Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    ОК

    Аз предлагам на 14 юни, 19 часа. Ще можем да се съберем у нас 10-15 човека.
    Ако дойдат повече, ще трябва да изкараме колите от двора
    Show must go on!
    LZ1VES

    Коментар


    • #62
      Не е ли по-подходящо на неутрален терен?
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #63
        Нека да видим колко хора ще дойдат - ако са повече, може да запазим маси някъде.

        Имаме ли яснота кой ще дойде?
        Show must go on!
        LZ1VES

        Коментар


        • #64
          Първоначално публикуван от Веско
          Нека да видим колко хора ще дойдат - ако са повече, може да запазим маси някъде.

          Имаме ли яснота кой ще дойде?

          Сигорно поне десетина човека. Щом ще е на маса.
          LZ1VMH

          Коментар


          • #65
            Аз ще дойда.

            Коментар


            • #66
              Здравейте,
              Аз съм съгласен с вас за лепенките и картите, но незабравяйте че така примерно ще нарушим закона за лепенките по стъклата и надписите по колите. За това аз мисля че все пак трябва да имаме някъква акредитация от държавата или поне да знаят за нас...
              За заплащането съм напълно съгласен. Трябва да се съберат пари и да се подготви поне един автомобил както трябва.
              Имам и друго предложение има едни курсове за прилагане на първа помощ, та предлагам членовете на МСС да минат такъв курс !
              По важно е да спасим живот отколкото куп тенекий...
              LZ1HKW
              Реглаж на преден и заден мост
              My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

              Коментар


              • #67
                Звучи разумно.
                LZ1VMH

                Коментар


                • #68
                  Първоначално публикуван от vladi333
                  Здравейте,
                  Аз съм съгласен с вас за лепенките и картите, но незабравяйте че така примерно ще нарушим закона за лепенките по стъклата и надписите по колите. За това аз мисля че все пак трябва да имаме някъква акредитация от държавата или поне да знаят за нас...
                  За заплащането съм напълно съгласен. Трябва да се съберат пари и да се подготви поне един автомобил както трябва.
                  Имам и друго предложение има едни курсове за прилагане на първа помощ, та предлагам членовете на МСС да минат такъв курс !
                  По важно е да спасим живот отколкото куп тенекий...
                  Аз съм минал, вярно че беше отдавна и съм позабравил, ама имам някъде едно картонче издадено да си го нося в докиментите...
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #69
                    Щом някъде се появи Веско, Там запоява ОРГАНИЗИРАНЕТО - няма лошо, сигурно ще е за добро, когато кажете и ако съм свободен ще дойда, на срещата, макар да ми се струва че досегашната организация си е ОК, все пак съм участвал в поне 10-тина акций на въпросната служба.
                    Ако обаче решите че на някой му се занимава да "легализира" организацията - още по-добре, но дотогава лепенките, картите и другите такива са си просто "щуротия", Братята имаха доста планове в тази насока, все пак те са "изобретателите" на МСС-то

                    Коментар


                    • #70
                      Ха-ха

                      Щур купон ! Това е целта, ама някой трябва да помага и да удря рамо

                      Чак пък организиране - то си е организирано доста добре с Форума- ама ако ще се прави Мобилна Спасителна Служба, първо трябва да се въведат правила (и някои ограничения) във всички дейности, организирани и подкрепяни от членовете на форума. Да се знае защо.

                      Иначе кой ще повярва, че се прави нещо сериозно?
                      Show must go on!
                      LZ1VES

                      Коментар


                      • #71
                        И аз участвам в сбирки и мероприятия всякакви и по всяко време и на всякакво място. Но е най добре да има бира и жени
                        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                        Коментар


                        • #72
                          !!!!

                          Да направим тогава първо Спасителна служба, дето да осигурява жените, че от бира не остава време
                          Show must go on!
                          LZ1VES

                          Коментар


                          • #73
                            Re: Ха-ха

                            Първоначално публикуван от Веско
                            Щур купон ! Това е целта, ама някой трябва да помага и да удря рамо

                            Чак пък организиране - то си е организирано доста добре с Форума- ама ако ще се прави Мобилна Спасителна Служба, първо трябва да се въведат правила (и някои ограничения) във всички дейности, организирани и подкрепяни от членовете на форума. Да се знае защо.

                            Иначе кой ще повярва, че се прави нещо сериозно?
                            Веско, аз вярвам в това което правя всеки път когато помогна на някого и с радост приемам помощ когато ми потрябва
                            Но пак повтарям, няма лошо в организацията и в купона

                            Коментар


                            • #74
                              Курсове

                              Първоначално публикуван от quadra
                              Аз съм минал, вярно че беше отдавна и съм позабравил, ама имам някъде едно картонче издадено да си го нося в докиментите...
                              Всички забравяме, и по-често ще се случва

                              Затова такива важни курсове и практики се слушат и упражняват всяка година.
                              Венци и Пламен организираха такива специализирани курсове - трябва всяка година да има, и задължително да се минават от членовете на МСС, пък и от всеки.
                              Show must go on!
                              LZ1VES

                              Коментар


                              • #75
                                А как набирате ЧЛЕНОВЕ, аз как да участвам?
                                Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
                                0884837709
                                0878383528

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X