Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

    Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
    Верно в тоя район карта не ти трябва, ама в интерес на истината скоро вадил ли си секстанта(онова за навигацията, не другото дето вадиш в Кабо Сан Лукас )
    Другия път ще дойдеш с мен да ти покажа навигация. До Фиджи се стига по следния начин- караш като гледаш слънцето да ти изгрява от левия борд. Става горещо, после много горещо и като започне малко да захладнява, завиваш на дясно, слънцето на кърмата и се возиш. Аке не те треснеш Тонга, Таити, Самоа и, ако пропуснеш Фиджи, ще се спреш в Австралия. При катаклизъм не трябва да сме капризни. На мене имсега това ми е резервен план. Не нося секстант. Спрат ли спътниците, минавам на "катализъм" и се целя в нещо голямо.
    От Хавай до тук- караш към слънцето и гледаш нито да е жега, нито да е студ. Като пристигнеш, говорят ли испански, правиш ляв завой и си у вас.
    А за "мародер"- аз ще я върна, когато се оправи положението тук. Ахъъъъ....
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • #62
      От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

      Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
      ...А за "мародер"- аз ще я върна, когато се оправи положението тук. Ахъъъъ....
      Надали има смисъл да я връщаш, на онзи стратегията за оцеляване, най-вероятно е свързана с някоя дупка и силози със черен хайвер (нали е лодковладелец) Той човекът е ръснал няколко милиона за лодка, та да вози в нея мацки по бикини. Друг е въпросът, че без теб не може да я изкара от пристанището, камо ли да оцелява нещо.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • #63
        От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

        http://zamunda.net/details.php?id=334779&hit=1 Куфар за края на света: Приятел или враг

        Коментар


        • #64
          От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          Надали има смисъл да я връщаш, на онзи стратегията за оцеляване, най-вероятно е свързана с някоя дупка и силози със черен хайвер (нали е лодковладелец) Той човекът е ръснал няколко милиона за лодка, та да вози в нея мацки по бикини. Друг е въпросът, че без теб не може да я изкара от пристанището, камо ли да оцелява нещо.
          Има няколко лодки тук, стоят си напълно оборудвани и готови да тръгнат до където и да е. Собствениците живеят на другия край на континента. Като тресне, не ги виждам как ще пресекат 6000 километра. Ако не я взема аз, ще е друг, само дето няма да я ползва по предназначение и няма да изкара дълго.
          При големите пожари преди няколко години имаше хора се евакуираха на лодките си. Съмнявам се да има по-добро място за изчакване да се уталожи данданията. После гледаш през бинокъла, ако е кофти, газ навътре. Според мен е най-добре изолиран остров с тропически климат. Аз за това съм си избрал Фиджи. И няколко лодки съм си заплюл...
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • #65
            От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

            че и заредени ги дьржим,да не се сьбирала влага в резервоарите
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #66
              От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

              Аз имам един въпрос. В последните примерно 20 години колко души са починали (от няколко милиарда на Земята) при някакъв катаклизъм, природен или социален, от липса на всички изброени от Нашънъл Джиографик средства? Освен това виждам, че забравили да питат дали имате прахче срещу акули. Не ме разбирайте погрешно. Аз много се кефя на сървайвинга като хоби. Изгледал съм всичко, което са давали и с Рей Миърс и с Лес Страуд и с Мечока (даже вчера го гледах как скубеше вата от един женски задник да си запали огън). Ама нека не го превръщаме във фикс идея.
              Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

              Коментар


              • #67
                От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                Ъъъъъъ, таковата, кач пара й билета до Сан Диего ? От София.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #68
                  От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                  Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                  Ъъъъъъ, таковата, кач пара й билета до Сан Диего ? От София.

                  В момента 850 кинта ма как ще дойдеш като се угелпи далаверата?

                  Аз сьм на километьр от лодките,имам 3 коли и една от тях е винаги над 3/4 пьлен резервоар,чантата за напускане на кораба е под леглото,а и други далаверки имаме прьснати из нас.Трябва да стигна до нея,ако ми трябва гориво / 3-4 тона / спокойно можем да прехвьрлим от една или друга лодка,ще ни трябват около 2 часа да речем,айде 3 да са,после ни няма и изтьрваш влака

                  Ще извадиш кьсмет ако се случи когато сме на пьт,може да ни хване 3-4 дни да се преберем,а до тогава жените са на крьгова отбрана в една от лодките,не чукай,няма да те пуснат
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #69
                    От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                    Абе Брадърс ... случайно да имате място за мен и 2 куфара 1 голям и един малък. Уча бързо схватлив съм ям малко, не пия (така ще има повече за вас). Мойто жена е мноо viper идялна е за кръгова отбрна
                    Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                    A POS
                    0885600200
                    За момента пасажер

                    Коментар


                    • #70
                      От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                      Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
                      Аз имам един въпрос. В последните примерно 20 години колко души са починали (от няколко милиарда на Земята) при някакъв катаклизъм, природен или социален, от липса на всички изброени от Нашънъл Джиографик средства? Освен това виждам, че забравили да питат дали имате прахче срещу акули. Не ме разбирайте погрешно. Аз много се кефя на сървайвинга като хоби. Изгледал съм всичко, което са давали и с Рей Миърс и с Лес Страуд и с Мечока (даже вчера го гледах как скубеше вата от един женски задник да си запали огън). Ама нека не го превръщаме във фикс идея.

                      То всяко нещо се прави с мярка. Престараеш ли се, може да психясаш. В същото време, не е лошо човек да е подготвен. Тука им спряха тока за 12 часа. Комшийката реве, нямала как да стопли храната на бебето си, телефона и не работел, в магазина не взимали кредитни карти... Ние просто включихме морските станции, в колите имахме няколко стотин литра бензин, сателитния работеше, пропан за скарата имам за няколко месеца, вода, храна... Бебе имаш у вас. Овца! Та всичко с мярка.
                      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                      Коментар


                      • #71
                        От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                        Пак да си кажа , че анкетата не е "продуктово насочена"...Последните години има хора загинали от катаклизми../цунами, торнадо..земетресения/ и макар да се няма предвид конкретен "катаклизъм" има доста истина в поставените въпроси... И да ви кажа не е нужно да демонстрираме супер способности и възможности...просто да видим къде сме
                        По забавния начин
                        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                          Не казвам, че няма загинали, питам колко са загинали щото не са имали всичко изброено от NG.
                          П.П. Някой да не си помисли, че твърдя, че в трудни условия е достатъчно да имаш само добро настроение. Бедствия се случват и да на хората им трябва вода, храна, топлина, подслон... Просто съм привърженик на здравия разум.
                          Последно редактирано от NovemberCharlie; 11-12-12, 19:46.
                          Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                            Съвсем по детски попълних анкетата със всичко на макс. Резултат 100 точки.
                            Даде ми 24 месеца.
                            Sent from my Nokia s fenerche

                            Коментар


                            • #74
                              От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                              Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
                              Абе Брадърс ... случайно да имате място за мен и 2 куфара 1 голям и един малък.
                              2 КУФАРА???То аз трьгвам по бели гащи ако си намеря белите,а ти цели куфари си помькнал.Сериозно,я ми се сьбере един голям гумен сак я не,вече жената какво ще иска да мькне е друга работа.

                              И жена ти колко ще сьска не знам,но ще си сьскат с мойта,при екшьн обаче ДИМ ДА МЕ НЯМА след няколко часа,баьрзи смели срьчни.......може лодки да не останат.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #75
                                От: Колко сме готови да оцелеем според National Geographic

                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                2 КУФАРА???То аз трьгвам по бели гащи ако си намеря белите,а ти цели куфари си помькнал.Сериозно,я ми се сьбере един голям гумен сак я не,вече жената какво ще иска да мькне е друга работа.

                                И жена ти колко ще сьска не знам,но ще си сьскат с мойта,при екшьн обаче ДИМ ДА МЕ НЯМА след няколко часа,баьрзи смели срьчни.......може лодки да не останат.
                                "Куфарите" са жената и малкия аз съм с 1 раница само, жената да си мъкне нейните неща. Емм начи събираме малко каминяк на лодката да има за терариума и сме готови
                                Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                                A POS
                                0885600200
                                За момента пасажер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X