Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

    Незнам,нямат дисплей както предишните,за режима и това при мен е така,но не ми пречи,задължително зимата поне веднъж седмично го поглеждам и ако е изключено го включвам.Утре ще купя още едно за джипа и ще пиша дали е така !
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #62
      От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

      И "старите" които имам предвид нямат диспей - и изглеждат поти същите, на 99%. Може да са същите - това би отговорило на въпроса ми. Все се надявам, че има лекичка промяна.

      Коментар


      • #63
        От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

        Последно гледах във КауФланд, преди да го пуснат в Лидл, има подобно със доста, а доста същите функции, но като Ампери е малко, 4А, до него има изложено едно, на което ти му регулираш ампеража в амплитуда от 0-10, което ми се струва, че е по-добро? Но си е напълно обикновено? Кое бихте препоръчали? Зареждам акумулатори над 60 Ампера, а нали уж 1/10 от капацитета трябвало?? Та затова ме наведе на това, на което му се регулират амперите, да мога да си ги нагласям?
        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
        Honda Dominator 650
        088ЧЧ93979-->Борис
        0878956Ч38-->Борис

        Коментар


        • #64
          От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

          Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
          Последно гледах във КауФланд, преди да го пуснат в Лидл, има подобно със доста, а доста същите функции, но като Ампери е малко, 4А, до него има изложено едно, на което ти му регулираш ампеража в амплитуда от 0-10, което ми се струва, че е по-добро? Но си е напълно обикновено? Кое бихте препоръчали? Зареждам акумулатори над 60 Ампера, а нали уж 1/10 от капацитета трябвало?? Та затова ме наведе на това, на което му се регулират амперите, да мога да си ги нагласям?
          Лидълското,ако искаш да си регулираш тока или напрежението или и двете си го правиш сам.Не ги гледай тея в кауфланд,1/10 нищо не значи,това е препоръчително но не е задължително,твоето динамо вероятно е 50-70 амперово,това е 100/100 май,да не му е лошо на акумулатора ?Можеш и с 100 милиампера да зареждаш 100 амперчасов акумулатор,въпрос на време и колко нерви имаш !
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #65
            От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

            Ами, да попитам, като го сложиш изключва ли когато е заредено, примерно слагам го вечерта, и примерно достига капацитета на акумулатора в 4 часа през ноща, естествено, няма да стана да го изключвам, то само ли ще си изключи и ще поддържа акумулатора в санд бай-режим ? Примерно?
            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
            Honda Dominator 650
            088ЧЧ93979-->Борис
            0878956Ч38-->Борис

            Коментар


            • #66
              От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

              Имам като това в Лидуъл, писал съм на предната страница. Напълно автоматично е и се справя отлично, стига акумулатора да е наред. Зарежда и минава на режим подзаряд и така може да стои и година. Спирането на тока за период не го бърка, не знам колегата 'лодкар' какво има предвид да му оправят. Вярно моето е внесено/закупено от Германия, но разлики не вярвам да има. Тока на заряд е 4-4,2 А, на подзаряд 0,7 А. С изкуственото дишане на мъртъвци не се справя!
              Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

              Коментар


              • #67
                От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                Тея лидълските зареждат и изключват при напълно зареден според зарядното акумулатор и минават в стенбай режим,като спре тока и дойде отново,зарядното остава в режим чакане и не зарежда ,не прави нищо докъто не му чукнеш някакъв режим.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • #68
                  От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                  [QUOTE=Roninn;2608660]Тея лидълските зареждат и изключват при напълно зареден според зарядното акумулатор и минават в стенбай режим,като спре тока и дойде отново,зарядното остава в режим чакане и не зарежда ,не прави нищо докъто не му чукнеш някакъв режим.[/QUOT] Вярно това в Лидъл е малко по-различно на външен вид. Имал съм и съм продавал два подобни модела и двата са се държали по един и същ начин, като спирането на захранването не е оказвало влияние. Ето за това говоря:
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1219.jpg
Прегледи:1
Размер:89.5 КБ
ID:5616816Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1220.jpg
Прегледи:1
Размер:108.5 КБ
ID:5616817
                  Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                    В друга тема мисля че се споменаваше за бошовските за някаква буква към модела ,която била именно за модел с функция като твоето!

                    Това е от брошурата !

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:лидл.jpg
Прегледи:1
Размер:411.3 КБ
ID:5616818

                    Утре ще видя тези как са и имат ли такава функция да не забравят последния режим
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • #70
                      От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                      Преди малко се прибрах от лидъл с едно такова и сега ще го пускам да гърчи един стар акумулатор , който брат ми съсипа. Ще го включа и след сваля предпазителя в гаража и ще го вдигна да видим какво ще се получи и ще пиша по-късно.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                        Аз бих извадил щепсела от контакта....
                        Същото е, повярвай!

                        Коментар


                        • #72
                          От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                          Пробвах, няма памет. При включване минава в стенд бай и не зарежда.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                            Аз бих извадил щепсела от контакта....
                            Същото е, повярвай!

                            Наясно съм с това и вярвам ама ми е по лесно да сваля предпазителя . Та резултата е , че като го включих автоматично си светна червения бутон че е в готовност. От бутона MODE така и не можах да сменя функциите ( предполагам че зарядното само си определя) но пък като го натиснах започна да мига индикатора за зареждане на акумулатора. След 10 мин свалих предпазителя , като индикатора , че се зарежда акумулатора продължи да мига още 3-4 секунди и изгасна. Когато вдигнах предпазителя зарядното светна но не започна да зарежда а чакаше да избера програма. Пробвах обаче да сваля предпазителя и да го вдигна пак след 2 секунди преди да е спрял да мига индикатора за зареждане на акумулатора. В този случай зарядното продължи да зарежда. Значи от премигвания на тока за не се бърка но спиране за повече от 3-4 секунди го превключва на режим изчакване на избор.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                              Което, изчакването на избор де, не е фатално, така или иначе ще го видиш в рамките на 8-9 часа.
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар


                              • #75
                                От: Препоръчайте ми зарядно за акумулатори.

                                Напълно съм съгласен , че не е фатално, но колегите попитаха аз пробвах и давам отговор .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X