Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

    На мен ми е много интересно, колко хора, които до сега в живота си никога не са отрязали една клечка, ще си купят резачки, само защото са по сто лева.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      На мен ми е много интересно, колко хора, които до сега в живота си никога не са отрязали една клечка, ще си купят резачки, само защото са по сто лева.
      Тия които сме прекарали една магистрала напряко през врачанския балкан никога няма да си купим машина от 100 лева
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        Тия които сме прекарали една магистрала напряко през врачанския балкан никога няма да си купим машина от 100 лева
        Тукашните питаме за 2 пъти в годината, не за магистрали през Балкана. 500 лева за кубик дръва годишно ти лично би ли дал? То не е една беля, ами дворът ми се напълни с машинария, и не се очертава да живея тук постоянно, и няколко хилки да нарина и да си ги гледам кат паметници. Ако не ми ги откраднат после!

        Коментар


        • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

          Ако ще ги режа лично аз - веднага ги давам. Е , дал съм ги за Хускварна след като съм пробвал с китайски и руски назаем пък и половин кубик на вилата едва ли нарязвам на година.
          Да не съм си намерил нервите на пътя...
          Фиат Купе
          Опел Фронтера В
          Мицубиши Паджеро Пинин

          Коментар


          • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

            Миналата година чух един лаф:
            "За два лева свирка-за два лева свири"
            Запомнихи го щото ставаше въпрос за свирки.
            Принципа е стар колкото света, та дори може да е каже, че е природен закон.
            Има и много други поговорки в този смисъл, всички ги знаете, ама пуст пинтилък...

            Аз също се влияя от ниски цени, промоции, нещо което струва 100 да го купиш за 10, и т.н. Но резачка за 100 лева не бих си купил, голямата червена лампа в главата светва много силно.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение

              Аз също се влияя от ниски цени, промоции, нещо което струва 100 да го купиш за 10, и т.н. Но резачка за 100 лева не бих си купил, голямата червена лампа в главата светва много силно.
              За 100 и аз не бих, м/у 150 и 200 за Деу съм на кантар.
              Все за средна хубост се оглеждаме повечето, все разправяте, че няма. Аз лично нямам идея докато не пробвам, засега мисля да ме спасява играчката на ток.

              Коментар


              • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

                Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                За 100 и аз не бих, м/у 150 и 200 за Деу съм на кантар.
                Все за средна хубост се оглеждаме повечето, все разправяте, че няма. Аз лично нямам идея докато не пробвам, засега мисля да ме спасява играчката на ток.
                Очевидно в резачките има нещо което китайците не разбират. Съответно средна хубост не маркови няма.
                Има голям и по голям боклук.
                За два пъти годишно вероятно става. Аз се отказах след няколко опита.

                ПП тази в Кауфланд е 200 кинта, сега е на прИмоция
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

                  Първоначално публикуван от novatech Преглед на мнение
                  Да не съм си намерил нервите на пътя...
                  Те за това ще си останем................... ма пустий кеф .. режа 8-10 кубика на година, а държа техника за "рязане" на стойност над 2000лв ,ако това не е откачено.......здраве му кажи.
                  Подобна е картинката и с другите глезотии в къщи. Само инструментариума за авто- ремонт не слагам в тази категория (хоби лудост).

                  Коментар


                  • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение

                    ПП тази в Кауфланд е 200 кинта, сега е на прИмоция
                    Коя?

                    Коментар


                    • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

                      Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                      За 100 и аз не бих, м/у 150 и 200 за Деу съм на кантар.
                      Все за средна хубост се оглеждаме повечето, все разправяте, че няма. Аз лично нямам идея докато не пробвам, засега мисля да ме спасява играчката на ток.
                      За средна хубост не съм казавал нищо, Ясно е, че не може да няма нещо средно.
                      Не мога да споря, но според мен бензиновата резачка е доста сложна машина, и за да се разчита, че ще работи дълго време-трябва всичко в сложната система да е що-годе на ниво.

                      Качество му се вика, и цената пряко отразява стойността му.

                      По-горе някой писа, че няма нерви да се разправя с некачествена техника. Ами прав е. По-добре плати на някой с резачка да дойде да ти изреже каквото има там за рязане, отколкото да дадеш някакви пари за машина която в началото ще работи що-годе, но не се знае докога. В повечето случаи-не дълго.

                      Ама както искате де. Парите са си ваши, нервите също.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

                        Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                        Коя?
                        Нали за нея говорим. От днес е на прИмоция сто кинта. На живо не я видях щото нямаше в кварталния.
                        Виж им брошурата, по нагоре трябва да има и линк. Ти май са до 2200, имаш време да скочиш
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Ти май са до 2200, имаш време да скочиш
                          Не разбирам. 2200 вата ли?
                          1800 ми е косачката баси! Тример, бръсначка, миксерче, абе става! Клечки до 3 см. няма грижи.

                          Коментар


                          • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

                            Очевидно в резачките има нещо което китайците не разбират. Съответно средна хубост не маркови няма.
                            Има голям и по голям боклук.
                            За два пъти годишно вероятно става. Аз се отказах след няколко опита.
                            Тъпото е, че правят едно и също под всякакви измислени марки. Има някакви наченки на мисъл, но тези модели никой не ги внася, защото не са по две за 140 лв.

                            Коментар


                            • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

                              Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                              Не разбирам. 2200 вата ли?
                              1800 ми е косачката баси! Тример, бръсначка, миксерче, абе става!
                              Часа бе Иване, какви ватове ))
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

                                Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
                                От идущата седмица бензинов трион 50 см3 Акита за 100 лв в Кауфланд.

                                https://www.kaufland.bg/aktualni-pre...=00074852.html
                                Дори не ми се отваря линкът. В смисъл - няма стока на него, само булшит.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X