Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фенер с Cree XM-L T6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Фенер с Cree XM-L T6

    http://www.ebay.co.uk/itm/NITECORE-i...71368822352%26
    Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
    Лелееееее!!! Как съм изтървал момента... Обиколих близо 10 магазина в Софето за електроника и така и не намерих батерии 18650, които да не са за твърд монтаж... Не мога и да намеря и 26650 за да пробвам дали и как ще свети фенерчето и колко ще държи. От друга страна се скъсах да търся в нета от читавите зарядни за тези батерии, които преди да заредят доразреждат батериите. Ако някой има инфо - да казва.

    Това ще купя за мен, от евтините ми изглежда най добро. А иначе 18650 си купих няколко, и съдейки по цената са ми подозрително евтини, сега ги пробвам. До сега си карах с ААА и също става.
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

    Коментар


    • #47
      От: Фенер с Cree XM-L T6

      Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
      Айде 4 батерии х 4000mAh са на път от Хонг-Конг

      А той големия си върви с 2 батерии и зарядно.
      Колега, най-емките клетки на пазара за момента са Panasonic 3400ma/h Всеки капацитет над 3400 може да го смяташ за откровена измама. В общият случай евтините ментета са около 1200ма/ч (файъри от Илиянци по 5-8лв и подобни).
      Също така внимавайте и с евтините зарядни - клипове в нета бол...

      Коментар


      • #48
        От: Фенер с Cree XM-L T6

        Първоначално публикуван от krasimir.n Преглед на мнение
        Не съм съгласен Дай предложение за нещо ",марково и качествено" дето да върши работата на това:[ATTACH=CONFIG]670222[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]670254[/ATTACH]
        и да не струва поне петорно..
        Имам го от 2,3 години и съм повече от доволен.
        Не е много в темата(щот не е с XM-L T6, а с Q5 ), има памет на режимите и е с доста добра изработка.А как свети "в гората" ........
        Ами, не искам никого в нищо да убеждавам. То и лада нива върши работа, но има и по-добри машини...Въпрос на вкус.

        Коментар


        • #49
          От: Фенер с Cree XM-L T6

          Първоначално публикуван от edin_lyd Преглед на мнение
          Това за мен ли е ?
          Нов голям фенер?
          Да. Същите характеристики.
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • #50
            От: Фенер с Cree XM-L T6

            Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
            http://www.ebay.co.uk/itm/NITECORE-i...71368822352%26


            Това ще купя за мен, от евтините ми изглежда най добро. А иначе 18650 си купих няколко, и съдейки по цената са ми подозрително евтини, сега ги пробвам. До сега си карах с ААА и също става.
            Аз току-що си го поръчах и утре ще ми го донесат наживо, барабар с няколко батерийки, та да видим... Естествено на далеч по-висока цена...
            Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

            Коментар


            • #51
              От: Фенер с Cree XM-L T6

              Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
              Да. Същите характеристики.
              Съгласен
              rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
              0898 51 31 46

              Коментар


              • #52
                От: Фенер с Cree XM-L T6

                ама че шопингтур........... поръчах си един 2200 LM CREE от UK, че не ми се чака
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • #53
                  От: Фенер с Cree XM-L T6

                  Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                  ама че шопингтур........... поръчах си един 2200 LM CREE от UK, че не ми се чака
                  Кажи модела. Пък после ще ти кажа колко пъти по-малко от 2200 лумена е.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Фенер с Cree XM-L T6

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Кажи модела. Пък после ще ти кажа колко пъти по-малко от 2200 лумена е.
                    ultrafire как, няма да изневеряваме на марката абе няма значение колко по-малко е, сигурно 10 пъти..............Владо ни пусна мухата само да ровим из ибея цяла вечер
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • #55
                      От: Фенер с Cree XM-L T6

                      Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                      ultrafire как, няма да изневеряваме на марката абе няма значение колко по-малко е, сигурно 10 пъти..............Владо ни пусна мухата само да ровим из ибея цяла вечер
                      Аааааа, I.Stoyanov беше първи с оная неговата обява... Колкото до лумените, по данни от сайтове като led-tech.de, XM-L T6 има ефективност от 100 лумена на ват, т.е. за 10 вата го докарва 1000 лумена. Не знам рефлектора има ли значение.
                      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                      Коментар


                      • #56
                        От: Фенер с Cree XM-L T6

                        Не им трябва,те и без това акъл много нямат,намираш протектед как му викат на Панасоник и си свиркаш,3400 обаче е около 15 -20 бройката.

                        Огледай фенерите на Олайт ако се заглеждаш по 300 паунда фенери,онова е 960 лумена за около 200 долара,държи на бой,откат Калашник,варене,замразяване,влачене с кола...........ма вече Хосето да каже,той им е майстора.

                        Аз съм със зарядно Найткор за 18650,около 15 кинта тук втората генерация
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #57
                          От: Фенер с Cree XM-L T6

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                          Не им трябва,те и без това акъл много нямат,намираш протектед как му викат на Панасоник и си свиркаш,3400 обаче е около 15 -20 бройката.
                          Мда, като махнеш тройката отпред може би ще си по-близо до истината.

                          Аз сега си правя опити разни. 7 вата (ама истински) диод напича радиатор от компютър до 58 градуса. Вади 700-800 лумена. За 3400 лумена диода трябва да е като минимум 30 вата. Това след 5 минути няма да можеш да го държиш с гола ръка, а след 20 ще е пукнало.

                          Относно това колко лумена реално е Ултрафайъра - в сайта на Cree има даташитове за тоя диод. Ясно си пише колко лумена дава, даже да го изпънеш докрай. Ми, не са 2200. Даже близо до това не са.

                          100-те лумена на ват - ок. При 10 вата най-най-наточения диод от тая серия изкарва 975 лумена. Само дето батерията при тая мощност ще падне за отрицателно време, а ако не падне ще се спече така че няма да можете да го държите. Бас ловя че не е повече от 5 вата. Не че е лошо де.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Фенер с Cree XM-L T6

                            Sparky, той говори за батерия 3400 mA.
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • #59
                              От: Фенер с Cree XM-L T6

                              И за фенер 960 лумена.

                              Теста на Хосето е ясен,той си е пич,но ако не му вярвате да пусна един много подробен и измервателните прибори и техника за да видите как М22 вади наистина 960 лумена и отвява всичко на пътя си с един диод,за колко е здрав не се наемам да коментирам,аз колите са ми леки за да го газя с тях,ТИР си трябва.

                              А иначе кой му трябват 3000 лумена ги има и такива ма с 5 диоди май беше,Найткор за около 400 долара бройката.


                              Избягахме от темата,за 100 долара в момента не знам кой бие м22 Олайт,ако някой знае да каже,че втори съм си наумил да купувам,първия стои монтиран на пукалото и все едно го нямам.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #60
                                От: Фенер с Cree XM-L T6

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:186.1 КБ
ID:5554229

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:206.7 КБ
ID:5554230

                                Не не ги разбирам много и за това слушам тия дето ги разбират,не го тормозя много щото други са го тормозили вместо мен,до момента на откат държи.На това съм заложил като светилник на домашния пазител номер 1,за 200 лева Е па нЕма по-високо от Витоша.Е имаше преди седмица разпродажба на 95% намалени военни ма светят с 350 лумена на двойно на цената на това,а това вади 960 светилника.

                                Сори за кофтите снимки,пада толко снима,аз съм невинен.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X