Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скоро ще има ли фарове с LED?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Що ли съм останал с впечатление че LED дневните на вездесъщите Audi-та дето първи ги въведоха масово си работят постоянно?
    То не значи че е смислено.

    Коментар


    • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      То не значи че е смислено.
      Смислеността не я коментирам. Въпроса е има ли изрично изискване по въпроса или не. Разликата между двата начина е едно реле, дето може да се върже и от съвсем посредствен жичкаджия.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

        Абе друго си е да се напускат амнайсе източника на светлина, дето никой от тях не е регулиран и освен тва са с различен цвят ...

        Я кажете дали някой е тествал читави основни фарове - кръгли обикновени като за гоуф1 и т.н.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
          При мен няма такова хубаво място да ги сложа, като дойдат ще го мисля, нощес нацъках и някакви ЛЕД дневни светлини, все нещо ще стане

          [ATTACH=CONFIG]855889[/ATTACH]
          Взимаш си едни ЛЕД светлини комбинирани с мигач и ги вграждаш в долната секция на светлините ти.
          99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
          It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

          Коментар


          • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Ми давай. После ще сравняваме с лупите ми ако искаш. Не че са върха на сладоледа, но не заслепяват и светят според мен прилично.

            Ама от сега да ти кажа че е твърде вероятно да си докараш траен сърбеж по задните части от пожеланията на насрещно каращите

            Рефлекторна оптика, дето да прави точка на 20 метра и нищо около нея просто няма. Масово оптиката с лупи пък в общия случай е доволно неефективна. Такава дето да работи на всякакъв диод - докато не видя, не вЕрвам.
            Хммм
            И аз съм с лупи.
            С 55 ватов 4300 ксенон вътре.
            Ма поради гадната оптика и поради факта че не ми се даваха грешни пари да си пиля стъклата дълги йок......
            Затуй - бар само за дълги.
            Ще си го спретна регулируем че да мога да го наклоня и на къси да работи като искам....
            А за оптиката не си прав - има, ще ти демонстрирам с мотора.
            Вярно точката е около 5 метра на 20 метра ма диода си е 1 ват......
            Поздрави!
            VITARA, SAMURAI
            FIAT PANDA 4x4 CABRIO
            RENAULT ESPACE QUADRA
            ...и едно сивикче за града...

            Коментар


            • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Що ли съм останал с впечатление че LED дневните на вездесъщите Audi-та дето първи ги въведоха масово си работят постоянно?
              Това ми е останало като спомен от последния път когато четох нещо по въпроса. Възможно е и да има ъпдейти на изискванията.
              Не се заглеждам във всички Аудита, но за тия които се сещам, интензитетът на дейлайта намалява при запалване на фаровете или пускане на мигач. Може да има и такива, бачкащи по друг начин де. Както казах, не ги следя изкъсо...
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение

                Я кажете дали някой е тествал читави основни фарове - кръгли обикновени като за гоуф1 и т.н.
                Има къде 10-ина вида вече, от поне 3 производителя + неизброимо количество китайски копия. Тезстове с реални снимки и сравнения има из нета.

                И в на 2R сайта има единия модел, при това на доволно смислена цена на фона на останалите.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

                  Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
                  А за оптиката не си прав - има, ще ти демонстрирам с мотора.
                  Вярно точката е около 5 метра на 20 метра ма диода си е 1 ват......
                  Една снимка би казала доста, еле пък сложена до тая на заводските дълги.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Има къде 10-ина вида вече, от поне 3 производителя + неизброимо количество китайски копия. Тезстове с реални снимки и сравнения има из нета.

                    И в на 2R сайта има единия модел, при това на доволно смислена цена на фона на останалите.
                    500 кинтари смислена? Юху
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      500 кинтари смислена? Юху
                      Ми поразходи се из интернет и виж цената на същото там. На места е 500 кинтари единия.

                      На мен не ми харесва дизайна, иначе да съм се сдобил.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Ми поразходи се из интернет и виж цената на същото там. На места е 500 кинтари единия.
                        То хубаво са по-евтини, но това не прави цената смислена, това имах предвид
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

                          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                          При мен няма такова хубаво място да ги сложа, като дойдат ще го мисля, нощес нацъках и някакви ЛЕД дневни светлини, все нещо ще стане

                          [ATTACH=CONFIG]855889[/ATTACH]

                          Пиши на Карлито, той сега получи едни лед крушки и има същата муцуна като теб на неговия iВан.
                          Инак, долу в мигачите си вкарваш едни ледове да светят, отиваш при кмета да ти направи модула като запалиш габарита да ти тръгва и ти е достатъчно. Няма да се занимаваш с глупости.

                          Мога да ти дам и линк за цялостна изработка на фарове и всички работи в Симеоново, ама ще се разплачеш. Инак, на Марто добре ги беше направил пича на Гранд Черокито.

                          Коментар


                          • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            То хубаво са по-евтини, но това не прави цената смислена, това имах предвид
                            Аз за туй съм уточнил:
                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            ...на фона на останалите.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

                              Да използвам хубавата тема и да попитам: Какъв фар да си купя за KTM 525XC?
                              Да му го туря на мястото на оригиналния. Трябва ми само една светлина за в гората. И понеже е KTM е необходимо да издържа на вибрации.
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

                                Първоначално публикуван от Николай Малинов Преглед на мнение
                                Взимаш си едни ЛЕД светлини комбинирани с мигач и ги вграждаш в долната секция на светлините ти.
                                Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                                Пиши на Карлито, той сега получи едни лед крушки и има същата муцуна като теб на неговия iВан.
                                Инак, долу в мигачите си вкарваш едни ледове да светят, отиваш при кмета да ти направи модула като запалиш габарита да ти тръгва и ти е достатъчно. Няма да се занимаваш с глупости.

                                Мога да ти дам и линк за цялостна изработка на фарове и всички работи в Симеоново, ама ще се разплачеш. Инак, на Марто добре ги беше направил пича на Гранд Черокито.
                                отдолу и двете са комбиниран габарит-бял мигач, което е гадно и си поръчах едни мини лед мигачи /мотористки/ с идеята да ги вградя от едната страна и да имам жълт мигач. а другото ще бъде габарит и дневни светлини

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$_12.JPG
Прегледи:1
Размер:32.4 КБ
ID:5706114

                                цялостното решение е ясно, например нещо такова:

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:hl-pl-c10led-combo_8pcs-apc.jpg
Прегледи:1
Размер:139.4 КБ
ID:5706113

                                но колко време ще изкарат преди да отидат при на Спарки лупите......... то дет се вика, аз още не съм го карал на фарове тоя пикап
                                засега ще използвам нещо просто и евтино, колкото да не ме цакат за каране без дневни светлини, пък с времето ще го разхубавяваме
                                ________________________________________________
                                Subaru OUTBACK 2,5
                                Hyundai TUCSON 2.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X