Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Яке за Планина/ски/студено време в града

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Яке за Планина/ски/студено време в града

    Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
    Колега,а бе ти да не си се родил преди 1-2 месеца.Какви са тия теми дето ги пускаш през час-обувки,чорапи,килоти,обувки ся пък якета.На училище не си ли ходил,сирак ли си че баща ти да не ти е казал с кво да се обличаш.Оня ден някаква тема вериги за обувки ....Кого времето е за вериги за обувки,човек си седи у къщата,пие си виното и си тапани булката.Нямаш ли чувството че нещо си се фиксирал и трябва да търсиш професионална помощ.И между другото очаквам да ми благодариш за чорапите от мерино за които те отворих в една тема и ти пусна нова като почна да говориш в първо лице ед.число.
    П.П.Малко или много почна да досаждаш с тия теми.
    П.П.П.Ти ще бягаш ли или ще се обличаш?
    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
    Не се нерви! Момъка май още кара Нива.
    Еее, мноу сте груби !
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #17
      От: Яке за Планина/ски/студено време в града

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      Еее, мноу сте груби !
      Ами братле,ебаси обуването,ебаси обличането,ебаси дилемите...трилемите...квадрилемите.Надаело мне ....уже.Вълна,кожа,кожа вълна.Две прости думи,евтини и няма да умре от студ.Па оня ходи в някви сайтове.......
      МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

      Коментар


      • #18
        От: Яке за Планина/ски/студено време в града

        Да оспамя малко... Както казват - няма пълно щастие... За якета - най-доброто, което съм виждал и чувал да се говори. Лошото е, че нямат моя размер...
        Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

        Коментар


        • #19
          От: Яке за Планина/ски/студено време в града

          За 100 лева, можеш да намериш само яке за града - при това чудесно.
          За ски и планина си отдели, минумум 200 лева и отовори нова тема, само да не се ядоса Михов.
          Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
          Drag Grand Canyon Daily
          Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
          LZ1JYM

          Коментар


          • #20
            От: Яке за Планина/ски/студено време в града

            Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
            Ами братле,ебаси обуването,ебаси обличането,ебаси дилемите...трилемите...квадрилемите.Надаело мне ....уже.Вълна,кожа,кожа вълна.Две прости думи,евтини и няма да умре от студ.Па оня ходи в някви сайтове.......
            Е, ми може колегата да е по-зиморничав !

            А за тия материи, дето му ги предлагаш, може и да не е чувал ако е под 5-6 петилетки, и няма селска рода, а и сега им викат "еко".
            И като се замисля, не съм чул някой да е умрял от студ с вълнен пуловер, ватенка и дочени панталони,
            и да са му мокри и студени краката с гумени ботуши (напоследък са и фешън !) и дебели вълнени чорапи,
            ако снега е малко и не е много мокро, препоръчвам гумени цървули (също актуални напоследък),
            щото са по-проветриви и дишат, и по този начин се спестява от секви "ТЕХ"-ове, а и няма ментета.

            За по нискобюджетно еко облекло не се сещам.


            P.S. И свинско и винско, па нека вее !
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #21
              От: Яке за Планина/ски/студено време в града

              Михов, благодаря, че ме открехнахте за мериното. Аз не мисля, че е лошо да има такива теми. Ако на Вас не Ви харесва, това е друг въпрос. За кожа и вълна съм чувал. Имам гумени ботуши холандски с подплата. Не съм чак толкова прост, но за някои неща е по-добре да се пита. Айде със здраве и не се ядосвайте, това е интернет форум и неговата цел е да се пише за полезни неща, а за екипировката много неща могат да се изпишат.
              Александър

              Коментар


              • #22
                От: Яке за Планина/ски/студено време в града

                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                ...а и сега им викат "еко"...
                Значи пак съм изостанал безнадеждно от модата. Последно, докъдето съм я проследил - "еко" викаха подчертано на разните изкуственяци.
                Обаче пък почвам за схващам, че се прави радикална разлика между вълна и мериносова такава. Едното е отчайващо негодно, пък другото е фешън (и трябва да е най-близо от Австралия).
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • #23
                  От: Яке за Планина/ски/студено време в града

                  Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                  Обаче пък почвам за схващам, че се прави радикална разлика между вълна и мериносова такава. Едното е отчайващо негодно, пък другото е фешън (и трябва да е най-близо от Австралия).
                  Добре, че няма конфекция от камили и лами тука, че сравнено с тях и мериното си е проста уфсъ
                  Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Яке за Планина/ски/студено време в града

                    То и без сравнение пак си е овца.
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Яке за Планина/ски/студено време в града

                      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                      Значи пак съм изостанал безнадеждно от модата. Последно, докъдето съм я проследил - "еко" викаха подчертано на разните изкуственяци.
                      Обаче пък почвам за схващам, че се прави радикална разлика между вълна и мериносова такава. Едното е отчайващо негодно, пък другото е фешън (и трябва да е най-близо от Австралия).
                      Въпрос на маркетингови стратегии, кво да праиш !
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #26
                        От: Яке за Планина/ски/студено време в града

                        За да не отварям поредната тема - купих си едно яке гортексово яке TNF на старо, но има една единствена забележка - в горната част на ципа липсват три поредни зъбчета, което не пречи много на закопчаването, но като цяло самия цип малко се е разхлабил и постоянно захапва защитата против вятър отвътре (не знам как се казва точно). С една дума - някой знае ли добър шивач в Софийско, който да разбира от туристически дрехи. Намерих координатите на фирмата, която внася YKK и тези дни ще отида да поръчам цип. Тъй като ципа е скрит и ми се струва, че шевовете около него не са лепени (самия цип не е гумиран).


                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_C190949.jpg
Прегледи:1
Размер:207.8 КБ
ID:5436364
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_C190950.jpg
Прегледи:1
Размер:152.0 КБ
ID:5436365
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_C190954.jpg
Прегледи:1
Размер:81.0 КБ
ID:5436366

                        Благодаря на всички за съветите, наистина се надявам темата да бъде полезна за всеки начинаещ в планинарството.
                        Александър

                        Коментар


                        • #27
                          От: Яке за Планина/ски/студено време в града

                          Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                          ... някой знае ли добър шивач в Софийско, който да разбира от туристически дрехи. ...



                          Ето ти човека
                          http://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=11202
                          Светльо KLX

                          Онзи ден ремонтирах обувките на гаджето при него, и се занимаваше с яке Killtec с подобен на твоя проблем.

                          Ако имаш въпроси, питай.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X