Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ха познайте магнитуда!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Ха познайте магнитуда!

    Да, досато гледах в Гугъл-земя, отново имаше.
    Някой вече го е отбелязал с оранжев символ и 5.8.

    Наистина близо до с.Мещица.
    Life is too short to drive dull cars!

    Fight global warming !
    ... turn on your A/С !

    Коментар


    • #92
      От: Ха познайте магнитуда!

      http://geofon.gfz-potsdam.de/eqinfo/list.php последното пак силно 4.7
      LZ1ZAH

      Коментар


      • #93
        От: Ха познайте магнитуда!

        Пак сме първи ! Поне един час след първия трус информация имаше само в медията на форума . Всички телевизии явно нощно време работят на запис по националната вървеше някакъв филм .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #94
          От: Ха познайте магнитуда!

          докога бе.... много гадно.... пак друса
          no signature no problems

          Коментар


          • #95
            От: Ха познайте магнитуда!

            Е, не спира и това е. Сега пак.

            Коментар


            • #96
              От: Ха познайте магнитуда!

              В 4:31 е било 4.9 и 4.7.
              Сеаг пак люшна в 5:13.
              ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
              СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

              Коментар


              • #97
                От: Ха познайте магнитуда!

                Тоя път си го биваше. Само да не троши повече чаши...
                "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                Gabriel Garcia Mаrquez

                Коментар


                • #98
                  От: Ха познайте магнитуда!

                  преди 4-5 мин пак се усети в София лек вторичен трус.... ръцете ми треперят ...
                  [Metal Mulisha]
                  KTM: Ready to Race

                  Коментар


                  • #99
                    От: Ха познайте магнитуда!

                    А знаеш ли колко е странно да си гледаш блока, ограден със сини точки. А после да погледнеш картата на света и да видиш една огромна оранжева точка, най-голямата в света. И да знаеш, че е точно върху твоя блок
                    От Радомир съм и е много забавно да гледаш как местата, на които съм си играл стават на сини точки
                    www.offnews.bg

                    Коментар


                    • От: Ха познайте магнитуда!

                      При мене малкия стана ама сега пак спи.Но се преместихме на първия етаж на къщата

                      Коментар


                      • От: Ха познайте магнитуда!

                        Как да не се филмираш...толкова силно земетресение не си спомням....
                        ама аз съм малък де кво ли знам...
                        [Metal Mulisha]
                        KTM: Ready to Race

                        Коментар


                        • От: Ха познайте магнитуда!

                          Е вече и адреналина и кръвното надвишиха полагащите се дози за година, и моите двама наследника са до мен а сърцето ужким " юнашко " ми е в петите. Колко труса станаха вече, при нас в Младост преброих 4 усезаемо, дано да престанат вече.
                          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                          0882 52 00 52 - Жоро

                          Коментар


                          • От: Ха познайте магнитуда!

                            В село Мещица на 5 км западно от Перник е било последното засега, 13-о поред земетресение. Странно ги редува - Радомир-Брезник-Радомир-Брезник. Някой има ли обяснение. Нещо като люлка тип динена кора, на която Струма й е опорната точка, а Голо Бърдо и баира над Перник са върховете.
                            www.offnews.bg

                            Коментар


                            • От: Ха познайте магнитуда!

                              Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
                              А знаеш ли колко е странно да си гледаш блока, ограден със сини точки. А после да погледнеш картата на света и да видиш една огромна оранжева точка, най-голямата в света. И да знаеш, че е точно върху твоя блок
                              От Радомир съм и е много забавно да гледаш как местата, на които съм си играл стават на сини точки
                              Гледай ти! И аз съм от там. Бащата се обади още след втория трус - нямаше поражения, слава Богу.
                              "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                              Gabriel Garcia Mаrquez

                              Коментар


                              • От: Ха познайте магнитуда!

                                Шести последен етаж. "Панелка". Паднаха няколко книги при първия и втория трус, но нищо сериозно. Не излизам навън, и да се сурине кафеза, най-много да се окажа на партера. Спах след втория трус въпреки упоритите опити на роднини и комшии да вдигат врява. В крайна сметка ме събудиха окончателно, и мисля вече да тръгна малко по-рано на работа, че имало трафик по улиците...
                                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X