Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

    Веско, Янко Чуров няма ли тракер, или не го е шернал?
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

    Коментар


    • #47
      От: Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

      Янко беше доста зает и не можа да си вземе... Тръгна без СПОТ.
      Show must go on!
      LZ1VES

      Коментар


      • #48
        От: Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

        Жалко... С тракера отпадат въпросите и притесненията, дали се движи, до къде е стигнал, особено при липса на нет и информация. Видя се какво объркване се получи със закъснелия СМС... Да не говорим, че интересът към неговото пътуване, което също е много интересно, е силно занижен, в сравнение с това на Мони и Бойко.
        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

        Коментар


        • #49
          От: Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

          Занижен е интереса, точно защото няма СПОТ.
          Инак всички се интересуваме от Чуров, ама като не си е организирал БигБрадъра, к'во да се прави.

          А относно СПОТ2, аз ще си купя и такъв, единия в колата, единия на китката, за по сигурно
          Последно редактирано от Nik Nikolov; 13-06-10, 16:57.
          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

          Коментар


          • #50
            От: Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

            Има на склад количества от Спот1. За членове на форума предлагаме специални цени и специални услуги, осигурени от системата за Оповестяване на форума - СЗО. Те включват реакция от членове на форума при задействане на бутони HELP и SOS/911. Неограничен във времето запис на трака - стандартната услуга пази трак само един месец. Визуализация на един или повече СПОТ устройства върху една карта. Използване детайлната карта на България за онлайн приложения. За тези и много други приложения може да контактувате с администрацията на форума, администраторите на СЗО или на лични съобщения.

            Спот1 ползват в момента всички пътешественици на форума - Димо, Бойко и Мони и много други.
            Show must go on!
            LZ1VES

            Коментар


            • #51
              От: Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

              Канада на пьт за Аляска,лови на облачно време между баирите и без да го вадим от лодката.Брата иска да взимаме още един

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:019557068.jpg
Прегледи:2
Размер:53.5 КБ
ID:5196734
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #52
                От: Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

                Впечатления първа ръка от един (за съжаление преждевременно завършил) пешеходен поход в Западна Стара планина. Машинката си работи безотказно навсякъде - в дълбоки дерета, гъста гора, дори и в близост до военна радиорелейна станция. Голямо благодаря на Събин, Веско и Вили за отзивчивоста и бързото отреагиране при проблема с регистрацията.

                П.С. Останах приятно учуден от символичната цена за наем на устройството.
                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                Коментар


                • #53
                  От: Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

                  Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                  П.С. Останах приятно учуден от символичната цена за наем на устройството.
                  Пък аз, от символичната цена на която го купих
                  Око за око и светът ще ослепее

                  Коментар


                  • #54
                    От: Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

                    Така е. Просто аз рядко (1-2 пъти годишно) се завирам на чак такива (сравнително) пусти места, и опцията с наема ми е перфектна. Даже малко ми е съвестно, че Събин не ми взе пари за батериите...
                    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

                      Няма проблем за наемането на устройствата - има достатъчно SPOT1 и СПОТ2, регистрирани за SOS към СЗО на форума, така и в GEOS международния SOS център. За GEOS услугата, разбира се цената е по-висока.

                      Има разработен подходящ софтуер за СЗО, за едновременно визуализация на няколко устройства, включително инсталационни тракери в коли, мотори, лодки, спасителни жилетки и други.
                      Show must go on!
                      LZ1VES

                      Коментар


                      • #56
                        От: Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

                        Преди да поръчам, искам да задам и въпроси за да ми се изяснят нещата, че бавно схващам . Искам да подаря СПОТ на брат ми, че обича да се разхожда из нашите планини. Освен ясната полза от устройството за него, имам и въпрос за мен. Как действа записа на трак, на колко разстояние/или време (минути, часове) се изпраща сигнал за позицията му, къде мога да го видя аз и свързано ли е някак си, с някаква карта на БГ или Гугъла.
                        Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                        Коментар


                        • #57
                          От: Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

                          Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
                          Преди да поръчам, искам да задам и въпроси за да ми се изяснят нещата, че бавно схващам . Искам да подаря СПОТ на брат ми, че обича да се разхожда из нашите планини. Освен ясната полза от устройството за него, имам и въпрос за мен. Как действа записа на трак, на колко разстояние/или време (минути, часове) се изпраща сигнал за позицията му, къде мога да го видя аз и свързано ли е някак си, с някаква карта на БГ или Гугъла.
                          Тракинг функцията е опционална, ако искаш да я ползваш я заявяваш при регистрацията (е, може и след това да се добави) и има годишна такса от порядъка на 39 евро на година. В този режим устройството изпраща автоматично GPS координати през 10 минути.
                          От юзер-профила си (с който се регистрираш в системата), сe генерира споделена страница - shared page. Тя представлява линк, който се отваря с обикновен браузър. Изпращаш го на хора, които искаш да те гледат. В тази страница от ляво излиза табличка с описаните точки, координати, час на изпращане и детайли, а в дясно се вижда и самия трак с позициите.

                          Това е в общи линии
                          Кръвна група 0+

                          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                          Коментар


                          • #58
                            От: Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

                            Напоследък се чувствам все по-изкушен да се сдобия с нещото, поощряван предимно от достъпната цена на самото устройство.

                            Но същата достъпна цена ми поражда въпроси - не заприличва ли работата на т. нар. мобилни оператори? Те имат един куп схеми, според които устройството е евтино, но подписваш абонаментен план, който ти се оправдава финансово, само ако имаш невъзможен обем и/или ритъм на потребление на услугата.

                            Като салата в кръчма - не предлагаме по-малко от 500 грама, но пък имаш пълната свобода да си купиш и да изпиеш с нея 3-4 ракии. Наздраве! Ние сме с теб, това е твоята глътка...

                            Има ли SPOT-вариант, който прилича не на МТел-достъп до интернет, а на медицинска застраховка при пътуване в чужбина. Например: купил (наел) съм си устройство, платил съм и някаква (желателно приемлива) обща такса, избрал съм степента на услугата. Смятам за разумно да се възползвам от него от 8 до 26 януари 2011 г. Включете ме, моля за този период.

                            Или е като моя МТел-интернет: много ми е важен ПОНЯКОГА. Но няма вариант да го платя според потреблението (трафика). В резултат една минута в мрежата средногодишно ми излиза 2-3 лева.

                            Въпросът ми е - няма ли вариант да събуждаш чудесното устройство, само когато то ти трябва будно? Нали се сещате - годишна такса 99 долара е приемлива, обаче ако ще използвам SPOT 30-ина дни в годината, тя става месечна такса.

                            Поздрави!
                            Искам България чиста!

                            Коментар


                            • #59
                              От: Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

                              @Spas55 - мисля че в този случай е по-разумно да постъпиш като мен - просто си наеми устройството за определения период. Закупуване и пълен абонамент си заслужават ако наистина обикаляш доста сериозно- поне веднъж месечно за няколко дена.
                              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Персонални тракери SPOT - "къде сме и как сме"

                                Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
                                Напоследък се чувствам ......
                                Поздрави!
                                Спасе, имай предвид че това е един вид превантивна мярка, като Каското, аз имам такова устройство и Бога ми много се радвам че не ми се е налагало да го ползвам по предназначение.Винаги е с мен, но никога не е включено, така пестя ток ако ми се наложи да го включа.А колкото до бюджета, е не отидох на кръчма веднъж..
                                Око за око и светът ще ослепее

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X