Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Яке "Mammoth" - мнения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Яке "Mammoth" - мнения

    Малко промяна в мнението ми за якето на Регата. Въпросния Isotex, въпреки че го пише че е дишащ, изобщо не диша. Якето е общо взето един дъждобран за 40 лв. Не че е лошо, даже мисля че в определени условия може да е много полезно, но определено няма логика едно яке, което пази от вятър и вода да запарва толкова много. Ако някой му трябва, може да пусна една тема за продажба. Изобщо трябва доста да се гледа преди да се купува, но поне не съм се набутал с много пари.
    Александър

    Коментар


    • #47
      От: Яке "Mammoth" - мнения

      Я от любопитство пусни една снимка тук. Да го видим това животно.
      Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

      Коментар


      • #48
        От: Яке "Mammoth" - мнения

        http://www.workwearsoutheast.co.uk/i...chk=1&Itemid=2

        Това е модела. Сега намерих време да го издиря - всъщност се оказа, че матерята не е ISOTEX 5000. Това обяснява защо якето не е дишащо. Иначе като гледам, съм го взел на прилична цена и всъщност за това, което представлява си е доста добро. Днес го пробвах в сравнително лекия дъжд и не пропусна вода никъде. Просто трябва да се има едно на ум, че не става за много активно ползване - примерно може да се ходи на риба, за кратки разходки с кола или пеша и т.н. Ще пиша по-нататък като се застуди и как се справя с вятъра. В общи линии ако човек иска нещо наистина качествено или трябва доста да рови из "килата" или трябва да се примири с цената на качеството.Миналата седмица попаднах на едно повече от прилично ски яке, но ми беше голямо. Иначе гледам, че в "продавалник" изпадат интересни неща с Gore-tex.

        Зсега мнението ми е, че въпросното яке е "you get what you paid for". Иначе си купих и тениска с къс ръкав на Регата и мога да кажа, че е уникална - не спарва и изпарява потта почти мигновенно. С една дума - прилична марка с умерено съотношение цена-качество, поне така ми се струва на мен.
        Прикачени файлове
        Александър

        Коментар


        • #49
          От: Яке "Mammoth" - мнения

          А имам същото яке .. купих го миналата година за 10 пари от едно кило ..беше с етикетите наистина държи на дъжд , но такова запотяване не съм изпитвал в живота си всички шевове са подлепени , плата отвътре е с някакво покритие като найлон и наистина спира вода и вятър , но също така и потта остава отвътре ... и пак се мокриш ....
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • #50
            От: Яке "Mammoth" - мнения

            За мен това е една добра ветробойка и за споменатите пари си е находка. Мястото на която е от външната страна на раницата. И като духне или заръми е време да с свали от раницата и да се облече. Така, че ако съм на Алекс няма да я продавам, а ще я държа плизо до мен когато съм в природата. И да, не е практично яке, но е необходим аксесоар.
            Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

            Коментар


            • #51
              От: Яке "Mammoth" - мнения

              Абе я ги кажете кои с тия магазини за втора употреба с такива дрехи с етикети (освен кварталния на Пенчо), че аз влизах поне в 5-6 и не видях нито една дреха с етикет. Прочетох, че различните магазини зареждат различни места и има някои, които зареждат по-читава стока.
              Александър

              Коментар


              • #52
                От: Яке "Mammoth" - мнения

                Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                Абе я ги кажете кои с тия магазини за втора употреба с такива дрехи с етикети (освен кварталния на Пенчо), че аз влизах поне в 5-6 и не видях нито една дреха с етикет. Прочетох, че различните магазини зареждат различни места и има някои, които зареждат по-читава стока.
                И да ти ги кажя , надали ще дойдеш д Русе .... а там няма гаранция , че всеки път ще намериш нова стока . Минусът на тези магазини е , че читавите неща излизат , не когато са ти нужни
                Търпение и упоритост трябват , ако искаш даспетиш някой лев и разбира се компромис със цветове , конкретни модели .... и така нататък .. питай някой местен там .. при вас ... ако ли пък имаш път на сам , ще те разведа
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X