Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли хора от вас които са доброволци към общината

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Има ли хора от вас които са доброволци към общината

    Интересно ми е има ли други хора от вас които са доброволци с договори към общината освен Евгени Ендуро ? До колкото знам в момента са 33-ма души, а трябва да станат 250+
    Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
    A POS
    0885600200
    За момента пасажер

  • #2
    От: Има ли хора от вас които са доброволци към общината

    24 часа по-късно 100 прегледа и нито един коментар . Поне някой да беше оспамил темата
    Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
    A POS
    0885600200
    За момента пасажер

    Коментар


    • #3
      От: Има ли хора от вас които са доброволци към общината

      Доста са спорните неща в тази организация. Гледах ги как действат на Витоша.
      Бяха им раздали дрехи от синтетика, много опасни и лесно запалими.
      Евгени е перфектен и много съобразителен с мотора.
      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

      Коментар


      • #4
        От: Има ли хора от вас които са доброволци към общината

        Съгласен съм но все пак са прохождаща организация. И си мисля, че може би с времето ще се нагласят нещата. Също така се надявах и повече хора от тук да са пуснали документи за кандидатстване но уви. Май както винаги ще си чакаме и ще си викаме неволята. За Евгени мога само да го похваля за това че се е бухнал в тази група.
        Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
        A POS
        0885600200
        За момента пасажер

        Коментар


        • #5
          От: Има ли хора от вас които са доброволци към общината

          Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
          Доста са спорните неща в тази организация. Гледах ги как действат на Витоша.
          Бяха им раздали дрехи от синтетика, много опасни и лесно запалими.
          Евгени е перфектен и много съобразителен с мотора.
          В бившите за ,,борба с природнии бедствия и аварии" се тръгна по същия начин-без жилетки и каски през Кресна,но тъкмо се пооправиха нещата и ... .Ще се оправят лека-полека нещата,ама дали ще останат ентусиасиасти за чест и слава?
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • #6
            От: Има ли хора от вас които са доброволци към общината

            Винаги ще има ентусиасти за чест и слава Особено в България. За моите скромни 30 години съм се убедил че Българина колкото и да е зле и тн... винаги има една част от него за Чест и Слава. Надявам се наистина нещата да се оправят и отрядите да се напълнят. Защото ще са една полезна част от обществото. А и ако минат правилните обучения ще се в много от помощ.
            Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
            A POS
            0885600200
            За момента пасажер

            Коментар


            • #7
              От: Има ли хора от вас които са доброволци към общината

              Не е истина честно от 100 000 + регистрирани юзера ... само 1 хихихихи. Отивам в БГ-Мама да питам там кво е положението .
              Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
              A POS
              0885600200
              За момента пасажер

              Коментар


              • #8
                От: Има ли хора от вас които са доброволци към общината

                Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
                .............................. Отивам в БГ-Мама да питам там кво е положението .
                Може и да ти излезе късмета ...... с някоя прецъфтяла мамичка.
                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                Коментар


                • #9
                  От: Има ли хора от вас които са доброволци към общината

                  Тази схема с регистрираните доброволци за какво точно служи?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Има ли хора от вас които са доброволци към общината

                    За отчитане на предизборни резултати.
                    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                    Коментар


                    • #11
                      От: Има ли хора от вас които са доброволци към общината

                      Хахахаххаха. Сега ще ме изкараш и предизборен агитатор Както и да е, това ще се направя, че не съм го прочел.
                      Интересно ми беше колко хора в да кажем един от най-големите форуми в България и то насочен към доста аутдор активности, и пълно с хора от МСС, СзО, ДвиП и тн. абсолютно работещи неща. Как така в момента в който беше пуснат проекта всички места не бяха заети от хора от тук дето знаят как стават нещата. Странно ми стана, че за повече от година има само 33-ма души. Та така ...
                      Ясене схемата е същата като нашите тук само дето са под шапката на общината и е малко по стегната формацията уж
                      Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                      A POS
                      0885600200
                      За момента пасажер

                      Коментар


                      • #12
                        От: Има ли хора от вас които са доброволци към общината

                        Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
                        ...не бяха заети от хора от тук дето знаят как стават нещата...
                        Ми точно `щот` знаят как стават нещата... И точно затова ги има МСС; СзО; ДВиП.
                        Хубавото заглавие, не задължително обуславя адекватно съдържание, това явно ти предстои да научиш някъде след 30-те си години...
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Има ли хора от вас които са доброволци към общината

                          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                          Ми точно `щот` знаят как стават нещата... И точно затова ги има МСС; СзО; ДВиП.
                          Хубавото заглавие, не задължително обуславя адекватно съдържание, това явно ти предстои да научиш някъде след 30-те си години...
                          Да кажем, че си много прав Влезнах в 30 и май започнах да научавам нещата.

                          Не ме разбирайте погрешно наистина. Въпросите са ми просто от любопитство. Уважавам работата на всички точно за това се включих и аз в някой от групите.
                          В крайна сметка и двете неща от една страна нашите групи за помощ тук във форума и доброволците от друга имат една и съща цел. Помагане помагане и пак помагане на нуждаещи се. Само дето едното е когато искаме и можем, а другото постоянно..
                          Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                          A POS
                          0885600200
                          За момента пасажер

                          Коментар


                          • #14
                            От: Има ли хора от вас които са доброволци към общината

                            Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
                            ...имат една и съща цел...
                            Е, точно това не е така - едното има заглавие, другото същност.
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Има ли хора от вас които са доброволци към общината

                              Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
                              Да кажем, че си много прав Влезнах в 30 и май започнах да научавам нещата.

                              Не ме разбирайте погрешно наистина. Въпросите са ми просто от любопитство. Уважавам работата на всички точно за това се включих и аз в някой от групите.
                              В крайна сметка и двете неща от една страна нашите групи за помощ тук във форума и доброволците от друга имат една и съща цел. Помагане помагане и пак помагане на нуждаещи се. Само дето едното е когато искаме и можем, а другото постоянно..
                              Не се оправдавай пич. Въпросите ти са си абсолютно резонни.
                              Всичките отговори вероятно няма да получиш. До голяма степен противоречат на правилата тук...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X