Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за размер на полар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за размер на полар

    Нуждая се от помощта на някой разбиращ. Намерих си един полар на The North Face. Само че не знам кой е точно моят размер, а и не ми се рискува.
    Висок съм 181,2, като не съм едър. Упътил съм се към размер М., ако някой може да ми помогне, ще съм благодарен.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

  • #2
    От: Въпрос за размер на полар

    Ако става дума за истински продукт, а не някакво копие в голяма степен може да разчиташ на таблиците на производителя, НО имай едно наум винаги когато се колебаеш между два размера да взимаш по-големия. Конкретно на въпроса - не вярвам с твоя ръст да не са ти къси ръкавите при размер М. L e 90% сигурно че ще е OK, ако не си над 80-90 кг. (казваш че не си едър). Ако си нагоре, по-скоро XL.
    Аз съм 176 см, около 75 кг и почти винаги размера за планинска екипировка ми е L. Имам само едно gore-tex яке на Norrona, което е М и ми е почти голямо... но това е изключение и го отдавам на това че марката е скандинавска, а те са си едри хора
    Technical Rescue Direct - life lies in courage
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за размер на полар

      Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
      Ако става дума за истински продукт, а не някакво копие в голяма степен може да разчиташ на таблиците на производителя, НО имай едно наум винаги когато се колебаеш между два размера да взимаш по-големия. Конкретно на въпроса - не вярвам с твоя ръст да не са ти къси ръкавите при размер М. L e 90% сигурно че ще е OK, ако не си над 80-90 кг. (казваш че не си едър). Ако си нагоре, по-скоро XL.
      Аз съм 176 см, около 75 кг и почти винаги размера за планинска екипировка ми е L. Имам само едно gore-tex яке на Norrona, което е М и ми е почти голямо... но това е изключение и го отдавам на това че марката е скандинавска, а те са си едри хора
      Сега ще ти пиша на лично, че тук ще е реклама.
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за размер на полар

        180 см 65 кила и М ми е точно
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос за размер на полар

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          180 см 65 кила и М ми е точно
          На мен може да ми дойде малко малък, въпреки че и аз съм толкова килограма.
          Поръчвам L, благодаря на писалите в темата.
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          0878 23 58 34- Радо

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос за размер на полар

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            180 см 65 кила и М ми е точно
            И не са ти къси ръкавите? Аз преди също се въртях около 60 те кила и винаги L-овете са ми били малко широки, но M задължително ми е къс. Сега всичко ми е ОК, освен категориите - това дето преди ми беше 5+ сега ми е 7-
            Technical Rescue Direct - life lies in courage
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

            Коментар


            • #7
              От: Въпрос за размер на полар

              Ми не са ми кьси,НО това е един вид основно,над него може да сложа един гортекс и едно ммммм спасително яке та гледам да е по мен,а не някак си торбесто
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #8
                От: Въпрос за размер на полар

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Ми не са ми кьси,НО това е един вид основно,над него може да сложа един гортекс и едно ммммм спасително яке та гледам да е по мен,а не някак си торбесто
                Не го слушай тоз кьЕптъна - той ходи кат барЕлина - да му е по телОто като трико.. Аз съм 175 и съм 80 кила .. опс бях - сега съм 75 и под М не падам и то рядко - все Л .. така че прави си сметката. Ако е тънък полара - може да се направиш че носиш трико, но според мен за сериозен полар М ще ти е къс.

                Коментар


                • #9
                  От: Въпрос за размер на полар

                  Е па само по полар ли,гащи няма ли да носи?Как кьс,на кое кьс???

                  И ти по трико с лента в рька виждал ли си ме?
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #10
                    От: Въпрос за размер на полар

                    Аз съм 181- 182см. но съм 105 - 110 кила и ХЛ на нортфейс ми е добре на широчина и дължина на ръкавите, но ми е леко дълъг на кръста! При тия твои мерки и теглилки мисля че Л е правилния избор. Някои от поларите (моя) на нортфейс са пригодни и за подплата на яке от същата марка, та е добре да стоят по свободно!
                    "Do not correct a fool, for he will hate you;
                    Correct a wise man, for he will appreciate you."

                    Коментар


                    • #11
                      От: Въпрос за размер на полар

                      Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                      Аз съм 181- 182см. но съм 105 - 110 кила и ХЛ на нортфейс ми е добре на широчина и дължина на ръкавите, но ми е леко дълъг на кръста! При тия твои мерки и теглилки мисля че Л е правилния избор. Някои от поларите (моя) на нортфейс са пригодни и за подплата на яке от същата марка, та е добре да стоят по свободно!
                      И моят полар може да бъде пригоден за подплата. Поръчах си L, утре го чакам. Ако остана доволен, за планинарство мисля да си взимам вече само екипировка произведена от марки като The North Face, защото в планината качеството е от значение.
                      Ето го.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:988df7726e08ee493e01c14faca5ce5e.jpg
Прегледи:1
Размер:54.6 КБ
ID:5583595
                      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                      0878 23 58 34- Радо

                      Коментар


                      • #12
                        От: Въпрос за размер на полар

                        Абсолютно същия! Много е качествен, да знаеш! И мъничкото етикетче дето се вижда долу на снимката ,с надпис полартек, е важно да го има! Само най-качествените полари се правят от полартек!
                        "Do not correct a fool, for he will hate you;
                        Correct a wise man, for he will appreciate you."

                        Коментар


                        • #13
                          От: Въпрос за размер на полар

                          Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                          Абсолютно същия! Много е качествен, да знаеш! И мъничкото етикетче дето се вижда долу на снимката ,с надпис полартек, е важно да го има! Само най-качествените полари се правят от полартек!
                          Зарадва ме. Исках червен, но няма, затова ще е сив. L ще ми стане, нали?
                          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                          0878 23 58 34- Радо

                          Коментар


                          • #14
                            От: Въпрос за размер на полар

                            Ще ти стане бре. Нема да се пУашиш. А и в крайна сметка има само един начин да разбереш, нали. И аз има сив полар - не хапе да знаеш

                            Коментар


                            • #15
                              От: Въпрос за размер на полар

                              Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                              Ще ти стане бре. Нема да се пУашиш. А и в крайна сметка има само един начин да разбереш, нали. И аз има сив полар - не хапе да знаеш
                              Важното е да не ми е малък. Аз тепърва ще раста и ще качвам.
                              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                              0878 23 58 34- Радо

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X