Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Енергийна станция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Енергийна станция

    Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
    Само като видиш марката Einhell БЕГАЙ далече независимо от продукта
    Аз съм доволен от марката Einhell.Имам телоподаващо от същата марка и вече 4 години нямам никакъв проблем с него.Малко е слабо но като за хоби тип техника е идеално.Има си защита и като загрее много изключва.Кърпил съм коли с него и ми върши добра работа.Einhell-a не е фирма за професионални машини
    За въпросната енергийна станция:прекалено слаба е за да запалиш джип с нея според мен-но за други неща става.Не е лошо да си я има човек в колата или джипа

    Коментар


    • #17
      До: Енергийна станция

      Истави марката, смятай енергетиката)) Няма как да извадиш толкова джаула от такъв предмет с такова тегло, освен ако не е йонистер. Той обаче не струва толкова, така че цялата работа е същото менте каквото и стоманените буксирни въжета по 3 мм и 15 тона, касетофоните по 800 вата и твърдението че Мунчо Паси не е луд. Пък те са тъждествено неверни.

      Коментар


      • #18
        До: Енергийна станция

        Със същото нещо приятелката ми цяла зима си пали уното като забрави да спре габаритите когато се прибере. За малолитражка върши работа перфектно. Просто трябва от време на време да се разрежда и зарежда. Не очаквайте да превърти дизелов джип...
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #19
          До: Енергийна станция

          трупър 2.6 пали с такова 2 зими/не че бих разчитал на него де../ голям акумулатор е въпроса и толкова а аз го ползвам и за музика на палатката...но толкова..
          Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X