Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разпалвачка за дървени въглища

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Разпалвачка за дървени въглища

    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
    Малка ти е скаричката! Затова....
    Може и да е малка, но е навсякъде с мен! А ти ще точиш лиги докато се прибереш! Ки ки ки ки!

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10314537_10152161951020933_3421819234874960029_n[1].jpg
Прегледи:1
Размер:163.3 КБ
ID:5604569
    0885600006 - Чичо Коце

    Коментар


    • #62
      От: Разпалвачка за дървени въглища

      ОООО така ли играем а???

      Поне пуснете една снимка на тая разпалвачка бе гадове мрьсни,к'ви са тия работи сега
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #63
        От: Разпалвачка за дървени въглища

        Бос страница , две назад има снимки
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • #64
          От: Разпалвачка за дървени въглища

          Първоначално публикуван от kozeboy Преглед на мнение
          Може и да е малка, но е навсякъде с мен! А ти ще точиш лиги докато се прибереш! Ки ки ки ки!

          [ATTACH=CONFIG]732156[/ATTACH]
          Имам ги размери всякакви! Да вземеш да хвърлиш едно око на "Клуба на червоугодниците"...

          Коментар


          • #65
            От: Разпалвачка за дървени въглища

            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
            Евала за мерака и положения труд, но същите времеви резултати като цитираните от теб по-горе се постигат и само с един вестник! 5 кг. въглища (едно чувалче) ги разпалвам за 10 мин. (колкото да изпия една бира) с помощта на само един вестник и малко физика, и термодинамика! Няма ламарини, няма комини, нищо...

            Номера е следния - навий вестника около някаква бутилка и го постави изправен в центъра на барбекюто. Натрупай въглищата около бутилката с навития вестник около нея (като кратер на вулкан), извади бутилката, запали нещо (аз си правя фитил от вестник) и го пусни в образували се хартиен кюнец, отвори си една бира и я изпий споменавайки ме с добро. След това само разстилаш разпалените въглища и започваш по същество...
            5 kg дървени въглища , ти палешници за рало ли ще ковеш или една рота аскер с BBQ ще храниш ?

            Той дядо ми като ковач, бог да го прости, такива количества използваше професианално за месец....но общото с мой колега канадец, беше в запалването. В кладенче става разпалването, и докато дядо използваше дървени трици , канадски нефто-сондъори ме отвориха за проста салфетка напоена с олио...то винаги има олио за салатата, тък салфетка все ще се намери в 21 век, де.Пробвайте номера със салфетката.
            В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
            В. Иванов

            Коментар


            • #66
              От: Разпалвачка за дървени въглища

              Първоначално публикуван от Жоро Байкушев Преглед на мнение
              5 kg дървени въглища , ти палешници за рало ли ще ковеш или една рота аскер с BBQ ще храниш ?

              Той дядо ми като ковач, бог да го прости, такива количества използваше професианално за месец....но общото с мой колега канадец, беше в запалването. В кладенче става разпалването, и докато дядо използваше дървени трици , канадски нефто-сондъори ме отвориха за проста салфетка напоена с олио...то винаги има олио за салатата, тък салфетка все ще се намери в 21 век, де.Пробвайте номера със салфетката.
              Те ти го горе уреда и целта на мероприятието, дето искат палене на 5 кила на веднъж (вижда се и 10 килограмовия чувал въглища празен до половината зад уреда). Дядо ти може да е бил страхотен ковач, но аз сурово чеверме не обичам...

              Коментар


              • #67
                От: Разпалвачка за дървени въглища

                Един приятел си взе сериен топ модел от Баухаус.

                3,5 кг матрял, ЛАМЯ!

                1 мин. след старта


                8 мин. след старта




                13 мин. след старта

                Последно редактирано от kozeboy; 22-08-14, 22:26.
                0885600006 - Чичо Коце

                Коментар


                • #68
                  От: Разпалвачка за дървени въглища

                  Бачо Коце , убавите работи бавно стават ....нали аз си направих разпалвачка , ама как с комшията да пием по една ракия за толкова кратко време , та продължавам по старомодния метод - въглища и отгоре притурям клечки докато Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0429.jpg
Прегледи:7
Размер:140.5 КБ
ID:5606285 не свърши бомбичката ...наздраве
                  На нас клиренс ни трябва , не скорост

                  Коментар


                  • #69
                    От: Разпалвачка за дървени въглища

                    Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                    ...ама как с комшията да пием по една ракия за толкова кратко време
                    Не е добре! Съгласен съм!

                    Следващият епизод - зареждате уреда, сядате за наздраве /няколко пъти + мезе/ и като сте готови само драскате клечката!
                    0885600006 - Чичо Коце

                    Коментар


                    • #70
                      От: Разпалвачка за дървени въглища

                      Коце, освен едно показно да направиш?
                      Нива е горски автомобил (когато изобщо се брои за автомобил).

                      - Ясен

                      Коментар


                      • #71
                        От: Разпалвачка за дървени въглища

                        Първоначално публикуван от evelinster Преглед на мнение
                        Коце, освен едно показно да направиш?
                        Само кажи сутринта да мина през правилната месарница!
                        0885600006 - Чичо Коце

                        Коментар


                        • #72
                          От: Разпалвачка за дървени въглища

                          У дома въпроса с разпалването съм го решил с един реотан от стара електрическа скара.Затрупвам го с въглища и включвам в контакта=след 5мин. имам чудна жар за печене,а през това време аз си пия ракийката.
                          0884 987 137
                          В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

                          Коментар


                          • #73
                            От: Разпалвачка за дървени въглища

                            Първоначално публикуван от zemooo99 Преглед на мнение
                            У дома въпроса с разпалването съм го решил с един реотан от стара електрическа скара.Затрупвам го с въглища и включвам в контакта=след 5мин. имам чудна жар за печене,а през това време аз си пия ракийката.
                            Да ама в гората няма контакти. Ко прайш.
                            ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                            ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                            0896 846 246

                            Коментар


                            • #74
                              От: Разпалвачка за дървени въглища

                              Процеса е важен колеги
                              В гората - да си посъбереш дръвца, да се помъчиш докато ги запалиш, па да вземат да станат жар.....
                              Да, с дървените въглища става, ама губиш удоволствие от процеса....
                              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Разпалвачка за дървени въглища

                                В гората естествено процедирам по друг начин,затова съм написал-УДОМА.
                                0884 987 137
                                В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X