Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за размер на полар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Въпрос за размер на полар

    Няма да ти е малък със сигурност! Аз съм мерил същия Л ама на мене ми е тесен определено, но аз съм 105 кг. при същата височина като тебе! Иначе за работа си взех втора употреба Helly Hansen размер М и успявам да се навра в него въпреки че доста го изопвам, ама за 6лв. не му придирям! Но нордфейса е удоволствие да се носи, не си сгрешил да знаеш. Лошото е само че веднъж като опиташ хубавото после останалите всички ти изглеждат ментета!

    П.П. Сега гледам че според снимката, която си пуснал, и ръкавите са ми малко дълги на ХЛ -а но пък трябва да се съобразявам с наднормената си широчина та не мога да слезна на Л размер!

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0429.jpg
Прегледи:1
Размер:149.6 КБ
ID:5583691

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0432.jpg
Прегледи:1
Размер:54.6 КБ
ID:5583694

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0428.jpg
Прегледи:1
Размер:52.8 КБ
ID:5583692

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0430.jpg
Прегледи:1
Размер:133.4 КБ
ID:5583693
    Последно редактирано от sl.daskalov; 30-04-14, 22:43.
    "Do not correct a fool, for he will hate you;
    Correct a wise man, for he will appreciate you."

    Коментар


    • #17
      От: Въпрос за размер на полар

      Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
      Няма да ти е малък със сигурност! Аз съм мерил същия Л ама на мене ми е тесен определено, но аз съм 105 кг. при същата височина като тебе! Иначе за работа си взех втора употреба Helly Hansen размер М и успявам да се навра в него въпреки че доста го изопвам, ама за 6лв. не му придирям! Но нордфейса е удоволствие да се носи, не си сгрешил да знаеш. Лошото е само че веднъж като опиташ хубавото после останалите всички ти изглеждат ментета!

      П.П. Сега гледам че според снимката, която си пуснал, и ръкавите са ми малко дълги на ХЛ -а но пък трябва да се съобразявам с наднормената си широчина та не мога да слезна на Л размер!
      От доста време нося само маркови дрехи, по простата причина, че са много по-здрави. Само че, за пръв път си взимам The North Face. Знам, че си е класа, затова си поръчах и полара.
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #18
        От: Въпрос за размер на полар

        Преди години си купих полар на Millet (пак с плат на Polartec), който да ползвам като втори слой зимата. По препоръка на приятел малко след това си купих Power Stretch, пак на Polartec. Никога повече не облякох полара. За мен лично са несравними в абсолютно всяко едно отношение. Power Stretch-а е и по-топъл, и много повече "диша", и е по-лек. И да, за жалост е и по-скъп. При него обаче важи правилото като при термо бельото - ако се колебаеш между два номера, вземи по-малкия! Power Stretch-а трябва да е по тялото. Марката не е от особено значение. Платът така или иначе е един - разликите са само в кройката.

        Коментар


        • #19
          От: Въпрос за размер на полар

          Вижте етикет къде ясно се пише за слоевете на поларите.
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #20
            От: Въпрос за размер на полар

            Взех си полара, страхотен е. На дължина ми е перфектен, само ръкавите ми идват малко дълги, но ги подгъвам. Ако си бях поръчал М, щеше да ми е къс на дължина.
            Благодаря, че ме упътихте правилно.
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            0878 23 58 34- Радо

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X