Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Енергийна станция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Енергийна станция

    Здравейте колеги!
    От известно време гледам подобни станции и се чудя дали "стават".
    Предлагат се 2-3 варианта на различни цени.
    Моля, ако някой има нещо такова да изкаже мнение.
    Прикачени файлове
    [B][U]NISSAN PATROL Y61 II 3.0TD[/U][/B]

  • #2
    До: Енергийна станция

    става палил съм кола .ама не и стоя модел.БОКЛУК е

    Коментар


    • #3
      До: Енергийна станция

      Това живее точно една зима. Представлява един обикновен гелов акумулатор 17Ah с дебели кабели и волтметър Ама пък как само звучи: - "енергийна станция")))
      Моето умря на 6 месеца. Трябва редовно да го разреждаш и зареждаш. Върши работа понякога
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #4
        До: Енергийна станция

        Имам такова, НИКОГА не е успяло да запали "джипа" (то кои ли е успял като му падне акумулатора) - според мен е майтап - не си давай парите за него, за половината пари ще ти дам мойто

        Коментар


        • #5
          До: Енергийна станция

          Само като видиш марката Einhell БЕГАЙ далече независимо от продукта
          Луд умора нема,само се поти!!!

          Коментар


          • #6
            До: Енергийна станция

            Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
            Само като видиш марката Einhell БЕГАЙ далече
            Ама много далече! На телоподаващите , трансформаторите вторичната намока е навита от алуминиева тел ,а за изолация подложки от турски вестници .
            Уморените коне не ги убиват , нали ??

            Коментар


            • #7
              До: Енергийна станция

              Не купувай нищо от тази марка. И за какво ти е това като можеш да си купиш свестен акумолатор и да си решиш проблема.
              http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

              Коментар


              • #8
                До: Енергийна станция

                телоподаващите са боклук спор няма, но преди година и нещо си купих перфоратор на същата фирма, не с висящия мотор а тези дато мязат на голяма дрелка, за 100 лева от промоция. Подлагал съм го на зверска експлоатация, ползвал съм го и като къртач, и кучето още работи. Загрявал е, яйце да опочеш отгоре му.
                Bertone freeclimber 1.8 115hp

                Коментар


                • #9
                  До: Енергийна станция

                  Хора, не се хващайте за марката
                  Писал съм "подобни".Просто имах само тази снимка под ръка за да ви подсетя за к'во става на въпрос.
                  [B][U]NISSAN PATROL Y61 II 3.0TD[/U][/B]

                  Коментар


                  • #10
                    До: Енергийна станция

                    Акумулатора си е акумулатор, бичето - биче. Едното не заменя другото. Като трябва да запалиш днеска тоя двигател 300 пъти, и да навърти 10 километра - тури си всеки акумулатор на гвоздей на стената. Пример - заводски мотокар. Като трябва да палиш всеки ден на -20, пък имаш гараж а нямаш биче - тури си още един акумулатор на същото място. Пример - годините в които има зима.
                    И изобщо, свикни да си купуваш акумулатори често.
                    Вярно че нормалното биче за работа не прилича на тая бомбониера. Ми на биче. Много дребно, току що родено. Обаче с колелца и други салтанати.
                    Да, в свободното си време се кефи да работи заваръчен агрегат. И без това му стоят трафа и диодите ... И жиците даже) Ако хептен няма кво да заварява, може да му вдигнеш съседния шалтер и да го пуснеш да зарежда великански акумулатори, то обича да му е топло през зимата. И ги зарежда по няколко наведнъж. Тогава се казва станция. Това с панделките е просто менте - не става и да си го вържеш на врата като тръгнеш да се давиш че си го купил.
                    Мъка батка, и никво щастие в тоя живот.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Енергийна станция

                      Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                      Акумулатора си е акумулатор, бичето - биче. Едното не заменя другото. Като трябва да запалиш днеска тоя двигател 300 пъти, и да навърти 10 километра - тури си всеки акумулатор на гвоздей на стената. Пример - заводски мотокар. Като трябва да палиш всеки ден на -20, пък имаш гараж а нямаш биче - тури си още един акумулатор на същото място. Пример - годините в които има зима.
                      И изобщо, свикни да си купуваш акумулатори често.
                      Вярно че нормалното биче за работа не прилича на тая бомбониера. Ми на биче. Много дребно, току що родено. Обаче с колелца и други салтанати.
                      Да, в свободното си време се кефи да работи заваръчен агрегат. И без това му стоят трафа и диодите ... И жиците даже) Ако хептен няма кво да заварява, може да му вдигнеш съседния шалтер и да го пуснеш да зарежда великански акумулатори, то обича да му е топло през зимата. И ги зарежда по няколко наведнъж. Тогава се казва станция. Това с панделките е просто менте - не става и да си го вържеш на врата като тръгнеш да се давиш че си го купил.
                      Мъка батка, и никво щастие в тоя живот.
                      Забранявам писането в технически теми след 20.00ч по обясними причини.
                      http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                      Коментар


                      • #12
                        До: Енергийна станция

                        Е аз сега какво да правя ....???
                        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                        Коментар


                        • #13
                          До: Енергийна станция

                          Дай ше го научим.
                          Йори, брато, скивай сеа тука. Нема да се плашиш, и аз отначало не вервах. Обаче излезна верно. Начи редим ти - и след дваесе часа буквите са същите като на светло. Заклеам се брато!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Енергийна станция

                            Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                            Дай ше го научим.
                            Йори, брато, скивай сеа тука. Нема да се плашиш, и аз отначало не вервах. Обаче излезна верно. Начи редим ти - и след дваесе часа буквите са същите като на светло. Заклеам се брато!
                            Ама ти си извънземен бре
                            http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                            Коментар


                            • #15
                              До: Енергийна станция

                              И кво? Буквите нали са тукашни?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X