Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Котлон на течно гориво

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Котлон на течно гориво

    По принцип на нашите газови бутилки резбата е цолова 19 навивки лява . Повечето стругове тая стъпка я нямат на първия комплект милиметрово подреждане на лирата . Моя корейския Кюсон обаче си я има . На серията стругове С и СУ най близката застъпваща се стъпка е 1.375 милиметрова така че няма никакви проблеми . Щуцери всякакви за нашите бутилки има на битака за по лев два та вече много не си заслужава да ги правиш . Има всякакви кранчета дюзи гъбки и каквото още се сетиш за газовите котлони . 12 чорапчета в пликче за петромакса са 4 лева а не http://yakobg.com/outdoor/gazovi-kot...l#.VihHKNLhDGg. Има вариант да работиш с най евтините пропанови Флакон - бутилки . Взимаш едно турско котлонче изхвърляме му котлончето и на негово място насаждаме кранче и така ползваш само основата която държи флакон - бутилката . Иначе като машинен инженер най обичам да работя по чертежи . Така друг носи отговорността като нищо не стане от детайла
    Последно редактирано от sek.1; 22-10-15, 05:46.
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: Котлон на течно гориво

      Понеже при мен всичко е нестандартно та се налагат стругарски услуги
      Колекторът е за 2 бутилки но обикновено слагам само една и тя с кран а не с клапан.
      Ползват се по караваните обикновено.
      Вторият маркуч на колектора е свободен за подобна работа, като преточване, примерно.
      Онзи, дето виси на снимката и ся си виси.
      Демек можем да врътнем 2 прехода - от единият маркуч и към адаптера на пингвина.
      Твърд, без холендрови връзки.
      Пингвинският адаптер е добре да си го ползвам щото има пинче да натисна клапана на флагона а си има и кранче!
      Дори не е необходимо да правим 1 един цял детайл а можем да врътнем 2 отделни с подходящите резби от единият им край.
      От другият просто ще пробием отвор за тръба 8 или 10мм.
      След това ще лепна с твърд припой парче цветна тръба между двата детайла и сме готови.
      Аз пак ще нахвърлям чертеж, де.
      Но за резбите отговорността си остава твоя че аз нямам резбомер за тях.
      Иначе и матрЯл ще си донеса. И месинг и ракия

      Враг усраине

      Коментар


      • От: Котлон на течно гориво

        П.С: Замислих се, че пак изплесвам по сложни решения...
        Що пък да не е един цял детайл а да се занимавам после да ги съединявам в с тръби...
        От едната страна мъжка резба за към маркуча от колектора, от другата женска за пингвинският адаптер.
        Ама ти си мастера, ще кажеш като го видиш
        Враг усраине

        Коментар


        • От: Котлон на течно гориво

          Проблеми няма . Паля оксижена и споявам .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: Котлон на течно гориво

            Идеята за 2 детайла имаше цел да облекчи изработката, нищо друго.
            Тази цветна спойка и аз мога да си я направя.
            Но май не е облекчение за никого...

            Сетих се за случка с приятел, на който клиента му помагал...
            Накрая му казал цена и клиента взел да чупи уши: "Ма таковата, нали помагах..."
            А нашият на милисекундата се обосновал: "Ами ти помага за да стане по-бързо а не по-евтино!"
            Враг усраине

            Коментар


            • От: Котлон на течно гориво

              http://www.ebay.de/itm/PHOEBUS-625-B...gAAOSw9mFWKNlz Е тая обява е интересна . Иначе ето го ценоразписаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:002091896-big.jpg
Прегледи:1
Размер:59.8 КБ
ID:5687997
              Последно редактирано от sek.1; 23-10-15, 18:39.
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • От: Котлон на течно гориво

                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                http://www.ebay.de/itm/PHOEBUS-625-B...gAAOSw9mFWKNlz Е тая обява е интересна . Иначе ето го ценоразписа[ATTACH=CONFIG]834414[/ATTACH]
                Какво му е интересното? Това е търг. Докъто дойде време да го купиш ще стане педесетина евро.
                Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                Коментар


                • От: Котлон на течно гориво

                  Дам... Аз нямам нерви за търгове.
                  Пробвал съм да "играя" няколко пъти и съм стигнал до горното - това не е за мен.
                  Нема ли твърда цена на която да цъкна и да го купя - изобщо не гледам.

                  Добрата новина е че никой още не е наддавал и струва 1 евреец.
                  Лошата е, че има още 4 дни.
                  За капак не ясно не е ясно какъв минимум е сложил.
                  Има и тръпка -може и да няма долна граница.

                  Гадна работа е ибея, в нашият ибалник всичко е толкова просто... [emoji5]
                  Последно редактирано от Esper; 23-10-15, 21:50.
                  Враг усраине

                  Коментар


                  • От: Котлон на течно гориво

                    И аз не обичам търговете . Единственото което съм взел на времето от търг ОСО беше едно кросово ЧЗ 250 . В нашите сайтове е много по лесно и ясно продавача иска една сума която ако ме устройва го купувам ако не му пиша моето предложение и обикновено се разбираме . Така взех новия Шмел 2 . Човека искаше 80 лева но си стиснахме ръцете на 50 . От моя опит и работа с германците на времето съм разбрал че тия хора хич ама хич не обичат ръждивите и очукани неща . Мотокари работили на строеж на малко мото часове но очукани и мръсни струваха три пъти по малко от запазени на външен вид 10 и кусур години по стари и на много повече мото часове . Може да го пробваме на 2-3 евра ако никой не прояви интерес . Тоя Ягуар като дойде от Германия на кола не приличаше а е бил на германеца който се е състезавал за Ягуар тогава . Беше боядисан с четка отгоре колкото да не ръждясва . Ако беше в такова състояние като сега просто не можеш да го доближиш като пари . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:115-24-81-iaguar1.jpg
Прегледи:1
Размер:54.7 КБ
ID:5688011
                    Последно редактирано от sek.1; 24-10-15, 06:59.
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Котлон на течно гориво

                      И още едно нещо: даваш пари когато имаш стока.
                      Сигурно е от егенто, обаче схемата да платиш нещо, което ще дойде средно след 20 дни ми е доста унизителна.

                      За този аукцион ако искаш мога да играя.
                      Кажи само колко пари МАКСИМУМ ти се дават.
                      Така или иначе нещата се решават в последните минути обикновено.
                      Враг усраине

                      Коментар


                      • От: Котлон на течно гориво

                        Караме до 10 Евро и ако го вземем вземем . Тоя ръждиляк повече не заслужава . Така или иначе съм се хванал да рециклирам шмелове Даже от едно изделие ми остана около половин литър същия цвят боя 3 в 1 с хамър ефект на Протекта .
                        Последно редактирано от sek.1; 24-10-15, 08:26.
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Котлон на течно гориво

                          OK, само да знаеш, че не е обявил цена за шипинг.
                          Ама нека изчакаме последният ден.
                          Що да се хабим да го разпитваме ако цената последният ден отиде над 10 еврееца?
                          А аз мисля, че вероятността да дадат повече е много по-голяма от обратното
                          Изобщо прекалено мноо неща не са ясни в този аукцион.
                          Дори описанието да прочета ми трябва помощ от приятел или хъхъл преводач...
                          Враг усраине

                          Коментар


                          • От: Котлон на течно гориво

                            Отвън като е таквоз ръждиво, представлявам си какво ще да е отвътре!
                            Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                            0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                            Коментар


                            • От: Котлон на течно гориво

                              Обикновено отвътре няма проблеми . Тоя Шмель 4 дето го взех от вън изглеждаше даже и по страшно а вътре резервоарчето е като ново .
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • От: Котлон на течно гориво

                                И аз мисля, че вътре ръжда е по-малко вероятно да има отколкото отвън.
                                За сега добре... Още няма геботен
                                Пробвах - май ще приеме наддаване от 1 евро, което може би означава, че няма мин цана.
                                Ама не съм сигурен, не го разбирам много ибея.
                                За сега чакаме - няма нужда да разлайваме кучетата отрано.
                                Само да знаеш, че ако хипотетично вземем ще го заръчам с шипинг през Лерон на немският им адреЗ.
                                Което означава 2 седмици някъде мандахерцане до беге.
                                Ама пък предполагам ще дойде по-евтин шипинга.
                                Нали не бързаме?
                                Враг усраине

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X