Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Zippo handwarmer?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Zippo handwarmer?

    Тия печки как са с изгорелите газове?

    Коментар


    • #62
      От: Zippo handwarmer?

      Ми добре.Мен малко тоя бензин ми идва миризлив ама като намеря зипо ще кажа и там как е.
      За сега миризма има някаква от горенето,но не е нещо проблематично като сила и мирис поне за мен.
      НО!Както казах според мен е от евтиният бензин.
      Няма страшно в умирачката...
      Страшното е да си жив!...

      Коментар


      • #63
        От: Zippo handwarmer?

        От ибея ли ги заръчвате ?
        Намерих една подобна пеперудка, ама не доставят до България.
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • #64
          От: Zippo handwarmer?

          От тука.Спес_тете точ_ка бг се казва сайта.14лв бройката и 3 лв да дойде до вас.Идва бързо.
          Аз продължавам със вътрешновъншното загряване!
          Няма страшно в умирачката...
          Страшното е да си жив!...

          Коментар


          • #65
            От: Zippo handwarmer?

            Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
            Ми добре.Мен малко тоя бензин ми идва миризлив ама като намеря зипо ще кажа и там как е.
            За сега миризма има някаква от горенето,но не е нещо проблематично като сила и мирис поне за мен.
            НО!Както казах според мен е от евтиният бензин.
            Въпросът беше има ли някакви подчертано вредни съставки (въглероден окис) и чуло ли се е някой да е пострадал от това.

            Коментар


            • #66
              От: Zippo handwarmer?

              Аз не съм се интересувал до там.Ако някой от имащите отдавна знае да казва.
              Няма страшно в умирачката...
              Страшното е да си жив!...

              Коментар


              • #67
                От: Zippo handwarmer?

                Понамирисва с тоя бензин верно, но 10 часа лежах по гръб и четох книга, а печката ми беше на гърдите под полара, току под носа ми дето се вика и нямах неприятни чувства някакви! А аз съм чувствителен и примерно малко да мирише в купето на кола на изгорели газове или гориво, и ми става лошо та чак повръщам! Цигарен дим на затворено също не понасям нито пък спарени атмосвери във фитнес зали, съблекални и арести за талибани. Затова и толкова се колебах и забавих с купуването на това, но се оказа че с него нямам проблем! От другиден отпуската свършва, тръгвам на работа и ще позвам печката най рационално!
                "Do not correct a fool, for he will hate you;
                Correct a wise man, for he will appreciate you."

                Коментар


                • #68
                  От: Zippo handwarmer?

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Тия печки как са с изгорелите газове?
                  Реално няма изгорели газове, в смисъл няма пушек! Въглероден двуокис със сигурност има. Но и колко газове могат да се отделят от 20-30 милилитра пречистено гориво при изгарянето му за 10 часа!? В смисъл че за 10 часа правиш определен брой вдишвания и издишвания а газовете от толкова малко гориво ще са толкова малко, че разпределени на броя вдишвания, замърсяването ще е много по малко отколкото нормалното замърсяване на вдишвания въздух от други замърсители. Нещо като това пушача да се притеснява от вдишваните изгорели газове от запалката с която пали цигарата си!
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • #69
                    От: Zippo handwarmer?

                    Ей тук има резервни горелки. Аз си поръчах ей така да имам ако потрябват внезапно да не чакам. Ако искате мога да ви взема и да донеса като си идвам до БГ за Коледа или да ви ги пратя по пощата ако няма кой да ги продава там. Не съм пробвал новите как бачкат, но пасват на печката.
                    Subaru Legacy 2.5
                    Suzuki GS500 E

                    Коментар


                    • #70
                      От: Zippo handwarmer?

                      Първоначално публикуван от MartiX5 Преглед на мнение
                      Ей тук има резервни горелки. Аз си поръчах ей така да имам ако потрябват внезапно да не чакам. Ако искате мога да ви взема и да донеса като си идвам до БГ за Коледа или да ви ги пратя по пощата ако няма кой да ги продава там. Не съм пробвал новите как бачкат, но пасват на печката.
                      То като гледам са същите като на тая печка! Благодаря за предложението, но засега ще се въздържа от поръчка на резервна горелка! Да не се окаже че живота на горелката е колкото на печката, знаеш ли ги, китайска им работа! Ако се убедя че печката ще надживее горелката тогава ще мисля за резервна!
                      "Do not correct a fool, for he will hate you;
                      Correct a wise man, for he will appreciate you."

                      Коментар


                      • #71
                        От: Zippo handwarmer?

                        Я и аз да се похваля!

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG0724A.jpg
Прегледи:1
Размер:81.5 КБ
ID:5735728Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG0725A.jpg
Прегледи:1
Размер:82.4 КБ
ID:5735727Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG0726A.jpg
Прегледи:1
Размер:50.0 КБ
ID:5735726

                        Те това го имам от 20 г. купувана е от "Илиянци" през 1995-6 г. Дълбоко куча и незнайна марка е, дори се съмнявам да е китайска. Изгорила е 1-2 л. "теокомски" бензин и незнайно колко тубички като тази на снимката, но в последно време все я забравям, пък и зимите са едни...
                        Ще я заредя и довечера и ще я взема за нощната смяна за да видя какво-как.
                        Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Zippo handwarmer?

                          Аз друго да питам моята си я паля гори си нормално топли с половин резервоар 5 часа с цял 10 ,но искам да питам как ги гасите преждевременно,примерно ако се приберете на топло по рано...
                          Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

                          Коментар


                          • #73
                            От: Zippo handwarmer?

                            Вадиш от торбичката, махаш капачето, след това махаш бренера изчакваш всичко да изстине и събираш. Всичко това много внимателно, че пари...
                            Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Zippo handwarmer?

                              Да ама като гледам колко е уплътнена, ми се струва че бензина ще продължи да се изпарява и без да гори, та икономия няма да се реализира!
                              "Do not correct a fool, for he will hate you;
                              Correct a wise man, for he will appreciate you."

                              Коментар


                              • #75
                                От: Zippo handwarmer?

                                Тя въобще трябва ли да се съхранява заредена?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X