Коментар


                    • От: Фенер с Cree XM-L T6

                      Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                      Аз се срамувам от моя Шурфайър Г2. Щото струва една камара пари, и като отида някъде колегите с китайчета за по 20 лева го правят правят смешен. Отделно крушката е заедно с рефлектора и след като си изживее живота си заминава, а и тя струва пари. Отделно батериите в моя град са по над 5 лева бройката (за ЦР 123). Тъй че и аз минавам на ЛЕД Китайче. Едно с Q5 за далечно светене и едно с T6 с голям рефлектор за далече.
                      Аплодисменти !!!
                      Първият който си призна без бой
                      rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                      0898 51 31 46

                      Коментар


                      • От: Фенер с Cree XM-L T6

                        Исках да кажа малък фенер с Q5 за близки дистанции, но фокусиран лъч и един по-голям с Т6 за по-далечни дистанции.
                        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                        Коментар


                        • От: Фенер с Cree XM-L T6

                          Първоначално публикуван от edin_lyd Преглед на мнение
                          Аплодисменти !!!
                          Първият който си призна без бой
                          Хахахахха

                          е па остава и да не е вярно,на това му дават 65 лумена по спецификации и поне е фирмено ме съмнява да лъжат.За идея 11 доларово фенерче марково водолазни с вградена отварачката за бира е 85 лумена та ако мислиш,че това е конкуренция на КитаецО да почна и аз да ръкопляскам?Това ли ти е отправна точка или база за сравнение?Питай го от колко години го има и за какво го ползва,с бой без бой по спецификации е около 14 пъти по-слаб от някои други на 30% по-висока цена в момента.Ма ако това те радва то ДА,от Китай по-голямо няма.На майтап ти го пиша щото толкова си обективен и ти,65 лумена верно може да ги бие нов Китаец за 20 лева

                          Колко от вас знаят за марково фенерче под 65 лумена?Нещо на което може да се вярва?
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Фенер с Cree XM-L T6

                            G2 ползвам от около година, почти всяка вечер (а доста често и денем). Колегите с китайчетата също от толкова време ги имат и също толкова ги ползват. Фенера се използва предимно за осветяване на хора, основно лицата им, документи им и осветяване при проверка на автомобили и помещения. Лъча е пръснат и за близко върши работа. Батериите са ЦР 123 и събира 2 батерии, а те са скъпи и при редовна работа си отиват бързо. Китайчетата са с АБ, освен това имат и адаптер за АА, а такива имаме много и то без пари. Та относно сравнение на Г2 за 100 лева и китайче айде да не е за 20 а за 50 лева (2 пъти по-евтин), залагам на китаеца. Ползвам също и Маглайт, от големите с 4 големи батерии. Освен като тежък предмет за удряне за друго не става. Опита ми е от ежедневна работа.

                            П.П. Маглайт-а може да се използва и за още нещо, май единственото му хубаво е, че корпуса му е алуминиев (добро топло отдаване) с подходящ диаметър за ....

                            ...примерно да си държите батериите в него....
                            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                            Коментар


                            • От: Фенер с Cree XM-L T6

                              Маглайт с 2 батерии ЛЕД диод последно го гледах за 20 долара тук,свиркай ако ти трябва и напипам подобен да ти напипам един за бухалка,става и да си подпираш колата с него.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Фенер с Cree XM-L T6

                                Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                                - задължително да пишеш, ако има проблеми звънкай
                                Да вземете да си кореспондирате на лични. Ако имате проблем да ви отварям темата, ама не върви всички да ви слушаме терзанията.

                                Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                                Ей сега чак се наканих да прочета темата, ако бях го направил по-рано фенерчето щеше да е отдавна у лисицата.
                                При мен са по 26 лв. с един акумулатор, зарядно и адаптор-муфа за 3 бр. ААА.
                                За форума - 20 лв.
                                Я дай да видим точно какви са, че тоя дето го поръчах от тук, ни вопъл, ни стон. Ако ми хареса да поръчвам, че другите ще чакам по 1-2 седмици.
                                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X