Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт при минусови температури

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Ремонт при минусови температури

    Дано не се налага и при такава температура -
    Прикачени файлове
    Борислав Русенов - 0889593977

    Коментар


    • #17
      До: Ремонт при минусови температури

      Преди години имах микробус VW Транспортер, от старите (някои им викат „хипарски“). Точно на 31 декември с още едно приятелско семейство отиваме на вилата в Балкана да караме Нова година. Жени, деца, ядене пиене и куче натоварене в бусчето и още една лека кола VW-to малко преди вилата спря и неще да мръдне. Погледнах от долу и видях, че болтовете на карето са се отвили и паднали. Легнах под колата върху снега на едно одеяло - отгоре жега от двигателя, отдолу студ от снега, как съм завил болтове в полумрака, как съм се качил с колата на горе - аз си знам. Но усещането след това на Празника бе страхотно!
      Toyota Hilux 3.0 D4D 2008
      Discovery 2.5 TD5 2000 EX
      Land Rover Discovery 2.5 TDI 1996 EX

      Коментар


      • #18
        До: Ремонт при минусови температури

        Първоначално публикуван от bobotrojan Преглед на мнение
        Дано не се налага и при такава температура -
        По едно стечение на обстоятелствата маика ми беше в Северна Швеция. Тя ми показа подобна снима, само дето в термометъра живака съвсвм не се виждаше. Там при закъсване на автомобил на пътя, (Има преходи по 150-200км през нищото) шофьора/пътниците звънят по GSMa и се евакуират с вертолет, а за колите пристига "Пътна помощ" , когато е възможно. Кражби ТАМ няма !!! Пък и всичко е за сметка на застрахователните компании.
        Защо Швеция не е в Европа - защото трябва да си ПАДНАТ от стандарта за да стигнат Европейския.
        Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
        http://www.cardomain.com/ride/2562837

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X