Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се ползва и от къде може да се купи мек трион- Дискусия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: От къде може да се купи подобно нещо?

    Точно па диаманта не е най-хубавото нещо за рязане на желязо. Разтваря се в него.

    Коментар


    • #17
      До: От къде може да се купи подобно нещо?

      Първоначално публикуван от Plamen Mitev Преглед на мнение
      Благодаря на всички. Не, че ми е нещо спешно но просто се сетих че не е лошо човек да си носи едно такова универсално режещо нещо в джипката. В много ситуации би било полезно. А относно универсалността на посоченото от мен нещо наистина е добра.Реже дърво (е не е като трион но реже), желязо, теракотна плочка, кост (рог от елен) и др може би ще върши работа и за стъкло но не съм пробвал. Затова реших да попитам. А нещото го имам от доста години и наистина ми прилича като да е диамантено.
      Да, струната е покрита с диамантен прах, рязането на метал много бързо съкращава живота и. Кости, теракота, други твърди и крехки материали да, но метал - не. Металът е жилав и "увлича" диамантите.

      Всъщност, това чудо показва своите преимущества най-вече на стъкло. За около 5 минути отрязах една много специална дебелостенна стъклена тръба на лабораторен дебитомер...

      Тези които имам са купени преди години от Русия. Виждал съм подобни в Бриколаж, но не помня цената.

      Коментар


      • #18
        До: От къде може да се купи подобно нещо?

        Малко се отклонявам(но малко). За въпросната джаджа с "бруталните" зъби. Може да си я направи всеки много лесно. Една такава направи преди дни, колегата от форума, Павле. Състои се от верига за моторна резачка и две дръжки. Изпитано - действа.
        Прикачени файлове
        888131021

        Коментар


        • #19
          До: Как се ползва и от къде може да се купи мек трион- Дискусия

          Извинявам се, че се намесвам, но темата е повече информативна и вече няма нищо общо с обява, затова я преместих тук.
          LZ1PER

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X