Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как не се пресича река с джип!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Как не се пресича река с джип!

    Варианти много, след като се обърне каруцата...
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

    Коментар


    • #17
      От: Как не се пресича река с джип!

      Стига сте се тръшкали за детето. Първо, негово си е (най-вероятно) и второ, подготвя го за превратностите на живота.

      Коментар


      • #18
        От: Как не се пресича река с джип!

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Стига сте се тръшкали за детето. Първо, негово си е (най-вероятно) и второ, подготвя го за превратностите на живота.
        Абе, ти не подценявай ситуация с дете, особено ако майка му е на близо! Преди години имах ситуация на Паша дере (има тема някъде из форума) в която полу-се хвърлих, полу-се обърнах в едно дере. Добре, че свалих жената, детето и баща ми преди това. Реакциите бяха следните:
        Баща ми - като всеки баща, силно уплашен за сина си (аз), търчи на горе по баира и увисна на задната броня на джипа (беше на около 2 метра във въздуха) като питбул на клон, докато се измъкна от вътре.
        Сина ми - тате, много яко! Айде пак!
        Жена ми - ако бяхме вътре в джипа и най-вече детето - щях да те убия на място (каза го с възможно най-стъкления поглед. повярвах и на секундата)!

        Така, че в някои ситуации е по-добре да се удави човек!

        Коментар


        • #19
          От: Как не се пресича река с джип!

          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
          Жена ми - ако бяхме вътре в джипа и най-вече детето - щях да те убия на място (каза го с възможно най-стъкления поглед. повярвах и на секундата)!
          Аз бих правил курбан на тая дата...
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • #20
            От: Как не се пресича река с джип!

            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение

            Така, че в някои ситуации е по-добре да се удави човек!
            То на клипа се вижда как спасяват детето а после какво става не се знае.Може да е решил да се дави човека.
            ПП. На Ясен е нов подписа но това е достойно за подпис.

            Коментар


            • #21
              От: Как не се пресича река с джип!

              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
              Така, че в някои ситуации е по-добре да се удави човек!
              То зависи от жената. Моята ще направи друго.

              Коментар


              • #22
                От: Как не се пресича река с джип!

                Има един черен виц за последните думи на различни пилоти, записани на черните кутии на паднали самолети:
                Американеца - f...k
                Англичанина - о господи
                Руснака - я виж сега какво мога да направя...

                В конкретния случай не виждам нищо лошо че е пробвал (ако не бяха децата) - навярно джипа си е негов, а мястото - познато (само донякъде както се вижда от кадрите .
                Кой не е достигал до някоя несигурна ситуация и не е пробвал 'дали ще мина'....
                Дали с джип или лек автомобил - няма значение... Това е 'подправката' на всяка ситуация...
                Важното е риска да е премерен...
                И да имаш резервен вариант ако не се осъществят очакванията ти..
                Да, риск с деца е друга работа - това вече е безразсъдство и неправилна преценка на ситуацията
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • #23
                  От: Как не се пресича река с джип!

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  То зависи от жената. Моята ще направи друго.
                  Предната ти удари Нива-та челно в стълб - вЕрно си е друго!!! Виж за новата ти жена - нямам идея..?!!!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Как не се пресича река с джип!

                    Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
                    Преди 2 седмици вадихме от р.Арда един такъв смелчага, решил да премине Арда със своята, мъничка - Фероза... ....
                    Корозата случайно да е била бяла с фултайм?

                    Иначе бързата вода е адски подло нещо. Лягъл съм "по корем" на 5 сантиметра вода. Просто докато жипката нагази поточето (то даже и за река не минаваше, ама бързо колкото си иска) и чакълчетата под гумите бяха изчезнали. В общи линии, 3 метра поточе - 4 часа буйна радост, с автентични образци на нелитературни речеви конструкции...
                    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Как не се пресича река с джип!

                      Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                      Корозата случайно да е била бяла с фултайм?

                      Иначе бързата вода е адски подло нещо. Лягъл съм "по корем" на 5 сантиметра вода. Просто докато жипката нагази поточето (то даже и за река не минаваше, ама бързо колкото си иска) и чакълчетата под гумите бяха изчезнали. В общи линии, 3 метра поточе - 4 часа буйна радост, с автентични образци на нелитературни речеви конструкции...
                      Да, бяла беше.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Как не се пресича река с джип!

                        Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                        ... Иначе бързата вода е адски подло нещо. Лягъл съм "по корем" на 5 сантиметра вода. ...
                        Може и да не е толкова бърза ...

                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Как не се пресича река с джип!

                          Не са за подценяване подобни ситуации.Вероятно си спомняте трагедията през 1990г. на р.Върбица-танкове и БТР отнесе водата,камо ли една джипка.И на мен веднъж ми се случи ,,да се отлепят гумите,, от дъното,течението ме завъртя на 360 градуса и излязох на брега от който тръгнах,а преди това бях минал с рибарски гащеризон през реката и не ми се стори дълбочка.
                          За конкретния клип ми се струва,че братушката по-скоро искаше да се изфука с джипа си,може да е някой забогатял мужик.
                          Нека силата да бъде с нас!
                          Suzuki Grand Vitara
                          +34 642 91 4154

                          Коментар


                          • #28
                            От: Как не се пресича река с джип!

                            https://www.youtube.com/watch?v=Oj7sMXWfvuE#t=23
                            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                            Коментар


                            • #29
                              От: Как не се пресича река с джип!

                              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                              На половината от тия ако им дам мойто капитанско право малко ще им дойде
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #30
                                От: Как не се пресича река с джип!

                                Явно има начини, ама си трябва опит...
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X