Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как не се пресича река с джип!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Как не се пресича река с джип!

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Явно има начини, ама си трябва опит...
    Иска се по-малко акъл..
    П.С. Влиза на зад със закачена лебедка или напред с ролка.. Иначе няма да рискувам..

    Коментар


    • #32
      От: Как не се пресича река с джип!

      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
      Тука из между тези, си има и чисти подвоничари! Респект!

      Коментар


      • #33
        От: Как не се пресича река с джип!

        "Продавам ТЛК120, всички екстри, 10"лифт, 37ци, експедиционен багажник, 2 лебедки, шнорхел. Цена $100. Намира се на N xx.xx, Е yy.yy. За ориентация - върха на антената стърчи малко над водата..."
        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

        Коментар


        • #34
          От: Как не се пресича река с джип!

          Ако аз съм в джипа сигурно ще има адреналин за чистене чак от предното стъкло
          088455338две
          "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
          Джамбазов 2010г..

          Коментар


          • #35
            От: Как не се пресича река с джип!

            И ето така пак не се пресича.... Не знам ама май много луди се насъбраха по - тия реки.
            Може би си мислят, че колата е някакъв вид лодка.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:122.8 КБ
ID:5514771Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:136.3 КБ
ID:5514772Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:115.4 КБ
ID:5514773

            Коментар


            • #36
              От: Как не се пресича река с джип!

              Колко му е глобата на тоя за хвьрляне на боклук в реката?
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #37
                От: Как не се пресича река с джип!

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                глоба за хвьрляне на боклук
                Що е това,и има ли то почва у нас?
                Нищо не мога,и нищо не знам...

                Коментар


                • #38
                  От: Как не се пресича река с джип!

                  Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
                  Що е това,и има ли то почва у нас?

                  С тоя жьлтия номер тоя не е от нашите или поне колата е в изпитателен период на някой дето си мисли,че кой знае какво си е купил.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #39
                    От: Как не се пресича река с джип!

                    С тея реки и блата,големи упражнения съм правил,но да си вкараш семейството без причина в екстремна зона,не го разбирам.Срещу течение и покачваща вода риска е голям,аз също смятам че трябва при премерен риск да се преминава на лебедка или осигуряване от друг тип,да не говорим че след неуспешна атака на водна преграда,аз имам 5-6 такива,е,имам и няколко успешни,че ако не успееш после сменяш всички масла по трансмисията,щателно обслужване на лагери и главини,гресиране на всички възли,специализирано външно измиване от наноси по радиатори кулери и други агрегати,тотално пране вътре,съхнене една две седмици, и това ако имаш късмет да не затегнеш мотора,а после почват да се обаждат всички по малки лагерчета,горят генератори и други подобни,а миризмата на тиня с времето изчезва .
                    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Как не се пресича река с джип!

                      Купувам комплект: мачта, платна и 2 бр.котви.
                      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                      0882 52 00 52 - Жоро

                      Коментар


                      • #41
                        От: Как не се пресича река с джип!

                        Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                        Купувам комплект: мачта, платна и 2 бр.котви.

                        По-добре шнорхел
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #42
                          От: Как не се пресича река с джип!

                          Като гледам тези двамата на брега са от гражданска защита. Може и да се евакуират. Пък реката е мътна, т.е. може да се качва бързо нивото и преди тези два дефендъра, другите да са минали без проблем, а дефендъри като по-подготвени са оставени за последни. Определено не е водката факторът тук, а подценяване на опасностите.
                          Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                          Коментар


                          • #43
                            От: Как не се пресича река с джип!

                            Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                            ...че ако не успееш после сменяш всички масла по трансмисията,щателно обслужване на лагери и главини,гресиране на всички възли,специализирано външно измиване от наноси по радиатори кулери и други агрегати,тотално пране вътре,съхнене една две седмици, и това ако имаш късмет да не затегнеш мотора,а после почват да се обаждат всички по малки лагерчета,горят генератори и други подобни,а миризмата на тиня с времето изчезва .
                            Така е, само дето има корави глави, дето изобщо не чуват какво им се говори. Веднага се сещам за един (но не единствен) случай, в който джипката остава зае#ана насред реката, на другия ден се вади с нужния трактор, пали на дърпане и после започват оплаквания от сорта на "Деба и калпавите джипки, блокира двигателя, прецакаха се скоростите, строши дифа" и така нататък.

                            И пак да го спомена: ако ви се случи да оставите бойната машина под вода, изключете акумулатора! Повечето съвременни машинки, та дори и дъртото дизелово 2-LT на Toyota имат някаква електроника, която мокра и под напрежение се разкапва (в буквалния смисъл на думата) за броени часове. Дори и да ви се струва, че всичко е перфектно уплътнено.
                            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X