Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

    Ако спирта е "Замечательнъй" и братушките одобрят мострата, ще го примъкнат Тайфуна на ръка от Мурманск до Одеса максимум за седмица - гаранция! Ако прибавим към "пещерската" и някой друг буркан с "жареньий перец" ще натоварят по пътя и балета на украинската национална телевизия - да има кой да ни пере чорапите (и други работи), както и ще ни отворят кои копчета да натиснем и кои ключове да завъртим - да разширим Босфора, за да не надраскаме боята на коритото! Още Петър I-ви е доказал, че за руския флот сушата не е проблем, стига да има правилна мотивация!!! При правилно проведен PR на операцията, турците не само че няма и да си помислят да ни засичат, ами и на ръка ще разширят Босфора, че и Дарданелите - за всеки случай... В заключение бих казал, че в сравнение с този план Ной е абсолютен аматьор!!!

    Коментар


    • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

      Що ли се сещам за "Особеностите на руския национален риболов" "Искам очи в очи да си поговоря с тоя дето я е измислил тази система" - казано със сълзи докато се налива водката в охладителната система на подводницата. Даммм... Допускам, че екипажа тутакси ще се навие на офертата "Идеите (возенето) от нас - горивото (спирта) - от вас."
      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
      No man left's behind !!!!

      Коментар


      • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
        Ако спирта е "Замечательнъй" и братушките одобрят мострата, ще го примъкнат Тайфуна на ръка от Мурманск до Одеса максимум за седмица - гаранция! Ако прибавим към "пещерската" и някой друг буркан с "жареньий перец" ще натоварят по пътя и балета на украинската национална телевизия - да има кой да ни пере чорапите (и други работи), както и ще ни отворят кои копчета да натиснем и кои ключове да завъртим - да разширим Босфора, за да не надраскаме боята на коритото! Още Петър I-ви е доказал, че за руския флот сушата не е проблем, стига да има правилна мотивация!!! При правилно проведен PR на операцията, турците не само че няма и да си помислят да ни засичат, ами и на ръка ще разширят Босфора, че и Дарданелите - за всеки случай... В заключение бих казал, че в сравнение с този план Ной е абсолютен аматьор!!!
        Може би този план ми допада най-много и веднага го разработих по точки:
        - до нас има магазин БерЪозка!!!!1 пълен до горе с много хубава руска водка!!!!!
        - минавам и товаря джипката до горе с водка(понеже няма ядене много в него се надявам да няма наплив на озверели хора)
        - понеже вече се заформя група мисля да се съберем в двора на пожарната(има гориво и вода в изобилие) а и е широко а и на 23.12 съм на работа
        -после следваме точките от план А
        -можеби сериозен проблем се явява как ще отправим оферта на Руския флот на която да не могат да откажат(имаме няколко дни да решим този проблем)
        И так ми се заформи перфектен план С който може да стане и план А
        Мисля , че със съвместни усилия накрая ще направи перфектен план на който от NG ще направят фил и всички оценки ще са 100%
        ЛАДА НИВА 1.7
        Карана е само по асфалт, няма грам ръжда

        Коментар


        • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
          Ако спирта е "Замечательнъй" и братушките одобрят мострата, ще го примъкнат Тайфуна на ръка от Мурманск до Одеса максимум за седмица - гаранция! Ако прибавим към "пещерската" и някой друг буркан с "жареньий перец" ще натоварят по пътя и балета на украинската национална телевизия - да има кой да ни пере чорапите (и други работи), както и ще ни отворят кои копчета да натиснем и кои ключове да завъртим - да разширим Босфора, за да не надраскаме боята на коритото! Още Петър I-ви е доказал, че за руския флот сушата не е проблем, стига да има правилна мотивация!!! При правилно проведен PR на операцията, турците не само че няма и да си помислят да ни засичат, ами и на ръка ще разширят Босфора, че и Дарданелите - за всеки случай... В заключение бих казал, че в сравнение с този план Ной е абсолютен аматьор!!!
          Може би този план ми допада най-много и веднага го разработих по точки:
          - до нас има магазин БерЪозка!!!!1 пълен до горе с много хубава руска водка!!!!!
          - минавам и товаря джипката до горе с водка(понеже няма ядене много в него се надявам да няма наплив на озверели хора)
          - понеже вече се заформя група мисля да се съберем в двора на пожарната(има гориво и вода в изобилие) а и е широко а и на 23.12 съм на работа
          -после следваме точките от план А
          -можеби сериозен проблем се явява как ще отправим оферта на Руския флот на която да не могат да откажат(имаме няколко дни да решим този проблем)
          И так ми се заформи перфектен план С който може да стане и план А
          Мисля , че със съвместни усилия накрая ще направи перфектен план на който от NG ще направят фил и всички оценки ще са 100%
          ЛАДА НИВА 1.7
          Карана е само по асфалт, няма грам ръжда

          Коментар


          • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

            Абе, как ще тръгнете за Фиджи с цялата балетна трупа и няма да се сетите че ви трябва Диджей, кой ще пуска музиката по дългия път до там
            Тайфуна нали ще акустира някъде при нас, само едно смс-че с координати и пристигам с цялата цигания от тонколони, осветление и телевизори
            Очен хорошо говорим и понимаем по руски
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

              Размина се нещо края на света. Аз съм леко натъжен.
              Какво ще правя сега с тези консерви, гориво и вода. Продавам и пушките.
              Джипа ще си го карам, агрегата и слънчевите панели ще си ги ползвам.
              Как ме подведоха само...
              Другия път няма да се вържа
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                Някъде пишеше , че той дошъл до БГ ама решил , че вече е бил тук и се е върнал
                ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                Коментар


                • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                  Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                  Някъде пишеше , че той дошъл до БГ ама решил , че вече е бил тук и се е върнал
                  Ааааааааааааа, много бързате, на 04.01.2013 г. ще се чака по стар стил, а на 05.01.2013 г. ако не дойде ще се отработва!!!!!
                  Честита коледа на всички от този готин форум, и весело доизкарване не останалите празници!!!!!
                  ЛАДА НИВА 1.7
                  Карана е само по асфалт, няма грам ръжда

                  Коментар


                  • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                    Смейте се, но Краят ще настъпи и този път наистина. 13.13.2013 наближаваааа.



                    п.п. Но това да не ви разваля новогодишното настроение.

                    Коментар


                    • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                      Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
                      Смейте се, но Краят ще настъпи и този път наистина. 13.13.2013 наближаваааа.



                      п.п. Но това да не ви разваля новогодишното настроение.
                      Петък ли се пада
                      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                      Коментар


                      • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                        Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                        Петък ли се пада
                        Разбира се! Представи си "Края на света е тая Среда сабале в 7:42" колко не неубедително звучи.

                        Коментар


                        • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                          И кво сега, ега ти и преебавката а така се надявах Сега нито подводница, нито острови, няма даже и да се напием и да си дялкаме по братски убавите островитянки Братлета прецакани сме отвсякъде от тези гадни индианци....
                          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                          Коментар


                          • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                            Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                            И кво сега, ега ти и преебавката а така се надявах Сега нито подводница, нито острови, няма даже и да се напием и да си дялкаме по братски убавите островитянки Братлета прецакани сме отвсякъде от тези гадни индианци....
                            Модераторите! Да вземете да издирите потребителите Маниту и Кетцалкоатл да ги баннете за вовеки веков и да им прецакате достъпа от Ай Пи-тата до тоя форум. Според моята теория - тия са прочели за какво "бедстване" се готвим и заради това го отмениха.
                            0888932647

                            Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                            Коментар


                            • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                              Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
                              Модераторите! Да вземете да издирите потребителите Маниту и Кетцалкоатл да ги баннете за вовеки веков и да им прецакате достъпа от Ай Пи-тата до тоя форум. Според моята теория - тия са прочели за какво "бедстване" се готвим и заради това го отмениха.
                              Тая работа ще да я свърши само Ясен, така мисля аз. А ние май че не е зле да започнем да се подготвяме този път по отрано за 13. 13. 2013г. че да ги изпреварим тия ако решат пак да ни преебът.
                              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                              Коментар


                              • От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                                Аз викам да минат с подвоницата на 12.13.2013 да ни съберат рЕзко, с което да ги изнензадаме.
                                Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                                Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                                0885372997 - Дани

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X