Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Яке "Mammoth" - мнения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Яке "Mammoth" - мнения

    Здравейте, наскоро забелязах едни якета по около 120 лв. с марка "Mammoth" - не са Gore-tex, някаква друга мембрана. Сториха ми се качествени. Някой запознат ли е с тази марка? Общо взето си търся нещо, с което да бягам зимата или в дъжда при по-хладно време и евентуално да ходя и в планината когато е по-топло. Чудя се какво да бъде и най-вече колко дебело. За съжаление не мога да го намеря за да го покажа, но е с вид на пролетно-есенно яке, с качулка и дебелина не повече от 10мм.
    Александър

  • #2
    От: Яке "Mammoth" - мнения

    Вземи си от магазин втора употреба за 10 кинта.Има страхотни, а някои са дори с етикетите!

    Коментар


    • #3
      От: Яке "Mammoth" - мнения

      Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
      Вземи си от магазин втора употреба за 10 кинта.Има страхотни, а някои са дори с етикетите!
      подкрепям!! Вчера взех Iguana за15. В нета и искат 258$ Май не е обличана. Явно двата леко криви тигела са я пратили в коша.
      Последно редактирано от Пенчо; 28-09-12, 17:49. Причина: сбъркана марка Игуана е

      Коментар


      • #4
        От: Яке "Mammoth" - мнения

        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
        подкрепям!! Вчера взех Iduana за15. В нета и искат 258$ Май не е обличана. Явно двата леко криви тигела са я пратили в коша.
        От кой магазин?
        Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

        Коментар


        • #5
          От: Яке "Mammoth" - мнения

          Първоначално публикуван от Спас Преглед на мнение
          От кой магазин?
          Кварталния. На Солун 33 Ама беше само едно.
          Редовно го преслушвам. Имам и чисто нови Леви Щраус от там. И Вранглер.

          Коментар


          • #6
            От: Яке "Mammoth" - мнения

            Я виж ти. А аз си мислех, че само парцали продават по тези магазини.
            Александър

            Коментар


            • #7
              От: Яке "Mammoth" - мнения

              Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
              Я виж ти. А аз си мислех, че само парцали продават по тези магазини.
              зЗнаеш ме къде съм.

              Коментар


              • #8
                От: Яке "Mammoth" - мнения

                Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                Здравейте, наскоро забелязах едни якета по около 120 лв. с марка "Mammoth" - не са Gore-tex, някаква друга мембрана. Сториха ми се качествени. Някой запознат ли е с тази марка? Общо взето си търся нещо, с което да бягам зимата или в дъжда при по-хладно време и евентуално да ходя и в планината когато е по-топло. Чудя се какво да бъде и най-вече колко дебело. За съжаление не мога да го намеря за да го покажа, но е с вид на пролетно-есенно яке, с качулка и дебелина не повече от 10мм.
                Такава марка не ми е известна, а и гугъл мълчи. Най-вероятно се искат да се продадат като швейцарската марка "Mammut", но там и качеството и цените са други. Има и доста по-евтини ментета, а и читави словашки, чешки, полски и т.н. артикули по магазините за екипировка. При намаленията можеш да вземеш и яке от реномирана марка на тези пари.

                Коментар


                • #9
                  От: Яке "Mammoth" - мнения

                  Пичове, вижте в сайта на zajo. е-shop, който е с безплатна доставка. Не съм поръчвал още, но на шипинга пише 00. Разгледайте там. Zajo e супер.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Яке "Mammoth" - мнения

                    The Northface също имат много приятни намаления
                    Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Яке "Mammoth" - мнения

                      Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
                      The Northface също имат много приятни намаления
                      Имат - от 700 на 500 кинта

                      Иначе и моя съвет към автора на темата е да пообиколи секънд-хендовете, както и магазините (физическите) за туристическа екипировка - винаги имат намалени неща.
                      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Яке "Mammoth" - мнения

                        От 240 на 107 май не звучи точно като твоя пример
                        Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Яке "Mammoth" - мнения

                          Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
                          The Northface също имат много приятни намаления
                          Личният ми опит с марката е "боклуци, но поне са скъпи"

                          Отделно на моите ширини го има фактора че куцо и сакато носи само тях, до степен да е неприятно да сложиш такова и да излезеш на улицата. Но не вярвам в България това да е проблем.
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • #14
                            От: Яке "Mammoth" - мнения

                            Аз лично ги нося само за обща употреба в града. За планината си имам други. Забравих и Регата, но там и качеството не е върха. Макар, че едо якенце го търкалях 3 години пролет и есен. За планината не ти трябва дебело яке. Трябва ти яке, което да пази от дъжд и вятър. Топлината се постига със слоевета, които обличаш под него. Може да поледнеш и старите модели на Девил Алпайн, но все пак дори намалени са над 200 лева. Но пък са с Дермизак и са с 3 години гаранция. За съжаление при якетата много хубаво и евтино са на различни лавици.
                            Последно редактирано от NovemberCharlie; 28-09-12, 18:21.
                            Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Яке "Mammoth" - мнения

                              Конкретно в Щатите бях приятно изненадан от Columbia (предвид намаленията им разбира се). Качеството ми се вижда читаво.
                              Какви са цените в Европа не знам. Но при всички положения бих сложил Колумбия-та пред North Face като качество. Брат ми миналата година ходи в Непал с Arcteryx и Marmott, и беше доволен, но там са едни съвсем други цени.
                              Издъних се на Тюринг теста

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X