Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

    Ще помислим за създаване на необходимата организация. Скоро ще почне активния сезон за тренировки и тогава ще оповестим графика...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • До: Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

      Между другото, на условията на МСС, особено за време за задължителните тренировки не мога да отговора, но ако планирате обучение и тренировки по "пешеходна" работа въжета - спускане в пропасти на себе си или пострадал/товар, извличането му от някъде, както по импровизирани методи(примерно разполагаш само с въже за теглене(не стоманено), лента за полиспас и шенкер и трябва да се спуснеш в пропаст), така и някакво базово обучение с алпийски инвентар, бих дошъл да помогна с удоволствие. Аз пък ще зяпам с интерес как правите същото с целите джипове, от което признавам си нямам никаква представа .
      Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

      Коментар


      • До: Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

        А професионални-спасители приемате ли.

        Коментар


        • До: Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

          Приемаме всички които имат желание и могат да отговорят на изискванията...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • До: Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

            Значи мога да си подам кандидатурата.Всичко ми е ок с изключение на лебетка но скоро ще имам и нея
            Седем милиона души имат щастието да живеят в България, а останалите хора по света, нямат това щастие, но пък имат всичко останало..
            LZ1BGM Тел.0887482136

            Коментар


            • До: Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

              Първоначално публикуван от zipmotors Преглед на мнение
              Значи мога да си подам кандидатурата.Всичко ми е ок с изключение на лебетка но скоро ще имам и нея
              Хе хе само лебетката да ти е проблема в камиона имаме три,пък ако непомогнат ще ти нарежем колата та да си я изнесеш на ръце ти поне си виждал как се забавлявам

              Коментар


              • До: Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

                Е ти си виждал,но да не го превръщаме в чат че ще ни сложат червени точки.Предполагам ще си купиш скоро и ти Джип,или поне нещо по за в гората.
                Седем милиона души имат щастието да живеят в България, а останалите хора по света, нямат това щастие, но пък имат всичко останало..
                LZ1BGM Тел.0887482136

                Коментар


                • До: Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

                  Явно темата вече не е актуална и затова няма отговор
                  Седем милиона души имат щастието да живеят в България, а останалите хора по света, нямат това щастие, но пък имат всичко останало..
                  LZ1BGM Тел.0887482136

                  Коментар


                  • До: Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

                    Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                    Приемаме всички които имат желание и могат да отговорят на изискванията...
                    Е вече мога ли и аз да стана член на МСС ???
                    Налични: GSM, гуми за кал, лебетка 6000лб., Hi-Jack, лопата, скоро и GPS.

                    P.S. На снимката вадим обърнат джип с 2 лебетки.
                    Едната (10 000лб. на G-то) го вади, а аз го придържам прав.
                    Прикачени файлове
                    Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                    http://www.cardomain.com/ride/2562837

                    Коментар


                    • До: Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

                      Здравейте .Искаме и ние да се включим в МСС ако може ,разполагаме с една пътна помощ ,една платформа ,и един оборудван джип.Обаче нямаме GPS ,друго всичко е на лице .И няма май кой да ни препоръча
                      http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                      Коментар


                      • До: Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

                        Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
                        ...И няма май кой да ни препоръча
                        Има.
                        Аз мога да го препоръчам.
                        Десо може да няма GPS (за сега), но от 10 години кръстосва околностите с джип и добре се ориентира.

                        P.S. Препоръка към Десо: 100 пъти ходи до германия, вземи си един навигатор. Може и един за мен да вземеш ако има промоции.
                        Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                        http://www.cardomain.com/ride/2562837

                        Коментар


                        • До: Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

                          Привет на всички,
                          Исам да се присъединя към групата , мога да бъда полезен с много подготвен автомобил.Само не намерих как да се регистрирам.Ако някой помогне ще съм благодарен.
                          --------------------------------------------------------------
                          Ал. Иванов
                          +359888561561

                          Коментар


                          • До: Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

                            не съм се сетил, че мога да си предложа скромните възможности...

                            с наличната джипка, станция, нави, и други..

                            и с една доста добра организация от хора, готови да помогнат из цялата страна - може би не с подготвени машини, но с желание и сърце

                            все пак стотина човека из страната с позитивна настроеност не са пренебрежима сила..

                            кандидатствам!

                            с разбиране за отговорността, която поемам!

                            и о889 3оо 455 Вени

                            24/7
                            Последно редактирано от Veni1; 22-11-09, 17:32.

                            Коментар


                            • До: Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

                              Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                              Привет на всички,
                              Исам да се присъединя към групата , мога да бъда полезен с много подготвен автомобил.Само не намерих как да се регистрирам.Ако някой помогне ще съм благодарен.
                              Честито за новите буквички към профила.
                              Което ми напомня, че Варненци не сме правили обща тренировка. Намерих една снимака.. Aleks и аз вадим Дядо Ваньо...който пак беше по таван. Отдава му се някак си
                              Прикачени файлове
                              Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                              http://www.cardomain.com/ride/2562837

                              Коментар


                              • До: Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

                                благодаря за отговорността да имам тези три - много ангажиращи - буквички до ника ми..

                                ще се постарая да оправдая това доверие!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X