Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фенер с Cree XM-L T6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Фенер с Cree XM-L T6

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Еми, за каквото плащаш, това и получаваш. Бюджетните ААА батерийки са в същата категория - купуваш кило, а те изкарват като за 200 грама.
    Ако това беше напълно вярно, тоя свят щеше да е рай!
    С 3 батерийки ААА купени от който и да е квартален хранителен магазин старото ми китайче от 9лв. изкарваше 2-3 месеца, това са не по-малко от 18 нощни смени! Е не е светило по 12 часа всяка смяна, но колкото ми е трябвало толкова съм го ползвал! Резервен комплект батерии винаги нося в джоба. Тоя новия досега два пъти закъсва със зареждажата батерия на средата на дежурството и довършвам с комплекта ААА батерийки и не личи да са отслабнали! Странното ми е че има такава огромна разлика между ААА батерийките и тая зарядната, ама не разбирам от тоци и не мога да си го обясня!
    А ако си купя фенер за една заплата пари, ще ме намира ли като го изгубя и с ядрена батерийка дето свети вечно ли ще ми го дадат? За толкова пари поне по един ГПС или някакъв друг сигнализатор да им вграждаха на тия скъпите, та като го загуби човек съкровището, по-лесно да го намира!
    "Do not correct a fool, for he will hate you;
    Correct a wise man, for he will appreciate you."

    Коментар


    • От: Фенер с Cree XM-L T6

      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      Може да си купите и вържете на колана и един челник. Ако изгубите фенера или нещо му се прецака да имате резерва.
      То на колана ми май само челник няма! Нося си винаги резервни батерии, а като загубя фенера просто ни се поизравняват силите с тия дето ги гоня, аз пак се ориентирам по-добре от тях щото поне познавам перфектно местността, пък и никога не съм сам. Фенера е просто удобство, не жизнена необходимост!
      "Do not correct a fool, for he will hate you;
      Correct a wise man, for he will appreciate you."

      Коментар


      • От: Фенер с Cree XM-L T6

        Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
        Ако това беше напълно вярно, тоя свят щеше да е рай!
        По отношение на евтините е вярно винаги. Проблема е че обратното не винаги е вярно, демек купувайки скъпо, наистина да си струва.

        А иначе сравнения да искаш... И аз съм сравнявал всичките батерии за телефони, които съм купувал, с оригиналните такива. Еми нищо общо. Разликата е като минимум 30% надолу за евтинкото. И това като оптимистичен сценарий.

        За да ползваш зареждаеми батерии трябват хубави батерии, хубава зареждачка и хубава електроника във фенера. И да полагаш грижи за тях, най-вече по отношение на това да не позволяваш да стоят разредени. Като липсва само едно от тия трите, резултата е като да сложиш комплект гуми за 2000 кинта на мускала на дЕдо, дето струва 200.

        И да, при положение че често си губиш фенерите, неоправдяно е да купуваш скъпи такива. Но това не ги прави по-добри - нито тях, нито батериите им.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Фенер с Cree XM-L T6

          Отдавна съм минал на скъпи консумативи ( както и при всички тараслясници), за всички фенери от 5$ до 150$. 18650/3400, защитени soshine и panasonic и добро зарядно. Ако не ги губиш прекалено често, определено си струва.
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • От: Фенер с Cree XM-L T6

            Купи си скьпи и няма да ги губиш
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Фенер с Cree XM-L T6

              Да се запиша и аз в SWAT team

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP22.jpg
Прегледи:1
Размер:90.9 КБ
ID:5555902
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP111.jpg
Прегледи:1
Размер:79.6 КБ
ID:5555903
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP444.jpg
Прегледи:1
Размер:88.1 КБ
ID:5555904

              Бях одран с 25-26 лева. Резултати от тестове още няма ....засега.
              ПП. То само опаковката струва 10 лева май
              Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

              Коментар


              • От: Фенер с Cree XM-L T6

                Гледам тука някакви батерии "Лава" (или нещо подобно). Някой има ли преки впечатления?

                П.П. На някой ако му е криво че купувам евтини фенери, или пък ако го бият парите, декларирам, че приемам подаръци! Не се стеснявайте, предлагайте! Така наистина ще оценя загриженоста ви!
                "Do not correct a fool, for he will hate you;
                Correct a wise man, for he will appreciate you."

                Коментар


                • От: Фенер с Cree XM-L T6

                  Пристигна зарядното и веднага го заредих с две мъртвородени батерии (последен опит да ги съживя) и две нормално работещи... Да видим какъв ще е резултата...

                  Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                  Коментар


                  • От: Фенер с Cree XM-L T6

                    А някой да пусне снимка на тест на тъмно? Примерно осветяване на човек на еди колко си метра в абсолютен мрак.
                    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                    Коментар


                    • От: Фенер с Cree XM-L T6

                      Билбо,от тоя модел имам 3 бр.фенери,при нас са 15 лв. Батериите са обаче като на колегата цезар,зареждам ги през фенера,одеве сложих на заряд и зарядното свети съвсем леко,тоест заредени почти на 90% ,зареждани са преди повече от месец
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Фенер с Cree XM-L T6

                        Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                        Пристигна зарядното и веднага го заредих с две мъртвородени батерии (последен опит да ги съживя) и две нормално работещи... Да видим какъв ще е резултата...
                        моите още ги няма, но ми направи впечатление, че във всички описания беше подчертано да не се оставя батерията да падне на нула - после няма да се зареди! нещо такова:
                        No memory effect ( Do not run it to out of power, or it would not be charged again )
                        ________________________________________________
                        Subaru OUTBACK 2,5
                        Hyundai TUCSON 2.0

                        Коментар


                        • От: Фенер с Cree XM-L T6

                          Утре ще разберем как е при мене случая...
                          Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                          Коментар


                          • От: Фенер с Cree XM-L T6

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cree.jpg
Прегледи:1
Размер:178.2 КБ
ID:5555948

                            Ето ги част от моите (не ги продавам а ги ползвам) Сините батерии са 3800 mAh ,червените са 4000 mAh

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:conrad.jpg
Прегледи:1
Размер:236.1 КБ
ID:5555949

                            Току що разглеждам списанието което днес взех от щайнберг и попаднах на това ....едва ли е реклама,по скоро ги давам за назидание !
                            2600 mAh за 31.67 лв.
                            2900 mAh за 42.80 лв.
                            А съм сигурен че са китайци !

                            В неделя се катерих до покрива на паметника на Дерменка в прохода Троян Кърнаре,вътре е мрак и светих с фенера,ако успея ще кача и видео
                            Става въпрос за този паметник,Беклемето или както се казва ,който е ходил ,знае колко е високо !
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0064.jpg
Прегледи:1
Размер:163.7 КБ
ID:5555956

                            Тука лещата е максимално отворена


                            !
                            Последно редактирано от Roninn; 21-01-14, 22:27.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Фенер с Cree XM-L T6

                              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                              А съм сигурен че са китайци !
                              Може и да не са. Още от осемдесетте най-големите заводи са преместени в Индия.
                              Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                              Коментар


                              • От: Фенер с Cree XM-L T6

                                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                                Билбо,от тоя модел имам 3 бр.фенери,при нас са 15 лв. Батериите са обаче като на колегата цезар,зареждам ги през фенера,одеве сложих на заряд и зарядното свети съвсем леко,тоест заредени почти на 90% ,зареждани са преди повече от месец
                                А доволен ли си?
                                Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X