Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фенер с Cree XM-L T6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Фенер с Cree XM-L T6

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Игьлтек е с Панасоника вътре,скубят ти поне 3 кинта за името само,Панасоника който е Панасоник е 20% по-евтин да речем.Това ако трябва да ги търся из нета,ако ще ги търся по магазините ммммммм аз като запаля и на третото кръстовище съм изял разликата в парите.

    От истинските цифри 3400 срещу 2000 се вижда кое колко време държи,някои модели са с една идея по-дълги и може да не влязат във всеки светилник та и това трябва да се проверява.
    Не е баш така,
    панасоник е клетката, която е без защита. След това фирмите поставят платката със защитата, плюсов/минусов контакт и т.н.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:366.jpg
Прегледи:1
Размер:37.1 КБ
ID:5556459 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:467.jpg
Прегледи:1
Размер:47.7 КБ
ID:5556460

    Коментар


    • От: Фенер с Cree XM-L T6

      Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
      От гледна точка на капацитета не е ли по-добре да се ползват АА батери пред 18650 - ония коравите, които Хосе показа (панасоник и саньо)?
      Литиевите и литево-йонните могат да дадат много голям ампераж.

      Коментар


      • От: Фенер с Cree XM-L T6

        Е така де,протектед на Панасоник е една цена,Игьлтека на малко по-друга,а ,е ползват и двете един кор и вече си слагат вътре защитата това го знам.

        Просто аз като търсих ги намерих на едни по-различни цени та за това и моето мнение такова
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Фенер с Cree XM-L T6

          Панасоник, дори японския е по-евтин от защитените, все с неговата клетка, но на други фирми. Защитите са доста различни, най-вече по допустим максимален разряден ток и крайно напрежение на изключване. За добър фенер и добро зарядно, бива и с незащитени.
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • От: Фенер с Cree XM-L T6

            Взех си батерия Санийо, червена, за 12лв. В момента се зарежда. Като добия впечатления ще се похваля или оплача според впечатленията!
            "Do not correct a fool, for he will hate you;
            Correct a wise man, for he will appreciate you."

            Коментар


            • От: Фенер с Cree XM-L T6

              Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
              ама че шопингтур........... поръчах си един 2200 LM CREE от UK, че не ми се чака
              днес дойде и моя, на 13.1. го поръчах......... зарядното е с UK адаптер, та сега ще търся за нашите контакти, иначе си има адаптор за ААА батерии и още един за 26650 батерия, ама нямам такава. Довечера ще пробвам как свети на тъмно.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6011_zps7d0f4d99.jpg
Прегледи:1
Размер:58.0 КБ
ID:5558359
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • От: Фенер с Cree XM-L T6

                Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                днес дойде и моя, на 13.1. го поръчах......... зарядното е с UK адаптер, та сега ще търся за нашите контакти, иначе си има адаптор за ААА батерии и още един за 26650 батерия, ама нямам такава. Довечера ще пробвам как свети на тъмно.

                Мисля, че точно един такъв преходник имам в антрето и не се ползва. Ако ще ти свърши работа - в Стрелбище се намира.
                Георги Гатев

                Коментар


                • От: Фенер с Cree XM-L T6

                  Първоначално публикуван от Георги-trimata Преглед на мнение
                  Мисля, че точно един такъв преходник имам в антрето и не се ползва. Ако ще ти свърши работа - в Стрелбище се намира.
                  Благодаря ти, но няма смисъл да те ангажирам и да се разкарвам, струва 50ст. в нета и 2 лева на сергията до нас.
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • От: Фенер с Cree XM-L T6

                    Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                    Благодаря ти, но няма смисъл да те ангажирам и да се разкарвам, струва 50ст. в нета и 2 лева на сергията до нас.
                    И аз го мислех това, затова ти написах точно къде се намира. Аз явно съм се минал защото дадох към 5-6 лв.
                    Георги Гатев

                    Коментар


                    • От: Фенер с Cree XM-L T6

                      Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                      иначе си има адаптор за ААА батерии и още един за 26650 батерия, ама нямам такава.
                      Адаптора за ААА го виждам на снимката. А адаптора за 26 650 пластмасова тръбичка ли представлява? Щото аз имам такава тръбичка уплътняваща батерията 18650, ама като я извадя, диаметъра на гнездото става около 23мм. та дали ще влезе 26650 която се предполага че трябва да е 26мм.? Не намерих 26650 тука по магазините но казаха че могат да ми докарат.
                      Тая Санийо дето си я купих днеска и в момента се зарежда, в момента светят и двата диода на зарядното едновременно (и зеления и червения) един в друг ! Не се е случвало преди със синята Ултра файър - свети червено докато зарежда и светва зелено когато е вече заредена на максимум! Ще гърми ли Санийото, какво ще прави? Да скокна до гаража за пожарогасител?

                      П.П. Такива червени Ултра файър (като на снимката ти) имаше в магазина от който купих Санийото , но отказаха да ми продадът щото били дефектни и трябвало да ги връщат - демек от свестни търговци пазарувах а не от измамници некакви!
                      "Do not correct a fool, for he will hate you;
                      Correct a wise man, for he will appreciate you."

                      Коментар


                      • От: Фенер с Cree XM-L T6

                        Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                        Адаптора за ААА го виждам на снимката. А адаптора за 26 650 пластмасова тръбичка ли представлява? Щото аз имам такава тръбичка уплътняваща батерията 18650, ама като я извадя, диаметъра на гнездото става около 23мм. та дали ще влезе която се предполага че трябва да е 26мм.? Не намерих 26650 тука по магазините но казаха че могат да ми докарат.
                        Тая Санийо дето си я купих днеска и в момента се зарежда, в момента светят и двата диода на зарядното едновременно (и зеления и червения) един в друг ! Не се е случвало преди със синята Ултра файър - свети червено докато зарежда и светва зелено когато е вече заредена на максимум! Ще гърми ли Санийото, какво ще прави? Да скокна до гаража за пожарогасител?

                        П.П. Такива червени Ултра файър (като на снимката ти) имаше в магазина от който купих Санийото , но отказаха да ми продадът щото били дефектни и трябвало да ги връщат - демек от свестни търговци пазарувах а не от измамници некакви!
                        прав си, не е адаптор а уплътнител.......26650 трябва да стане без нищо, но нямам такава и не мисля да купувам........... моите червени батерии не знам дали са дефектни, и с двете свети, но ги сложих да се зареждат .......... като ги сложих в зарядното, без да е в контакта, светна зелено, но в контакта светна червено..... ще чакам да видя кога пак ще светне зелено.......... сложих 3 батериики ААА, с тях свети по същия начин като с червената. малко ме дразни това с различните режими, особено мигащите............. вървят един след друг, по-добре да беше само един или поне 2
                        ________________________________________________
                        Subaru OUTBACK 2,5
                        Hyundai TUCSON 2.0

                        Коментар


                        • От: Фенер с Cree XM-L T6

                          Това с мигането е дразнещо,или свети или не свети ,ако ми остане време ще му видя сметката на това !
                          Иван,фенера който си получил има един конструктивен недостатък,зума или както се води се променя като дърпаш или буташ цялата леща назад напред,сега това е плавно и стегнато но след време се разхлабва и буквално започва да хлопа само напред назад,дано при теб да е измислен другояче,аз отдавна изхвърлих един абсолютно същия !Децата мисля че си играят с още два подобни,ако ги намеря ще ги снимам,ако не утре ,че вече спят.
                          Последно редактирано от Roninn; 27-01-14, 22:12.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Фенер с Cree XM-L T6

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            Това с мигането е дразнещо,или свети или не свети ,ако ми остане време ще му видя сметката на това !
                            Иван,фенера който си получил има един конструктивен недостатък,зума или както се води се променя като дърпаш или буташ цялата леща назад напред,сега това е плавно и стегнато но след време се разхлабва и буквално започва да хлопа само напред назад,дано при теб да е измислен другояче,аз отдавна изхвърлих един абсолютно същия !Децата мисля че си играят с още два подобни,ако ги намеря ще ги снимам,ако не утре ,че вече спят.
                            лещата /лупата/е неподвижна, мести се вътрешното тяло, на което е закрепен диода............ но няма значение, аз го взех това китайче само "да ми мине мерака" и ще стои на рафта при още 2-3 подобни........... ако ми трябваше за нещо отговорно, щях да взема изпитана марка...... исках да направя клипче как свети, но в тоя студ не ми дават да отворя прозореца, та ще е по-нататък.
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар


                            • От: Фенер с Cree XM-L T6

                              Мигането за мене е незаменимо когато трябва да сигнализирам на някой заблеян шофьор за да привлека вниманието му. Слабото светене е за четене и писане (иначе отблясъка от бялата хартия натоварва очите), а променянето на фокуса върши чудесна работа - когато ходя по пътеки и си светя в краката правя широко петно, колкото по далечен обект искам да осветя, толкова повече намалям размера на петното и концентрирам лъча. Чудесен фенер, има всичко от което имам нужда. Май реших и проблема с батерията с покупката на новата Санийо.
                              "Do not correct a fool, for he will hate you;
                              Correct a wise man, for he will appreciate you."

                              Коментар


                              • От: Фенер с Cree XM-L T6

                                Стискай палци,тоя в на жената колата пак му е светнал задника в червено,батериите са му за зареждане,а не е светил и 20 секунди та не е само батерията,и коза иска.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X