Обява

Свий
Няма добавени обяви.

наръчник по оцеляване-дискавъри

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: наръчник по оцеляване-дискавъри

    Качил съм всички филми с ray mears както и част от една негова книга тук - https://htftp.offroad-bulgaria.com/persuader/rmc/

    Заслужава си да се видят определено - enjoy!
    When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

    Коментар


    • #17
      До: наръчник по оцеляване-дискавъри

      Не мога да отварям нова тема ,за това ще сложа тази книга тук,
      а модераторите да преценят какво да я правят.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #18
        До: наръчник по оцеляване-дискавъри

        и още една...
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #19
          До: наръчник по оцеляване-дискавъри

          Извинете за невежеството и спама,ама какво е БЕТА светлина? И наистина откъде да намеря тези книги.От Пловдив съм. Иначе и „оцеляване на предела“с Беър Грилс по дискавъри е готино.Рей Миърс винаги съм го ценил много.
          Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
          Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
          Volkswagen Bora AKL

          Коментар


          • #20
            От: наръчник по оцеляване-дискавъри

            На някой да му се намира Ръководство за оцеляване на SAS в електронен формат на български. Купил съм си и двете части но ми се ще да си я кача и на електронния четец.
            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

            Коментар


            • #21
              От: наръчник по оцеляване-дискавъри

              Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
              На някой да му се намира Ръководство за оцеляване на SAS в електронен формат на български. Купил съм си и двете части но ми се ще да си я кача и на електронния четец.
              Ами на SAS имам САС-руководство по вьиживанию (както се подразбира на руски)пак си е на джон уайзман.Имам и още една на руски за оцеляването.На Рей Миърс имам Outdor Survival Book-на англииски е но е много добре илюстрирана с много рисунки на мен лично много ми допада.Имам и една US Army Survival Manual.Имам и за билките и една за гъбите -те са на български.
              Всички книги ги чета с адобе рийдър.
              Само кажи ако някоя представлява интерес да ти я пратя.
              П.С имам и една за възлите тя е на английски.
              П.С.2 Намерих и Цялата колекция написана от Рей Миърс :
              Освен Outdor Survival имам и Word of Survival,Country Traks,Extreme Survival,Real Heroes of Telemark,Bushcraft и Wild Food-всички на английски.
              Последно редактирано от Тишо; 21-01-12, 15:08.
              O888888-211

              Коментар


              • #22
                От: наръчник по оцеляване-дискавъри

                Благодаря Тишо но ми трябва на български
                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                Коментар


                • #23
                  От: наръчник по оцеляване-дискавъри

                  Относно Бета светлината мисля, че беше изотоп но водорода с период на полуразпад 12,5 години. С други думи ще свети /мъждука/около 12 год. Някъде се продаваше и ще потърся в гугъла. Дори си спомням някаква цена от около 19 лв. за брой и гаранция от 10 год. Използва се за разчитане на карти и слабо осветяване в палатки. Продаваше се под формата на ключодържател като си свети постоянно. Много слабо радиоактивно е и може да причини дискомфорт само при поглъщане.
                  Honda CR-V I 2000 г.
                  0 осем 96 осем три 3 сто и 10

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X