Обява

Свий
Няма добавени обяви.

LED осветление за къмпинг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: LED осветление за къмпинг

    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
    Да де, редактирАх се по-горе. Ама има и водоустойчиви ленти.
    Те са още по-тежки с охлаждането. Отделно ще трябва грижа за спойките и тн.

    Коментар


    • #32
      От: LED осветление за къмпинг

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Да ти дам хитър акъл - напълни бутилката с нафта. Така няма да опечеш диодите.
      A зимата ще я ползува вместо крушка в резервоара за подгряване и стартова дажба.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • #33
        От: LED осветление за къмпинг

        Ще се опържи, диодите са калпаво нещо скапват се даже от продължително топлене с поялник при разпояване.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #34
          От: LED осветление за къмпинг

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          .....
          Ама ще видим де, утре вечер ще си проличи.
          Е да беше цъкнал една снимка

          Коментар


          • #35
            От: LED осветление за къмпинг

            Нищо им няма на диодите! Ползвам такава лампа в бутилка от 2 години и още свети като нова!

            Коментар


            • #36
              От: LED осветление за къмпинг

              Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
              Нищо им няма на диодите! Ползвам такава лампа в бутилка от 2 години и още свети като нова!
              С каква мощност са диодите в лампата?

              Коментар


              • #37
                От: LED осветление за къмпинг

                Да дам отчет:
                Лампата е използвана 3 вечери по 4-5-6 часа. Свети си без проблеми. Засега.
                Бутилката се стопли доста, ако беше вода щях да кажа, че е като за къпане. Т.е.-някъде към 40 градуса, и може би малко отгоре. За охлаждане може да се развие капачката на бутилката, но не се сетих, някой даде това предложение, но чак на сутринта в която събирахме багажа, та нямаше кога да го пробвам.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #38
                  От: LED осветление за къмпинг

                  Високите температури рязко скъсяват живота на диодите. Не че е голяма драма при сегашните им цени.
                  When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                  Коментар


                  • #39
                    От: LED осветление за къмпинг

                    Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                    Високите температури рязко скъсяват живота на диодите. Не че е голяма драма при сегашните им цени.
                    Рязко-рязко, колко рязко? От 50 000часа на 10 000?

                    Коментар


                    • #40
                      От: LED осветление за къмпинг

                      С тия 10 000 часа да дойдат да ме почешат по макарите,имам крушки вече на които половината диоди са гушнали босилека,я са работили 1000 часа я не.

                      Гаранция давам 200 години,ако се строши преди това аз съм си в нас,ела и ше го оправя............300 бика........
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #41
                        От: LED осветление за къмпинг

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        С тия 10 000 часа да дойдат да ме почешат по макарите,имам крушки вече на които половината диоди са гушнали босилека,я са работили 1000 часа я не.

                        Гаранция давам 200 години,ако се строши преди това аз съм си в нас,ела и ше го оправя............300 бика........
                        Къде ги намираш такива ментаци?Че да не купуваме от там!

                        Ето лента 14Вата на метър вградена в 12,5мм гипскартон. Отгоре няма проветрение, т, е. само е вкопана в гипса.
                        Свети си на воля и безгрижно.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bania 4 007.jpg
Прегледи:1
Размер:178.0 КБ
ID:5480176Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bania 4 008.jpg
Прегледи:1
Размер:179.0 КБ
ID:5480177
                        Последно редактирано от Пенчо; 06-05-13, 17:38.

                        Коментар


                        • #42
                          От: LED осветление за къмпинг

                          У морския магазин,40 и нещо кинта крушката беше,кеф ти Имтра,кеф ти Доктор Лед.

                          Не им вярвам вече аз,нося си резервни.

                          Вярвай ми,не се бьзикам,кофти е да останеш с половин светлина на лодката,тя по закон се вижда от 3 мили,а с половината диоди ще ме види като ме гази големия кораб.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #43
                            От: LED осветление за къмпинг

                            Не е въпросът до ментаци. Във Флота проблемите са малко по-различни и те не винаги имат прости решения.

                            Тая лента дето Пенчо я хвали, сигурно е супер за пенчовия таван. Сигурно и на моя ще свети добре. Като я оплиска 1000 пъти солената вода и като я попече голо слънце половин година, най-вероятно няма да свети нито един диод. Ако изобщо са там.

                            Коментар


                            • #44
                              От: LED осветление за къмпинг

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Не е въпросът до ментаци. Във Флота проблемите са малко по-различни и те не винаги имат прости решения.

                              Тая лента дето Пенчо я хвали, сигурно е супер за пенчовия таван. Сигурно и на моя ще свети добре. Като я оплиска 1000 пъти солената вода и като я попече голо слънце половин година, най-вероятно няма да свети нито един диод. Ако изобщо са там.
                              Добре де, нали за къмпинг говорим? Какви солени води. какви 5 лева?

                              Коментар


                              • #45
                                От: LED осветление за къмпинг

                                За къмпинг нещата са прости. Лентата е евтина, каквото и да сбъркаш ще си купиш още. Значи можеш да експериментираш. И да свърши тока ще бутнеш колата, и да не пали с бутане практически няма в България място, където с 10км ходене да не намериш хора, които да ти помогнат.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X