Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Преносима химическа тоалетна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
    Това лято водих семейството за една седмица на палатки на Беглика. Аз, жената, майка ми, дъщерята (6 год) и племенницата (10 год). На Беглика нощно време е много студено дори и лятото (първата нощ беше 3 градуса, и това през Август) а и с 4 дами... Та по съвет на приятел взех нормална химическа тоалетна от магазин за каравани. Ми... Спах на 2 метра от нея една седмица - нито мирише, нито нищо. Има си специални химикали и за горното отделение (с чистата вода) и за долното (дето са акитата и пиш). Горното е само ароматизатор, долното разгражда акитата. Пълна тоалетна се обслужва и почиства за 5 мин, не смърди... Абе удобство си е, силно препоръчвам.

    Ако не се брои за реклама - мога да споделя марката и магазина.
    Колега, сподели марка и модел, моля, че ме интересува в момента и държа да е хубава и да не мирише.

    Коментар


    • Roninn
      Roninn коментира
      Редактиране на коментар
      И аз търся за бус такава може би ? Та давай линк ,инфо.

    • icerunner
      icerunner коментира
      Редактиране на коментар
      Някой ако е на зор имам неразопакована тази:
      https://enders.bg/product/camping/po...-blue-comfort/

      Брандирана за магазин berger camping, производителя и модела е същия, made in Germany. Из нета и Berger camping WC Deluxe ще намериш за картинка. Имам, защото миналата година като си купувах за мен поръчах няколко на едно пале от Германия да има за приятели и да ми излезе по-евтино
      Към 160 лв излезе тоалетната, малко под 200 в комплект с двата препарата по 2.5 л всеки… мисля, обаче че само 1 ми е останала в неразпечатан кашон.
      Иначе моята си я карам вече няколко пътешествия да пази страх в багажника (за зор заман), но така и не съм имал случай да споделя впечатления

    • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
      ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
      Редактиране на коментар
      Аз ползвам от няколко години на Тетфорд, не помня тончо модела , но беше с 15 литров резервоар . За 2-а човека според зависи колко алкохол пият изкарва около 4 дни . Миризми дали ще имаш или не , зависи от химикала който ползваш : )

  • #17
    Тетфорт май беше марката. Имам такава, макар че се ползва много рядко. Има си нарочните химикали и не мирише изобщо. Честотата на почистването си зависи от честотата и интензитета на ползване. Не съм я чистил от почти година и пак не мирише.

    Porta potti 165 е моята.
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • #18
      А какво ще кажете за тази тоалетна? Kampa Portaflush 20



      Дават я до 200кг. товароносимост уж. Чак такъв тулуп едва ли ще стана, но добре е да се има и маааалко запасец.

      https://www.muziker.bg/kampa-portaflush-20

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SCR00080.jpg
Прегледи:163
Размер:38.8 КБ
ID:6935877
      -Чем занимаетесь по жизни?
      -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
      -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X